Zastanawiam się czy wszyscy tutaj piszący o tej mitycznej pensji w wysokości 90% która ma Barca pokrywać wie skąd taki pomysł? Czy zdają sobie sprawę że wypchnięcie MATSA było kluczowe aby zarejestrować chociażby Garcie na rundę wiosenną i tym że MATS nie chciał przenosić się zdała od rodziny do zespołu który ewentualnie chciałby pokryć większą część jego pensji. Prosto komentować, trudniej zagłębiać się w sytuację skąd się to bierze.
Simeone ponoć ma w kontrakcie z Atleti klauzurę że jeżeli będzie chciał odejść przed 2018 rokiem będzie musiał zapłacić 50 mln € myślę że ani jego ani Barcelony nie stać na pokrycie tak niepotrzebnego wydatku.
Zastanawiam się czy wszyscy tutaj piszący o tej mitycznej pensji w wysokości 90% która ma Barca pokrywać wie skąd taki pomysł? Czy zdają sobie sprawę że wypchnięcie MATSA było kluczowe aby zarejestrować chociażby Garcie na rundę wiosenną i tym że MATS nie chciał przenosić się zdała od rodziny do zespołu który ewentualnie chciałby pokryć większą część jego pensji. Prosto komentować, trudniej zagłębiać się w sytuację skąd się to bierze.
Jest kilka terminów rejestracji zawodników do rozgrywek LM, Przed startem fazy grupowej (po letnim okienku transferowym) oraz po zimowym okienku transferowym (o ile zawodnik nie brał udziału w tych rozgrywkach w poprzednim klubie). Eliminacji nie dotyczy ten przepis.
Simeone ponoć ma w kontrakcie z Atleti klauzurę że jeżeli będzie chciał odejść przed 2018 rokiem będzie musiał zapłacić 50 mln € myślę że ani jego ani Barcelony nie stać na pokrycie tak niepotrzebnego wydatku.
Komentarze
4
Zastanawiam się czy wszyscy tutaj piszący o tej mitycznej pensji w wysokości 90% która ma Barca pokrywać wie skąd taki pomysł? Czy zdają sobie sprawę że wypchnięcie MATSA było kluczowe aby zarejestrować chociażby Garcie na rundę wiosenną i tym że MATS nie chciał przenosić się zdała od rodziny do zespołu który ewentualnie chciałby pokryć większą część jego pensji. Prosto komentować, trudniej zagłębiać się w sytuację skąd się to bierze.
33
Czyżby pożegnanie Mascherano z Camp Nou?
5
https://zapodaj.net/images/01835dbd8ef92.png
0
Simeone ponoć ma w kontrakcie z Atleti klauzurę że jeżeli będzie chciał odejść przed 2018 rokiem będzie musiał zapłacić 50 mln € myślę że ani jego ani Barcelony nie stać na pokrycie tak niepotrzebnego wydatku.
0
Która bramka w meczu z PSG była stracona przez Ter Stegena?
33
Czyżby pożegnanie Mascherano z Camp Nou?
5
https://zapodaj.net/images/01835dbd8ef92.png
4
Zastanawiam się czy wszyscy tutaj piszący o tej mitycznej pensji w wysokości 90% która ma Barca pokrywać wie skąd taki pomysł? Czy zdają sobie sprawę że wypchnięcie MATSA było kluczowe aby zarejestrować chociażby Garcie na rundę wiosenną i tym że MATS nie chciał przenosić się zdała od rodziny do zespołu który ewentualnie chciałby pokryć większą część jego pensji. Prosto komentować, trudniej zagłębiać się w sytuację skąd się to bierze.
0
Jest kilka terminów rejestracji zawodników do rozgrywek LM, Przed startem fazy grupowej (po letnim okienku transferowym) oraz po zimowym okienku transferowym (o ile zawodnik nie brał udziału w tych rozgrywkach w poprzednim klubie). Eliminacji nie dotyczy ten przepis.
0
Simeone ponoć ma w kontrakcie z Atleti klauzurę że jeżeli będzie chciał odejść przed 2018 rokiem będzie musiał zapłacić 50 mln € myślę że ani jego ani Barcelony nie stać na pokrycie tak niepotrzebnego wydatku.