- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1328 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
14
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1328 Culés
1
W niedzielę wylot na wakacje a ja cały obsrany przed kolejnym lotem :/ ehhh, zazdroszczę tym co latają i się nie boją. Uprzedzam, że zadne argumenty mi zbytnio nie pomagają.
1
@kuz ja uwielbiam latać . Jak nie chcesz mogę się zamienić xD
5
@kuz jeżeli to Cię pocieszy, statystycznie większe szanse są na to, że zginiesz w wypadku samochodowym jadąc na lotnisko, niż w trakcie lotu samolotem.
0
@kuz Mnie przeraża moment startu, kiedy jest wrazenie jakby samolot zwalnial wzbijajac sie w powietrze xD
0
@kuz Dla mnie najgorsze jest ladowanie.
2 miesiace temu obiecalem sobie ze to byla moja ostatnia podroz na tym latajacym demonie :)
4
@kuz samolot wypadkowosc 1na11 milionów lotów, prędzej ze schodów spadniesz. Akurat start jest najprzyjemniejszy.
1
@kuz Kurła latanie jest zajebiste, współczuję :/
0
@kuz To trzeba było autokarem jechać do tego Radomia.
2
@Dieselzor ten moment kiedy odpalają na dobre silniki, gaz do dechy a pasażerów wbija w fotel, coś pięknego ;)
Najgorsze to są te kołowania i podchodzenie do ładowania, bo wtedy się trochę w głowie kręci i uszy zatykają
0
@kuz no to musi być straszne uczucie wiedzieć, że za chwilę samolot się rozbije. Np. Coś w stylu tej akcji gdzie niemiecki pilot zamknął się w kabinie i wleciał w skały.
0
@Rifek Rownie dobrze pijany samobójca może wjechać we mnie jak jadę autem, spaść na mnie gałąź albo jebnąć mnie piorun podczas burzy. Ale nadal mi to nie wystarcza.
0
@kuz musisz się znieczulić przed lotem... ;)
0
@pioz123 Przy takim lęku jaki mam, nawalenie tylko spotęguje u mnie panikę :D znam siebie i wytrzeźwieje w sekundę podczas startu
0
@kuz aż tak? O Panie.
0
@pioz123 Ciężary ogromne :(