Rifek
Dołączył/a: wrzesień 2023
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@APTAPT obrażasz te piłkarki nie znając kontekstu i tylko jako kolejny powielasz nieprawdę a pouczasz innych. XD
7
powinni rozdzielić dwie sprawy
1. kapitan reprezentujący drużynę w sprawach klubowych - wybiera drużyna
2. kapitan na boisku - jeśli wybór drużyny nie pokrywa się z wizją trenera, ostatnie słowo ma trener.
0
@BORO_12 prawdopodobnie bedą głosować tylko nad piątym kapitanem i hierarchia pozostanie (1. Araujo). reszta to nagonka i wymysły dziennikarzy.
0
@Herbert i trzeba jeszcze zwrócić uwagę na ostatni akapit - wynika z niego, że rozchodzi się o głosowanie na piątego kapitana :)
2
@Pawci023x Ja bym zrobił kurs na spawacza
4
@Szczygiel06 coraz więcej tych uchodźców
0
@Astad książki trzeba kończyć w jakimś określonym czasie? pytam serio, nie mam dzieci i nie wiem jaki jest aktualnie trend
0
@Lucyffffer1922 kiedyś to sprawdzałem, nie mam siły znowu, ale jak się nie mylę, to w pierwszej kadencji Laporta w dwa lata wymienił cały skład (poza wychowankami i Eto, którego też wypychali w drugim sezonie). On ma chyba taką misję, teraz wygląda to podobnie, z De Jongiem jakoś się narazie pogodzili (było blisko) no i zostaje Pedri ale to jak wychowanek. Kogoś pominąłem jeszcze?
0
@Lucyffffer1922 że gra w takich rękawicach?
16
@Herbert tak się właśnie tworzy newsy z niczego
0
@Kasy
- czysto kolego
- czysto
- nie podpowiem, dopiero ruszyłem
- czysto
1
@tbas tego raczej nie robi się w jednym ciągu dzień po dniu tylko terminy są ustalane indywidualnie a teoria online. Mnie zastanawia co innego - 8 dni teorii po 11 godzin dziennie?? Oni tam doktorat piszą? XD
0
@tbas czasami nawet Flick daje wolny dzień.
1
@ini_barca mecz gwiazd jest czymś dużym, ale chyba nie w MLS, widziałeś skład? XD
0
@TR3YWAY dla Niemiec 12 tys a nie 39 tys
Poza tym nie dotyczy to tylko gwałtów, ale też Sexuelle Übergriffe to szerszy termin, często obejmujący niechciany dotyk, komentarze, gesty – wszystko, co przekracza granice seksualnej nietykalności drugiej osoby - a takie w Niemczech baby bardzo często zgłaszają.
Dla innych krajów nie chce mi się szukać, to nie moja misja na dzisiejszy wieczór.
0
@TR3YWAY nie, po prostu dane z dupy
1
@Pnog37 nie jestem tu od chwalenia, jestem tu od liczenia. Zarobiliśmy 6 i takie są fakty. No i git, straty nie ma.
0
@gumaz Ja bym dołożył mu się do 4paka a wtedy by sobie kupił za to jedno piwo, wtedy to by nie było kłamstwo
0
@Pnog37 a jak byśmy go kupili rok temu za 20 mln a teraz sprzedali za 12 to też byś napisał "a co ma do tego jaki zarobek"? XD
0
@Gaucho ale zarobek na nim to około 6 baniek bo rok temu kupiliśmy za niecałe 3 mln.
0
@Bolton potrzeba nam typowej 9 lisa pola karnego, takich małych kurczaków biegających wszędzie to mamy w drużynie kilku i nie są gorsi od Alvareza
3
@macio_944 dziwnie piszesz 6 mln ;)
2
Oglądam właśnie jakiś program o mgłach i jest karambol na autostradzie. Koleś po wypadku wysiada z auta, baba amerykańska ekspertka komentuje "wysiadanie w takiej sytuacji to najgłupsze co można zrobić", po chwili w puste auto wjeżdża rozpędzony autobus - amerykańska baba ekspertka "kierowca cudem uniknął śmierci". Kurtyna xD
0
@Herato i w sumie to Puyol też chyba wtedy miał najdłuższy staż w Barcelonie. Chyba tylko Xavi był dłużej ale nie był jeszcze wtedy taki ważny.
0
@Herato nie jest to zasada pisana, ale tak się przyjęło i tak chłopaki zazwyczaj wybierają.
0
@Goldenretriever1899 "Załóżmy, że Macierewicz sprzeniewierzył trochę kasy"
Dalej nie czytałem xD
1
@Herbert kibice to w większości gorące głowy - Araujo kilka razy pokrył Winicjusza, albo szybko pobiegł i dynamicznie wybił piłkę i kibice już go na legendę Barcy typowali :)
0
@BulaKG Tebas tak zabetonował ligę, że jest to na rękę tylko realowi, a reszta (poza Barca i Atletico) nie ma szans się odbić w krótkiej perspektywie.
1
@Herbert o tym przejmowaniu opaski napisałem przed chwilą pod kolejnym newsem - dochodzi do takiego paradosku, że teraz pierwszym kapitanem będzie Araujo a dla mnie to nie jest ani liderem na boisku (jak gra) ani w szatni
3
@Guillegavira i co w tym dziwnego? De Jong jak jest zdrowy to gra w pierwszym składzie, jest stażem prawie najdłużej w drużynie, na boisku jako kapitan bardzo dobrze funkcjonuje, rozmawia z sędziami, nie kojarzę żeby były z nim jakieś kwasy w szatni.