Rifek
Dołączył/a: wrzesień 2023
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Takie transfery jak Romeu bolą mnie w sumie najbardziej. Ok, potrzebujemy na gwałt 31 letniego placka, to dzwonimy do niego i mówimy dawaj, przychodzisz na rok, dostajesz dobry hajs którego w innym klubie nie zarobisz w trzy lata i później się zobaczy. A oni mu dali trzy lata kontraktu. Katalońskie przydupasy w prasie ogłaszają, że do Barcy chce każdy chce przyjść, piękne miasto, Sagrada Familia, piękny klub, stadion. młody Cruyff w wywiadach opowiada jakieś kocopoły, że na słowo Barca wszystkim się oczy świecą, później przychodzi placek i dostaje 3 lata w prezencie.
1
@AxelF w pierwszym wariancie od zysku, zarobimy na nim o 1,1 mln więcej od Girony, w drugim wariancie od transferu Girona zarobi 0,6 mln więcej od nas.
1
@kacperFCB_ Kacper, wakacje nie zwalniają cię z myślenia.
1
Czyli Girona zarobi na nim więcej niż Barca? Nice
0
@luki123 zapomnij o biletach chyba, że macie ze szwagrem luźne minimum 2 tys euro
0
@marcin62 on zarabia teraz w Atletico 4 mln a w Villarreal żaden zawodnik tyle nie dostaje. Więc skoro tam pójdzie za kasę, to znaczy że zgodził się na obznizke pensji
2
Marcin cierpliwości, o 18 będzie
14
Rashford zapierdzielał aż miło na siłowni żeby się przygotować a Ansu w tym czasie wakacje na jachcie z ziomalami
4
@Deeespacito głowa do góry, za jakiś czas się odezwie, wychowaj jak swoje ;)
1
@marcin62 dziadku ale to nie tu..
4
@JohnKennedy taki problem populistów, że jak najpierw doprowadzili do wzrostu cen o 1000% to teraz muszą ogłosić, że obniżają o 800%, bo obnizki o 19% procent ciemny lud nie kupi.
1
@Lionel_Messi10 słabo umiesz w arabski. To nie specjalne odwołanie wysłane przez Messiego xD, tylko specjalne zwolnienie przyznane przez ligę.
4
@RosjaninBut no to do tego brakuje Krzysiowi jeszcze tylko 15 miliardów
0
@Lionel_Messi10 a jest kontuzjowany?
2
@Who_you_mam klubu szuka mu agent i on nie musi sam roznosić swojego cv
4
@pluszek zakładam że to były plastikowe butelki. W Deutschland to by było 25 Euro
0
@Cvzx Nawet Felix ma się pojawić ;)
1
@NeroTFP1 może lepiej podaj jakie zużycie roczne w kWh. U mnie to jest co roku w przedziale 900-1000. Co po przemnozeniu przez 31 centów daje około 300 euro rocznie (Niemcy)
2
@TaughtMule takie budki są w całej Wielkiej Brytanii
3
@blakkudium będzie tak - Rushford wchodzi w Londynie do budki, podnosi słuchawkę i teleportuje się do Barcelony jak w Matrix
0
Nie mam wielkich problemów z tą "karą" ale pod warunkiem, że już teraz jest spisane na papierze na jakich warunkach Rashford podpisałby nowy kontrakt za rok.
0
@Faro i co nie było zmian w tym meczu? Bo ja widzę pięć w tym Lewy, Olmo i Pedri.
0
@patrykppp17 poza Athleitc i real to wszyscy mają mniejsze albo większe.
4
Ekitike czytany od tyłu to?
1
@Ku84fcb jeszcze Athleitc ma luz. Poza tym Sociedad, Villarreal, Betis w miarę stabilnie.
0
@Michu94 tak powiedział potwierdzam byłem mikrofonem
0
Skoro trenuje z drużyną to już musieli podpisać papiery.
0
@Faro odnoszę się do twojego komentarza "Flick ich nawet nie robił przy wyniku 5:0". Nie lubię takich manipulacji, bo to po prostu nie jest prawda. W sezonie takich meczów gdzie prowadziliśmy 5:0 było chyba pięć, i w każdym były zmiany w ofensywnej formacji.
0
@Faro a co to za herezje o braku rotacji? Praktycznie w każdym meczu gdzie wysoko prowadziliśmy, okolo 60-70 minuty był zmieniany ktoś z trójki Raphinia, Yamal, Pedri, często nawet dwóch albo trzech.
4
W styczniu na pół roku do końca kontraktu optymizm eksploduje