0

@APTAPT obrażasz te piłkarki nie znając kontekstu i tylko jako kolejny powielasz nieprawdę a pouczasz innych. XD

7

powinni rozdzielić dwie sprawy
1. kapitan reprezentujący drużynę w sprawach klubowych - wybiera drużyna
2. kapitan na boisku - jeśli wybór drużyny nie pokrywa się z wizją trenera, ostatnie słowo ma trener.

0

@BORO_12 prawdopodobnie bedą głosować tylko nad piątym kapitanem i hierarchia pozostanie (1. Araujo). reszta to nagonka i wymysły dziennikarzy.

0

@Herbert i trzeba jeszcze zwrócić uwagę na ostatni akapit - wynika z niego, że rozchodzi się o głosowanie na piątego kapitana :)

2

@Pawci023x Ja bym zrobił kurs na spawacza

4

@Szczygiel06 coraz więcej tych uchodźców

0

@Astad książki trzeba kończyć w jakimś określonym czasie? pytam serio, nie mam dzieci i nie wiem jaki jest aktualnie trend

0

@Lucyffffer1922 kiedyś to sprawdzałem, nie mam siły znowu, ale jak się nie mylę, to w pierwszej kadencji Laporta w dwa lata wymienił cały skład (poza wychowankami i Eto, którego też wypychali w drugim sezonie). On ma chyba taką misję, teraz wygląda to podobnie, z De Jongiem jakoś się narazie pogodzili (było blisko) no i zostaje Pedri ale to jak wychowanek. Kogoś pominąłem jeszcze?

0

@Lucyffffer1922 że gra w takich rękawicach?

16

@Herbert tak się właśnie tworzy newsy z niczego

0

@Kasy
- czysto kolego
- czysto
- nie podpowiem, dopiero ruszyłem
- czysto

1

@tbas tego raczej nie robi się w jednym ciągu dzień po dniu tylko terminy są ustalane indywidualnie a teoria online. Mnie zastanawia co innego - 8 dni teorii po 11 godzin dziennie?? Oni tam doktorat piszą? XD

0

@tbas czasami nawet Flick daje wolny dzień.

1

@ini_barca mecz gwiazd jest czymś dużym, ale chyba nie w MLS, widziałeś skład? XD

0

@TR3YWAY dla Niemiec 12 tys a nie 39 tys



Poza tym nie dotyczy to tylko gwałtów, ale też Sexuelle Übergriffe to szerszy termin, często obejmujący niechciany dotyk, komentarze, gesty – wszystko, co przekracza granice seksualnej nietykalności drugiej osoby - a takie w Niemczech baby bardzo często zgłaszają.

Dla innych krajów nie chce mi się szukać, to nie moja misja na dzisiejszy wieczór.

0

@TR3YWAY nie, po prostu dane z dupy

1

@Pnog37 nie jestem tu od chwalenia, jestem tu od liczenia. Zarobiliśmy 6 i takie są fakty. No i git, straty nie ma.

0

@gumaz Ja bym dołożył mu się do 4paka a wtedy by sobie kupił za to jedno piwo, wtedy to by nie było kłamstwo

0

@Pnog37 a jak byśmy go kupili rok temu za 20 mln a teraz sprzedali za 12 to też byś napisał "a co ma do tego jaki zarobek"? XD

0

@Gaucho ale zarobek na nim to około 6 baniek bo rok temu kupiliśmy za niecałe 3 mln.

0

@Bolton potrzeba nam typowej 9 lisa pola karnego, takich małych kurczaków biegających wszędzie to mamy w drużynie kilku i nie są gorsi od Alvareza

3

@macio_944 dziwnie piszesz 6 mln ;)

2

Oglądam właśnie jakiś program o mgłach i jest karambol na autostradzie. Koleś po wypadku wysiada z auta, baba amerykańska ekspertka komentuje "wysiadanie w takiej sytuacji to najgłupsze co można zrobić", po chwili w puste auto wjeżdża rozpędzony autobus - amerykańska baba ekspertka "kierowca cudem uniknął śmierci". Kurtyna xD

0

@Herato i w sumie to Puyol też chyba wtedy miał najdłuższy staż w Barcelonie. Chyba tylko Xavi był dłużej ale nie był jeszcze wtedy taki ważny.

0

@Herato nie jest to zasada pisana, ale tak się przyjęło i tak chłopaki zazwyczaj wybierają.

0

@Goldenretriever1899 "Załóżmy, że Macierewicz sprzeniewierzył trochę kasy"
Dalej nie czytałem xD

1

@Herbert kibice to w większości gorące głowy - Araujo kilka razy pokrył Winicjusza, albo szybko pobiegł i dynamicznie wybił piłkę i kibice już go na legendę Barcy typowali :)

0

@BulaKG Tebas tak zabetonował ligę, że jest to na rękę tylko realowi, a reszta (poza Barca i Atletico) nie ma szans się odbić w krótkiej perspektywie.

1

@Herbert o tym przejmowaniu opaski napisałem przed chwilą pod kolejnym newsem - dochodzi do takiego paradosku, że teraz pierwszym kapitanem będzie Araujo a dla mnie to nie jest ani liderem na boisku (jak gra) ani w szatni

3

@Guillegavira i co w tym dziwnego? De Jong jak jest zdrowy to gra w pierwszym składzie, jest stażem prawie najdłużej w drużynie, na boisku jako kapitan bardzo dobrze funkcjonuje, rozmawia z sędziami, nie kojarzę żeby były z nim jakieś kwasy w szatni.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?