Rifek
Dołączył/a: wrzesień 2023
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@fart najlepsze, że naród odzyskuje wolność po 45 latach i w pierwszych wolnych wyborach prezydenckich wprowadza do drugiej tury anona z Kanady xD
0
@Szymemdymek Nawrockiego? Chyba za późno
3
Polacy już 35 lat temu pokazali, że lubią głosować na kandydatów komicznych - Stan Tymiński ze swoją czarną teczką i żoną indianką przetarł szlaki
0
@kuczyniak nie wiadomo gdzie zagrają, nie wiadomo ile będzie miejsc. Trzeba czekać. Jeśli twoim priorytetem jest wizyta na stadionie, to zakupu biletu bym zaczął i oczywiście samolot tego samego dnia. Nocleg na końcu.
0
@Darek_Maruszczak dawaj to jako komentarz na la rambla bo jako naczelny nie zapłaciłbym za taką wierszówkę
0
@Frimpong Dest pewnie nawet nie znał tego kolesia w garniturze. wiecznie upalony
0
@Kozinho. przecież tu nie chodzi o zwrot niemcom tylko rzymianom
1
@Gaucho urojenia jakiegoś radka pogoda który zadaje pytania bo sam jest za głupi żeby odpowiedzieć. nie pomogę.
7
@Destroyer_of_Worlds szkoda, że nie znasz przepisów, to byś nie musiał tego komentarza pisać i tracić czasu.
1
@Herbert wiadomo, że nie wiemy jak szwagry piszą te umowy. ale to by było dobre, jakby jeszcze się kiedyś sądzili z niemcem, czy chodziło o minimum jedną pełną połowę meczu czy o dokładnie 45 minut xD
1
@Herbert do mediów przedostaje się tylko to, co ma się przedostać. Przecież na rozsądek, to gdzie mu się ta kontuzja pleców odnowiła - nagle pod prysznicem? On miał prawdopodobnie nieogarnięte te plecy od dwóch lat, coś na zasadzie - da się grać, ale idealnie nie jest. Klub to tolerował, ale jak doszła kontuzja kolana, to uznali, że zdrowotnie już się nie pozbiera na bycie w top.
0
@Herbert Klub (trenerzy, fizjo itd) na bank wiedzieli już pod koniec sezonu, że plecy Marka są do operacji wcześniej czy później. Tak więc można powiedzieć, że klub ściągnął nowego bramkarza bo wiedział, że stary jest kontuzjowany.
1
@AxelF jeśli nawet "60%" to zapewne w meczach gdzie rozegrał minimum 45 minut (w domyśle więcej niż jedną połowę) a niemiec połamał się jeszcze w pierwszej połowie meczu.
8
@Azi nikt go nie wypycha z klubu, kupili nowego bramkarza, bo niemiec się połamał a jak mu poskładali kolano to się okazało, że mu się popsuły plecy. gdyby nie kupili nowego bramkarza, to byś tutaj pierwszy szczekał ze Laporta zły, bo za wczasu nie pomyślał i zostaliśmy z obrażonym Penia i Wojtkiem a perełka z Espanyol poszła do Anglii za drobne.
0
@Herbert i zapewne dokładnie o to się rozchodzi, takie umowy zazwyczaj mają zapis rozegrania minimum 45 minut (doliczony czas raczej się nie wlicza, a niemiec złapał kontuzje chyba w 46 minucie), ale redaktor wie lepiej i mamy się trzymać wyznaczonej przez niego drogi xD (żenujące są te tendencyjne dopiski "komentarz fcbarca", tak jakby wiedzieli lepiej i znali się lepiej)
1
@Aragorn33 a te informacje z pierwszej ręki ma madrycki dziennikarzyna. na pewno tak było.
6
@ChaosTheory zgubiłeś się chyba. To nie ta strona.
1
@Nightraider no taki przyszywany wychowanek dlatego od czasu do czasu go wypychają ale tak lekko ;)
0
@Nightraider te związki coś ugraly czy tylko krzyczały głośno bo już nie pamiętam jak się skończyło? Związek może coś tam zgłaszać ale sam nie ma żadnej funkcji sprawczej. Musieliby iść do sądu pracy.
0
@Aragorn33 dalej nie czaisz - lekarze tylko szacują. Czasem piłkarz wraca szybciej czasem później niż wstępne szacunki. Ale jak podpisze papier, to automatycznie zgadza się na minimum 5 miesięcy nawet gdyby mógł wrócić za 2 albo 3.
0
@nowy19pl a skąd wiesz ze klub nie wiedział o tym, że Niemiec będzie się musiał poddać operacji?
0
@Nightraider Laporta pozbywa się wszystkich zawodników, których sam nie sprowadził. Został ter Stegen, de Jong, Araujo (Pedriego nie liczę).
1
@RoberDzik można wysłać na trybuny, trener decyduje. Wiadomo, że oficjalnie nikt nie powie ze to kara. Nie można zakazać treningów i dostępu do obiektów klubowych
0
@clyde owszem jest coś lepszego - dobre zatyczki do uszu albo nakładane ochroniacze
0
@Aragorn33 ale lekarze klubowi zdecydują po linii klubu nawet gdyby Niemiec wyleczył się w 3 miesiące
0
@Carlosss to tak nie działa
0
@BulaKG zabiorą mu opaskę i posadzą do końca sezonu na trybunach to się skończy rumakowanie
5
Czyli Marek oficjalnie dołącza do klubu Tim Wiese.
0
@Safrani może mieli jeszcze stare formularze na google drive
0
@Safrani ale dokumentacja lekarska jest objęta tajemnicą lekarską