Rifek
Dołączył/a: wrzesień 2023
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@patrykppp17 są już na stronie nike pomarańczowe spodenki więc na szybko to nie było ogarniane
0
@ini_barca coś chyba nie dojechałeś z komentarzem XD
3
@LukaszFan kiedyś zrozumiesz
4
A pamiętacie jak w 2022 ustalili plan odbudowy Ukrainy i Polsce dali Donbas? XD
https://miro.medium.com/v2/resize:fit:1024/1*1jHRKyx-sqfE9ULYN_zCug.png
1
@Kgorecki2500 Mucha tylko na El Clasico
0
@macio_944 wyjątki nie potwierdzają reguły tylko jej przeczą ;)
0
@Commando "Przegrała niedawno wybory z Trumpem. Co ona ma powiedzieć. Zwykła frustracja"
co ty nie powiesz ekspercie od geopolityki XD ona to powiedziała rok temu w kampanii prezydenckiej, dokładniej mówiąc w debacie z Trumpem.
0
@Tatazolwinia a dobrze pamiętasz że to był sezon Xaviego?
1
@zabibarca no i? przecież o tym tu piszemy.
0
@DonCarletto 29 goli, prawie Raphinie dogonił
1
@Malcom przecież wypożyczenie bez opcji wykupu daje to samo, Barca odda go za darmo za rok aby tylko Como pokryło jego pensję
0
@SirChuck jak już wiadomo, wybrał jedno i drugie - pensja od Barcy i Como, granie w Como.
0
@Gall dlaczego nie napiszesz więcej i muszę googlować?
1
@constantine16 zamiana z Araujo nic nie rozwiąże - widzisz Araujo grającego w parze z Yamalem na skrzydle w ataku? Przecież on nic nie kuma.
0
@SirChuck Como go chce, ale nie chce jego pensji a Inaki nie chce pensji Como, w tym problem
1
@draxidox w idealnym świecie wszystkie drogi krajowe objęte odcinkowym pomiarem prędkości (czyli już nie odcinkowym tylko krajowym) :)
17
ja tam widzę coraz więcej znaków prowadzących do powrotu Kounde na środek i Garcia na prawej. Już mnie tu jeden kolega ostatnio wyśmiał za takie teorie, ale jestem cierpliwy i czekam, żeby go zawołać w odpowiednim momencie :)
0
@Coveta on nigdy nie był blisko najlepszych obrońców na świecie.
0
@maroon pod zawieszeniem broni może się podpisać, nie może podpisem przeklepać, że zrzeka się zajętych przez fiutina terytoriów.
0
@maroon to nie Trumpowi lub putinowi groziłoby dożywocie za zdradę stanu tylko Zeleńskiemu
1
@Nightraider jestem jeszcze w stanie zrozumieć, że dają wysokie kontrakty większości naszych zawodników, ale że drugiemu bramkarzowi, który jest na niższym/równym poziomie z wiekszością bramkarzy LaLiga dali aż 4 bańki to już wcale nie rozumiem. Przecież on powinien Laportę po nogach całować jakby dostał 2 bańki.
1
@norbi77 wcześniej albo później ale zazwyczaj przerywają. Tylko zawsze czekają, żeby piłka była w neutralnej pozycji. i tutaj też czekał. Ciekawe co by krzyeczli ci hipokryci z Majorki, jakby to oni odzyskali piłkę i poszli z kontrą a sędzia by gwizdnął.
0
@tomek8756 "Murzyn potrafi!"
1
@PepGardiola DAZN ma lalige m.in. w Niemczech ale w Polsce nie
0
@Marusek coś jak przy pierwszej bramce gdzie samolubnie strzelał ale mu zeszła i wyszła asysta?
0
@Values wszystko jasne.
0
@addept nie było 37 stopni, tyle było w ciągu dnia w szczycie. Z co do reszty to nie zmienia się i piszą o tym szczegółowo w dobrych podręcznikach trenerskich
2
@Values "interesie XTB jest ogolić klienta, a nie wyszkolić żeby zarabiał…"
Skąd takie wnioski? XD
0
@Pawlusek kolejny mądrzejszy od trenera
0
@Shad0wK1ng kiedy odbył w kanale sportowym?