0

@ViscaelBarca2007 w wywiadzie Arbeloa powiedział w sumie tylko to pierwsze zdanie. Resztę dopowiedziała sobie Marca

0

@Puyolex polecam Szpital Sant Pau. A jeśli planujesz wycieczkę na Tibidabo to pamiętaj o filtrze UV bo w kwietniu tam na górze słoneczko już może zdradliwe smażyć

1

Pierwsi uderzcie się w pierś

1

@Mroziu tak, to mógł oczywiście zrobić, odnosiłem się tylko do oficjalnego zawieszenia za złamanie dyscypliny czy co on tam innego odwalił ten błazen. Ale w sumie to w realu Xabi nawet nie mógł go posadzić na trybuny bo tam ogon macha psem co zresztą widać dzisiaj - ogon został, a pies poszedł na bezrobocie

0

@CPuyol sorry przeoczyłem. Wiadomo, że prawidłowo powinno być Xabiego Alonsoa, a nie Alonso.

1

@kaczy1989 mógł

0

@th@les nie do końca wiem, w którym miejscu masz problem, sprecyzujesz, bo na moje oko wszystko jest ok.

1

@Mroziu trener nie może zawiesić zawodnika, chyba, że jest jednocześnie dyrektorem sportowym jak np w Anglii. Xabi był zwykłym pionkiem.

0

@waletpl zapłacili za niego 6 mln a klauzulę miał 20 mln. Więc łatwo obliczyć, że gdyby to było 50% od całej przyszłej kwoty to Celta zarobiłaby na wypromowaniu zawodnika max 10-6=4 mln a Barca 16 mln. No tak to nie działa.

0

@BulaKG nadmienię, że chodzi prawdopodobnie o 50% zysku a nie 50% całej kwoty, więc jakby go ktoś nawet jeszcze kupił za 6 mln to nic byśmy nie dostali.

0

@Hasszz to co według ciebie oznacza w takim razie info w oficjalnym komunikacie, że rozstali się za porozumieniem stron

0

@directedbyfcb czyli cztery dni temu zdobyli sekstet a w tym sezonie już na to szansy nie będą mieć

1

@Gaucho jeśli to on poprosił o odejście, to jedno nie wyklucza drugiego

3

@Sulimo przecież on miał immunitet na boisku i w cholerę brudnych fauli, których sędziowie nigdy nie widzieli. A po faulu zawsze ta jego mina niewiniątka

0

@Luccas wszystko się zgadza, tylko z tym ciekawym projektem to tak nie do końca - Leverkusen sprzedało pół składu

2

W sumie to Cancelo wraca do swoich starych ziomków - z aktualnej kadry to nie grał chyba tylko z dwoma bramkarzami oraz Olmo i Rashford

3

Xabi bardzo sympatyczna osoba, więc jestem szczęśliwy, że odszedł. Arbeola idealnie nadaje się na trenera klubu którego nienawidzę

6

0

@esem91 no coś tam było, że real dopominał się szpaleru przed ligowym El Clasico bo wcześniej zdobyli KMS, ale Barca odmówiła, bo uznała, że nie będzie gratulować zwycięzcom w rozgrywkach, w których sama nie brała udziału

0

@partymaker ale przynajmniej Mbappe był już tyle razy w finałach że ogarnia to że przegrani nie robią szpaleru

0

@Murazor nigdy przegrani nie robią szpaleru, ani w tym pucharze a i w innych łącznie z MŚ. Xabi sobie coś tam wymyślił z dupy.

1

@Faro akurat tej drużynie mentalu nie brakuje. Brakuje wyrachowania w niektórych momentach meczu, ale powoli chyba się młodzi uczą

2

@mkord to mało finałów oglądałeś chyba. Zwycięzcy robią szpaler, przegrani przechodzą, wchodzą na podium, odbierają medale i zostają na murawie po prawej stronie podestu podczas gdy medale odbierają zwycięzcy. Nie pamiętam żeby po odebraniu srebrnych medali znowu biegli na początek i ustawiali się do szpaleru.

1

@MichalZZZ przecież tam 90% to były turbany

0

@ProMILs widsc u was braki w czytaniu gry - nie po to Hansi wprowadził najszybszego napastnika żeby się wracał pod swoje pole karne. Chodziło o kontry i jedna prawie się udała. Jakby trener chciał zamurować bramkę to by wpuścił Casado.

0

@Danny Gaucho a masz może jaki piłkarz wygrał najwięcej finałów?

0

@Aragorn33 dokładnie widać na filmie kto rządzi w tym klubie - Xabi woła do szpleru, mapet woła w drugą stronę

8

@Erykulus faulował piłkarza, który był przy piłce. O to chodzi

1

Komentarz usunięty

1

@Kgorecki2500 ja bym zagrał w wersję z lektorem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?