Rifek
Dołączył/a: wrzesień 2023
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@blakkudium nie wiemy jednak ile będzie chciał zarabiać w kolejnym sezonie, zapewne gdzieś pomiędzy tymi 10 mln u nas i 19 mln, które ma obecnie w ManUTD
0
@Szreko to zmienia postać rzeczy. Jeszcze ciekawe, czy zgodził się na tą niższa pensję także po ewentualnym wykupieniu za rok
6
@Guillegavira w marcu czyli nie grał tylko w dwóch ostatnich meczach z Andora i towarzyski z Senegalem
3
całe wynagrodzenie a jednkczesnie mniejsza kwota? ten wpis jest bez sensu.
0
@Kaioken88 5 miesięcy różnicy xD
0
@Guillegavira ma jechać 26. W kadrze mamy 22 jeśli nie pojadą dwaj bramkarze, Romeu i Pau Victor. Czyli 4 wolne miejsca teoretycznie
0
@Walpiano wygląda jakby biały fartuch do gotowania założyli
0
@Mezocyklon87 a jak przyłożysz zapalniczkę to palnik też się nie zapala?
1
@RoberDzik oczywiście zaobserwowałem tą zmianę w ostatnim czasie i nie mam z tym problemu. Ale akurat ten komentarz odróżnia od innych tego typu jego skrajnie subiektywny wydźwięk. Chodzi przede wszystkim o ostatnie zdanie:
"Joan Laporta skompromitował się i po raz kolejny nie spełnił swojej obietnicy, ale socios mają krótką pamięć i otwarcie stadionu na krótko przed wyborami prezydenckimi tylko mu pomoże."
Ciężko to podpiąć pod "rozjaśnienie czytelnikowi o co chodzi i co się prawdopodobnie stanie".
1
@RoberDzik ale przecież to nie chodzi o to, czy tak się stanie czy nie. Redaktor może wydać swoją opinię tak samo jak każdy użytkownik w części komentarzy, tak jak i ty to robisz i to szanuję. Natomiast doklejanie swojej opinii pod newsa jest według mnie nie na miejscu bo odbieram to jako wpływanie na opinię wykorzystując uprzywilejowaną pozycję. To nie jest felieton, nie został tak otagowany.
1
Ten subiektywny komentarz redaktora Walczak to raczej należy do strefy komentarzy a nie do newsa.
0
@Hosh "jako symbol. " wszystko spoko, ale uśmiechnąłem się lekko, bo czego to symbol? :)
0
@Kozinho. nie pomoże w czym?
0
@Hosh nie widać bo ciemno - to jest ta spalona scena?
0
@RosjaninBut mogę taki sam film nagrać o taśmach na twojego starego. weź się nie ośmieszaj.
2
@Karol145 odważył się na budowę nowego stadionu w jednym z najtrudniejszych momentów w historii klubu, to trzeba mieć jaja, a anony z internetu mają problem, że terminy otwarcia im się nie spinają z urlopem. w tym czasie dodatkowo zdobył dwa mistrzostwa ligi. w 4 lata.
0
@NeroTFP1 nie no, Raphinia to był TOP poprzedni sezon, bez niego nie byłoby mistrzostwa
0
@FloroFloro ta opcja bez kibiców jest mało realna, bo to by oznaczało, że do LM nie dopuszczą stadionu, więc i tak powrót na Montjuic
0
@PatrychoO co zrobi znowu? nałoży nakładkę na prędkościomierz? to jeszcze chyba nikogo nie zabiło.
3
@6bakero to jeden z tych wpisów, gdzie gonitwa myśli była szybsza niż klawiatura
3
"Tym bardziej rosną obawy, czy Barça zdąży z budową na pierwszą kolejkę sezonu ligowego"
@Redakcja drobna korekta - na czwartą kolejkę
0
@RoberDzik ministra dla mnie subiektywnie brzmi mniej dystyngowanie, żeby nie powiedzieć śmiesznie. W najbliższym czasie raczej do tego nie dojdzie, ale już się nie mogę doczekać, kiedy premierem Polski zostanie kobieta z tego obozu politycznego gdzie promowane jest to "nowoczesne" słownictwo.
0
@Kubsoleon jaki klub go weźmie w środku sezonu i to jeszcze jako pierwszego bramkarza?
1
@DonCarletto dorzuć jeszcze bejla
0
@barteq Pedri, Yamal, Kounde też pójdą za krocie.
0
@Zip słaba pasta byłaby nie warta komentarza, ale w sumie to nikt nie zabrania edukować plebsu. współczuję ludziom, którzy nie panują nad pracą swoich jelit i defekują w losowych momentach. człowiek panujący nad swoim organizmem wstaje rano, pozbywa się resztek trawienia, po czym idzie się wykąpać.
0
@VegetaPolska żaden klub w europie nie da więcej niż 100 mln.
0
@Kgorecki2500 weź ty już nie pisz pod moimi wpisami
5
@blakkudium nie odzywał się od kilku dni i prawie się udusił więc musiał się znowu odezwać
0
Nie wi3m gdzie to, chyba Portugalia, ale czy taka szybka rozbiórka dachu np w Polsce byłaby dozwolona? Nietoperze są chyba pod ochroną.