Rifek
Dołączył/a: wrzesień 2023
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ViscaelBarca2007 w wywiadzie Arbeloa powiedział w sumie tylko to pierwsze zdanie. Resztę dopowiedziała sobie Marca
0
@Puyolex polecam Szpital Sant Pau. A jeśli planujesz wycieczkę na Tibidabo to pamiętaj o filtrze UV bo w kwietniu tam na górze słoneczko już może zdradliwe smażyć
1
Pierwsi uderzcie się w pierś
1
@Mroziu tak, to mógł oczywiście zrobić, odnosiłem się tylko do oficjalnego zawieszenia za złamanie dyscypliny czy co on tam innego odwalił ten błazen. Ale w sumie to w realu Xabi nawet nie mógł go posadzić na trybuny bo tam ogon macha psem co zresztą widać dzisiaj - ogon został, a pies poszedł na bezrobocie
0
@CPuyol sorry przeoczyłem. Wiadomo, że prawidłowo powinno być Xabiego Alonsoa, a nie Alonso.
1
@kaczy1989 mógł
0
@th@les nie do końca wiem, w którym miejscu masz problem, sprecyzujesz, bo na moje oko wszystko jest ok.
1
@Mroziu trener nie może zawiesić zawodnika, chyba, że jest jednocześnie dyrektorem sportowym jak np w Anglii. Xabi był zwykłym pionkiem.
0
@waletpl zapłacili za niego 6 mln a klauzulę miał 20 mln. Więc łatwo obliczyć, że gdyby to było 50% od całej przyszłej kwoty to Celta zarobiłaby na wypromowaniu zawodnika max 10-6=4 mln a Barca 16 mln. No tak to nie działa.
0
@BulaKG nadmienię, że chodzi prawdopodobnie o 50% zysku a nie 50% całej kwoty, więc jakby go ktoś nawet jeszcze kupił za 6 mln to nic byśmy nie dostali.
0
@Hasszz to co według ciebie oznacza w takim razie info w oficjalnym komunikacie, że rozstali się za porozumieniem stron
0
@directedbyfcb czyli cztery dni temu zdobyli sekstet a w tym sezonie już na to szansy nie będą mieć
1
@Gaucho jeśli to on poprosił o odejście, to jedno nie wyklucza drugiego
3
@Sulimo przecież on miał immunitet na boisku i w cholerę brudnych fauli, których sędziowie nigdy nie widzieli. A po faulu zawsze ta jego mina niewiniątka
0
@Luccas wszystko się zgadza, tylko z tym ciekawym projektem to tak nie do końca - Leverkusen sprzedało pół składu
2
W sumie to Cancelo wraca do swoich starych ziomków - z aktualnej kadry to nie grał chyba tylko z dwoma bramkarzami oraz Olmo i Rashford
3
Xabi bardzo sympatyczna osoba, więc jestem szczęśliwy, że odszedł. Arbeola idealnie nadaje się na trenera klubu którego nienawidzę
6
@Mavcin1980 XABI
0
@esem91 no coś tam było, że real dopominał się szpaleru przed ligowym El Clasico bo wcześniej zdobyli KMS, ale Barca odmówiła, bo uznała, że nie będzie gratulować zwycięzcom w rozgrywkach, w których sama nie brała udziału
0
@partymaker ale przynajmniej Mbappe był już tyle razy w finałach że ogarnia to że przegrani nie robią szpaleru
0
@Murazor nigdy przegrani nie robią szpaleru, ani w tym pucharze a i w innych łącznie z MŚ. Xabi sobie coś tam wymyślił z dupy.
1
@Faro akurat tej drużynie mentalu nie brakuje. Brakuje wyrachowania w niektórych momentach meczu, ale powoli chyba się młodzi uczą
2
@mkord to mało finałów oglądałeś chyba. Zwycięzcy robią szpaler, przegrani przechodzą, wchodzą na podium, odbierają medale i zostają na murawie po prawej stronie podestu podczas gdy medale odbierają zwycięzcy. Nie pamiętam żeby po odebraniu srebrnych medali znowu biegli na początek i ustawiali się do szpaleru.
1
@MichalZZZ przecież tam 90% to były turbany
0
@ProMILs widsc u was braki w czytaniu gry - nie po to Hansi wprowadził najszybszego napastnika żeby się wracał pod swoje pole karne. Chodziło o kontry i jedna prawie się udała. Jakby trener chciał zamurować bramkę to by wpuścił Casado.
0
@Danny Gaucho a masz może jaki piłkarz wygrał najwięcej finałów?
0
@Aragorn33 dokładnie widać na filmie kto rządzi w tym klubie - Xabi woła do szpleru, mapet woła w drugą stronę
8
@Erykulus faulował piłkarza, który był przy piłce. O to chodzi
1
Komentarz usunięty
1
@Kgorecki2500 ja bym zagrał w wersję z lektorem