1

Takie transfery jak Romeu bolą mnie w sumie najbardziej. Ok, potrzebujemy na gwałt 31 letniego placka, to dzwonimy do niego i mówimy dawaj, przychodzisz na rok, dostajesz dobry hajs którego w innym klubie nie zarobisz w trzy lata i później się zobaczy. A oni mu dali trzy lata kontraktu. Katalońskie przydupasy w prasie ogłaszają, że do Barcy chce każdy chce przyjść, piękne miasto, Sagrada Familia, piękny klub, stadion. młody Cruyff w wywiadach opowiada jakieś kocopoły, że na słowo Barca wszystkim się oczy świecą, później przychodzi placek i dostaje 3 lata w prezencie.

1

@AxelF w pierwszym wariancie od zysku, zarobimy na nim o 1,1 mln więcej od Girony, w drugim wariancie od transferu Girona zarobi 0,6 mln więcej od nas.

1

@kacperFCB_ Kacper, wakacje nie zwalniają cię z myślenia.

1

Czyli Girona zarobi na nim więcej niż Barca? Nice

0

@luki123 zapomnij o biletach chyba, że macie ze szwagrem luźne minimum 2 tys euro

0

@marcin62 on zarabia teraz w Atletico 4 mln a w Villarreal żaden zawodnik tyle nie dostaje. Więc skoro tam pójdzie za kasę, to znaczy że zgodził się na obznizke pensji

2

Marcin cierpliwości, o 18 będzie

14

Rashford zapierdzielał aż miło na siłowni żeby się przygotować a Ansu w tym czasie wakacje na jachcie z ziomalami

4

@Deeespacito głowa do góry, za jakiś czas się odezwie, wychowaj jak swoje ;)

1

@marcin62 dziadku ale to nie tu..

4

@JohnKennedy taki problem populistów, że jak najpierw doprowadzili do wzrostu cen o 1000% to teraz muszą ogłosić, że obniżają o 800%, bo obnizki o 19% procent ciemny lud nie kupi.

1

@Lionel_Messi10 słabo umiesz w arabski. To nie specjalne odwołanie wysłane przez Messiego xD, tylko specjalne zwolnienie przyznane przez ligę.

4

@RosjaninBut no to do tego brakuje Krzysiowi jeszcze tylko 15 miliardów


0

@Lionel_Messi10 a jest kontuzjowany?

2

@Who_you_mam klubu szuka mu agent i on nie musi sam roznosić swojego cv

4

@pluszek zakładam że to były plastikowe butelki. W Deutschland to by było 25 Euro

0

@Cvzx Nawet Felix ma się pojawić ;)

1

@NeroTFP1 może lepiej podaj jakie zużycie roczne w kWh. U mnie to jest co roku w przedziale 900-1000. Co po przemnozeniu przez 31 centów daje około 300 euro rocznie (Niemcy)

2

@TaughtMule takie budki są w całej Wielkiej Brytanii

3

@blakkudium będzie tak - Rushford wchodzi w Londynie do budki, podnosi słuchawkę i teleportuje się do Barcelony jak w Matrix

0

Nie mam wielkich problemów z tą "karą" ale pod warunkiem, że już teraz jest spisane na papierze na jakich warunkach Rashford podpisałby nowy kontrakt za rok.

0

@Faro i co nie było zmian w tym meczu? Bo ja widzę pięć w tym Lewy, Olmo i Pedri.

0

@patrykppp17 poza Athleitc i real to wszyscy mają mniejsze albo większe.

4

Ekitike czytany od tyłu to?

1

@Ku84fcb jeszcze Athleitc ma luz. Poza tym Sociedad, Villarreal, Betis w miarę stabilnie.

0

@Michu94 tak powiedział potwierdzam byłem mikrofonem

0

Skoro trenuje z drużyną to już musieli podpisać papiery.

0

@Faro odnoszę się do twojego komentarza "Flick ich nawet nie robił przy wyniku 5:0". Nie lubię takich manipulacji, bo to po prostu nie jest prawda. W sezonie takich meczów gdzie prowadziliśmy 5:0 było chyba pięć, i w każdym były zmiany w ofensywnej formacji.

0

@Faro a co to za herezje o braku rotacji? Praktycznie w każdym meczu gdzie wysoko prowadziliśmy, okolo 60-70 minuty był zmieniany ktoś z trójki Raphinia, Yamal, Pedri, często nawet dwóch albo trzech.

4

W styczniu na pół roku do końca kontraktu optymizm eksploduje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?