4

@krol211 cała drużyna grała sabotaż, ale bramkarz to już szkoda słów

1

@Criss18Barca zawsze zazdrościłem ludziom w kościele jak przyjmowali komunię i leciał ten kawałek

2

Ładny sikor, pewnie mnie nie stać

0

@BORO_12 tylko z Lewym nikt nie wie jaka będzie jego forma na przestrzeni sezonu, a jeśli będzie średnia, to następny sezon już na bank będzie jeszcze gorszy bo to nie młodziak, żeby się "odbudował". a nawet jak zejdzie z pensji, to przecież nie do poziomu juniora tylko to będzie nadal coś na granicy 15 mln brutto

0

myślałem że Bobby Charlton

0

@Lordzi 127, ale jestem Januszem biznesu więc sam sobie daję urlop

1

@lysy1015 ale co się czepiasz słówek? normalnym trybie w sensie innym niż rejestracja w miejsce Niemca ze względu na kontuzję.

1

@MaziFCB przed drugą wojną światową był plan osiedlenia tam Żydów z Europy. Slattery report.

0

@Sysia11 bynajmniej to nie to samo co przynajmniej

1

@lysy1015 odnośnie samej rejestracji to zrozumiałe że w miejsce Niemca rejestrują Garcie, bo zarabia więcej od Wojtka plus koszt transferu. Polaka zarejestrują w normalnym trybie bo tak jest łatwiej.

0

@Lokusekpl większych głupot już dzisiaj nie przeczytam a dopiero pierwsza w nocy

8

@tbas to chyba sam sobie wymyśliłeś definicję więcej niż klub bo nijak ma się do pierwotnej

1

@Gosciuu nie ma problemu i polecam się na przyszłość. Życzę udanej podróży.
PS "naszego BlaBla Car" hihi śmieszek

0

sprawdzam w swoich notatkach, i dopiero 30 dni urlopu wybrałem w tym roku

https://ibb.co/3ycX8f8R

0

@blakkudium tylko to takie zagranie 50/50 bo Bayern potrafi dobrze kusić niemieckich piłkarzy i już nawet Hoeneß mówił że jak nie w tym to w następnym sezonie. Jedocześnie nie mam absolutnie pojęcia, kto w Anglii będzie potrzebował takiego grajka i czy da mu taką pensję jak Bayern. Szachy 5 d

1

@FcPortoFan1999 polski Xavi Pisz z pięknym wąsem też jest w mojej pamięci



no i ten słynny mecz też pamiętam jak oglądałem z kumplami, ale ten komentarz Zimocha dopiero później słyszeliśmy, bo w tv pewnie Szpakowski komentował


0

@addept mój pierwszy komentarz był niejako tylko dopełnieniem twojego wpisu czyli uzasadnieniem, że Inigo jest według mnie usprawiedliwiony że poszedł dorobić a Lewy już uważa, że nie musi dorabiać. ale twoja odpowiedź na mój komentarz wprowadziła mnie w zdezorientowanie bo już teraz nie wiem czy ty jesteś za pozostaniem Lewego i odejściem Inigo czy odwrotnie czy jeszcze inaczej

3

@FcPortoFan1999 do dzisiaj pamiętam Shearer sam na sam z Maciejem Szczęsnym. Życzę młodszym kibicom, żeby kiedyś mogli przeżyć coś takiego.


0

@MOLESTA kacapy pozostaną kacapami a ci z lecha się do nich przymilali w poznaniu. ale czego oczekiwać od półmózgów co się za geopolitykę biorą

0

@addept spoko, nie bądź taki nerwowy, każdy ma czasem gonitwę myśli i nie umie tego przekazać. jak ochłoniesz to na spokojnie napisz, ja ciebie wysłucham i spróbuję zrozumieć.

2

@blakkudium w sumie Stuttgart pokazuje moc w negocjacjach, ale nie do końca to rozumiem - Woltemade chce do Bayernu, nie wiem czy jakaś Anglia się zgłaszała a nikt inny takich pieniędzy nie zapłaci. ten koleś za rok może kosztować 30 baniek.

0

@addept w sumie to nie wiem o co ci chodzi, komentarz inwalida

0

@NeroTFP1 największe wrażenie robi odzyskane piłki Yamala

0

@draxidox skoro psiecko płci żeńskiej, to nie nazywaj jej suczka tylko psiórka, szanujmy się

2

@Gosciuutak, cały dzień przygotowywałem ci zestawienie dlatego odzywam się dopiero teraz, sorry..

We Włoszech BlaBlaCar działa, a na trasie Rzym → Neapol można wybierać między przejazdami autem (Carpool) a autobusami (BlaBlaCar Bus). Oprócz tego są jeszcze pociągi i inne linie autobusowe.



BlaBlaCar Carpool (autem)
• Przejazdy w najbliższych dniach od 16,19 €, średnio około 19 €.
• Miejsce startu i końca ustala kierowca (zazwyczaj stacje, przystanki lub punkty w mieście).
• Czas przejazdu zależy od ruchu — zwykle ok. 2h30–2h40.



BlaBlaCar Bus (autobusem)
• Dużo kursów dziennie, ceny od 5,97 €.
• Średnia cena ok. 17 €, czas podróży ok. 2h45.



Inne autobusy (np. FlixBus, Itabus)
• Bilety od ok. 6–7 € (Itabus), FlixBus zwykle od 8–11 €.
• Czas podróży 2h35–3h.



Pociągi
• Szybkie (Frecciarossa, Italo) – 1 h–1 h 40 min, ceny od ok. 30 € (przy promocjach taniej).
• Regionalne – 2–3 h, ceny ok. 12 €.



Podsumowanie

Środek transportu Cena (około) Czas podróży Kiedy warto
BlaBlaCar Carpool 16–19 € ~2h40 Dla tych, którzy wolą jazdę autem i elastyczne miejsce odbioru
BlaBlaCar Bus 5,97–17 € ~2h45 Najtańsza i dość szybka opcja
Inny autobus 6–11 € 2h35–3h Budżetowa alternatywa
Pociąg szybki 30–65 € 1–1,5 h Najszybsza i najwygodniejsza opcja
Pociąg regionalny ok. 12 € 2–3 h Bardzo tania, ale wolniejsza podróż




Chcesz, żebym przygotował też wersję z linkami bezpośrednio do ofert? Nie ma problemu, ale dopiero jutro rano bo teraz siedzę na Ła rambla

0

@addept Inigo w 10 lat nie zarobił tyle co Lewy w 3 lata. taka różnica.

12

dlaczego nie mógł trenować tak jak powinien? może nie chciał trenować tak jak powinien. ale trzeba podziękować Monaco, że go wzięli i robią mu teraz 2 miesiące presezonu.

0

@barteq ale dokładnie tak samo jest z tymi dopłatami kpo - podatki zwykłego obywatela nie zmienią się jutro, pomimo, że jak zauważa Stanowski trzeba będzie spłacać te pożyczki. jeśli budżet nie będzie w stanie spłacić tej pożyczki, to najczęstszym rozwiązaniem jest podniesienie podatków (oczywiście są tez inne jak cięcie wydatków itp).
@ini_barca no właśnie cieszę się, że się zgadzamy - tak samo Stanowski wrzuca w koszty czyli inwestuje i tak samo ten pan z wywiadu, który dostał dofinansowanie z KPO

0

@ini_barca zdaję sobie sprawę, że dla większości jest to zbyt skomplikowane ;)

2

@Kuczek zapytam jutro szefa o dofinansowanie z kpo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?