0

@patrykppp17 są już na stronie nike pomarańczowe spodenki więc na szybko to nie było ogarniane

0

@ini_barca coś chyba nie dojechałeś z komentarzem XD

3

@LukaszFan kiedyś zrozumiesz

4

A pamiętacie jak w 2022 ustalili plan odbudowy Ukrainy i Polsce dali Donbas? XD
https://miro.medium.com/v2/resize:fit:1024/1*1jHRKyx-sqfE9ULYN_zCug.png

1

@Kgorecki2500 Mucha tylko na El Clasico

0

@macio_944 wyjątki nie potwierdzają reguły tylko jej przeczą ;)

0

@Commando "Przegrała niedawno wybory z Trumpem. Co ona ma powiedzieć. Zwykła frustracja"

co ty nie powiesz ekspercie od geopolityki XD ona to powiedziała rok temu w kampanii prezydenckiej, dokładniej mówiąc w debacie z Trumpem.

0

@Tatazolwinia a dobrze pamiętasz że to był sezon Xaviego?

1

@zabibarca no i? przecież o tym tu piszemy.

0

@DonCarletto 29 goli, prawie Raphinie dogonił

1

@Malcom przecież wypożyczenie bez opcji wykupu daje to samo, Barca odda go za darmo za rok aby tylko Como pokryło jego pensję

0

@SirChuck jak już wiadomo, wybrał jedno i drugie - pensja od Barcy i Como, granie w Como.

0

@Gall dlaczego nie napiszesz więcej i muszę googlować?

1

@constantine16 zamiana z Araujo nic nie rozwiąże - widzisz Araujo grającego w parze z Yamalem na skrzydle w ataku? Przecież on nic nie kuma.

0

@SirChuck Como go chce, ale nie chce jego pensji a Inaki nie chce pensji Como, w tym problem

1

@draxidox w idealnym świecie wszystkie drogi krajowe objęte odcinkowym pomiarem prędkości (czyli już nie odcinkowym tylko krajowym) :)

17

ja tam widzę coraz więcej znaków prowadzących do powrotu Kounde na środek i Garcia na prawej. Już mnie tu jeden kolega ostatnio wyśmiał za takie teorie, ale jestem cierpliwy i czekam, żeby go zawołać w odpowiednim momencie :)

0

@Coveta on nigdy nie był blisko najlepszych obrońców na świecie.

0

@maroon pod zawieszeniem broni może się podpisać, nie może podpisem przeklepać, że zrzeka się zajętych przez fiutina terytoriów.

0

@maroon to nie Trumpowi lub putinowi groziłoby dożywocie za zdradę stanu tylko Zeleńskiemu

1

@Nightraider jestem jeszcze w stanie zrozumieć, że dają wysokie kontrakty większości naszych zawodników, ale że drugiemu bramkarzowi, który jest na niższym/równym poziomie z wiekszością bramkarzy LaLiga dali aż 4 bańki to już wcale nie rozumiem. Przecież on powinien Laportę po nogach całować jakby dostał 2 bańki.

1

@norbi77 wcześniej albo później ale zazwyczaj przerywają. Tylko zawsze czekają, żeby piłka była w neutralnej pozycji. i tutaj też czekał. Ciekawe co by krzyeczli ci hipokryci z Majorki, jakby to oni odzyskali piłkę i poszli z kontrą a sędzia by gwizdnął.

0

@tomek8756 "Murzyn potrafi!"

1

@PepGardiola DAZN ma lalige m.in. w Niemczech ale w Polsce nie

0

@Marusek coś jak przy pierwszej bramce gdzie samolubnie strzelał ale mu zeszła i wyszła asysta?

0

@Values wszystko jasne.

0

@addept nie było 37 stopni, tyle było w ciągu dnia w szczycie. Z co do reszty to nie zmienia się i piszą o tym szczegółowo w dobrych podręcznikach trenerskich

2

@Values "interesie XTB jest ogolić klienta, a nie wyszkolić żeby zarabiał…"

Skąd takie wnioski? XD

0

@Pawlusek kolejny mądrzejszy od trenera

0

@Shad0wK1ng kiedy odbył w kanale sportowym?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?