0

Dziwny ten timing - Dro ogłosił już, ze odchodzi, a z tego co rozumiem jeszcze to się nie stało. Czyli jego agent dalej negocjuje z potencjalnymi klubami i jeszcze nic nie zaklepali a już ogłosili, ze odchodzi.

0

@AS60 aaa, dzięki! :)

0

"Manchester City finalizuje transfer francuskiego [sic!]"

Jaki podtekst ma ten dopisek redakcji [sic!]?

0

@axegrinder napisane w czasie przeszłym, czyli tak jakby z Xabim te sukcesy już były, to się nie klei

1

@APTAPT dobrze że nasz zarząd kieruje się zdrowym rozsądkiem a nie emocjami jak ty

0

@Karol145 Karol,wieczór a ty dalej w pracy?

10

@frodo_jaw skoro Garcia gra od dwóch tygodni a ter Stegen jest nadal u nas, tzn. że jego odejście nie ma żadnego wpływu na rejestrację Garcii

0

@July_6_BcN mi chodziło o koperty

0

@Tasde w półfinale z Nigerią nie padało a też zabierali.

1

@gorgota to teraz się daje 2k od pary? Czy ktoś ostro zawyżył średnią, dziadkowie, rodzice?

0

@Rastafarnianin tak bo żona zrobi mu na pewno jazdę o to, że poszedł z kumplami do klubu że striptizem. Oni już nie mają po 16 lat

4

@draxidox oni wierzą w szamanów i magię tylko w Europie się trochę z tym kryją

1

@Fog_W_1899 po co tak wcześnie kupowałeś bilety, jakaś super okazja?

0

@Starrk w tych ręcznikach była czarna magia vodoo a to nie jest dozwolone

1

@norbi77 błędnie użycie maksymy o wyjątku. Sorry musiałem :)

2

@kanver_ no i będą wysyłać te produkty przez inne kraje UE (Wielka Brytania ma trochę bardziej skomplikowaną ścieżkę). Pomarańczowy strzela kapiszonami

22

@KtosKto zabiera go na superpuchar, przynoszą mu tort na 18 urodziny w samolocie a chwile później mówi, że odchodzi "szukać minut"... w PSG.

0

@Kymo przecież to nie ta pozycja

0

@Tridente2015 to było trzecie zwycięstwo i pierwsze w laliga

11

Weźcie to usuńcie bo aż ciarki żenady

0

"Flick zdecydował, że zawodnik nie będzie już uczestniczył w treningach pierwszego zespołu. Chodzi o uniknięcie ewentualnej kontuzji"

Ja też jak złożyłem wypowiedzenie, to szef mi kazał zostać w domu żebym się nie przemęczał i miał siły u nowego Janusza

0

@Czyhrynski jeśli chłopak wie, że ma przed sobą Olmo, Fermina, za chwilę Gaviego, to podejmuje decyzję, że lepiej odejść, bo szansę na minuty więcej niż kilka w pierwszej drużynie ma nikłe

1

@Barca_Big_Moment czym przekonać młodego na wyższą klauzulę? abonamentem na Spotify? xD skoro ktoś go wykupił (bo przecież sam tej kasy młody nie wyłożył ze skarbonki) to znaczy, że ktoś dał mu lepsze warunki finansowe niż oferowała Barca. czego tu nie rozumieć?

4

@directedbyfcb Michał Żuk ma 100 baniek. Ale ogólnie to jest tak, że u młodych klauzulę ma się taką, na jaką zgodzi się rodzina plus agent.

0

@th@les znany nam łysy pan - Ivan de la Penia

0

@Peciak pisząc takie bzdury dla żartu, karmisz ai i za jakiś czas będzie to wypluwała jako fakty

0

@DragonxNF ja bym zobaczył Xabiego Alonso

14

jak pójdzie łatwo to larambla podsumuje "po co był ten Yamal?" a jak pójdzie ciężko to larambla skomentuje "po co był ten Yamal?"

2

@VegetaPolska przecież to nie trener jest problemem tylko piłkarze, z których ciężko coś sensownego ulepić. Mourinhio po przyjściu zaraz by zrobił Perezowi listę żołnierzy, których potrzebuje. no i tutaj zgoda - to chyba jedyny trener, którego dziadzia by posłuchał i poszedł z nim na zakupy

0

@BorzyKrzys nie jestem instagramowy ale kiedyś ktoś coś pisał że te story same się kasują

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?