1

@blakkudium nie wiemy jednak ile będzie chciał zarabiać w kolejnym sezonie, zapewne gdzieś pomiędzy tymi 10 mln u nas i 19 mln, które ma obecnie w ManUTD

0

@Szreko to zmienia postać rzeczy. Jeszcze ciekawe, czy zgodził się na tą niższa pensję także po ewentualnym wykupieniu za rok

6

@Guillegavira w marcu czyli nie grał tylko w dwóch ostatnich meczach z Andora i towarzyski z Senegalem

3

całe wynagrodzenie a jednkczesnie mniejsza kwota? ten wpis jest bez sensu.

0

@Kaioken88 5 miesięcy różnicy xD

0

@Guillegavira ma jechać 26. W kadrze mamy 22 jeśli nie pojadą dwaj bramkarze, Romeu i Pau Victor. Czyli 4 wolne miejsca teoretycznie

0

@Walpiano wygląda jakby biały fartuch do gotowania założyli

0

@Mezocyklon87 a jak przyłożysz zapalniczkę to palnik też się nie zapala?

1

@RoberDzik oczywiście zaobserwowałem tą zmianę w ostatnim czasie i nie mam z tym problemu. Ale akurat ten komentarz odróżnia od innych tego typu jego skrajnie subiektywny wydźwięk. Chodzi przede wszystkim o ostatnie zdanie:
"Joan Laporta skompromitował się i po raz kolejny nie spełnił swojej obietnicy, ale socios mają krótką pamięć i otwarcie stadionu na krótko przed wyborami prezydenckimi tylko mu pomoże."

Ciężko to podpiąć pod "rozjaśnienie czytelnikowi o co chodzi i co się prawdopodobnie stanie".

1

@RoberDzik ale przecież to nie chodzi o to, czy tak się stanie czy nie. Redaktor może wydać swoją opinię tak samo jak każdy użytkownik w części komentarzy, tak jak i ty to robisz i to szanuję. Natomiast doklejanie swojej opinii pod newsa jest według mnie nie na miejscu bo odbieram to jako wpływanie na opinię wykorzystując uprzywilejowaną pozycję. To nie jest felieton, nie został tak otagowany.

1

Ten subiektywny komentarz redaktora Walczak to raczej należy do strefy komentarzy a nie do newsa.

0

@Hosh "jako symbol. " wszystko spoko, ale uśmiechnąłem się lekko, bo czego to symbol? :)

0

@Kozinho. nie pomoże w czym?

0

@Hosh nie widać bo ciemno - to jest ta spalona scena?

0

@RosjaninBut mogę taki sam film nagrać o taśmach na twojego starego. weź się nie ośmieszaj.

2

@Karol145 odważył się na budowę nowego stadionu w jednym z najtrudniejszych momentów w historii klubu, to trzeba mieć jaja, a anony z internetu mają problem, że terminy otwarcia im się nie spinają z urlopem. w tym czasie dodatkowo zdobył dwa mistrzostwa ligi. w 4 lata.

0

@NeroTFP1 nie no, Raphinia to był TOP poprzedni sezon, bez niego nie byłoby mistrzostwa

0

@FloroFloro ta opcja bez kibiców jest mało realna, bo to by oznaczało, że do LM nie dopuszczą stadionu, więc i tak powrót na Montjuic

0

@PatrychoO co zrobi znowu? nałoży nakładkę na prędkościomierz? to jeszcze chyba nikogo nie zabiło.

3

@6bakero to jeden z tych wpisów, gdzie gonitwa myśli była szybsza niż klawiatura

3

"Tym bardziej rosną obawy, czy Barça zdąży z budową na pierwszą kolejkę sezonu ligowego"
@Redakcja drobna korekta - na czwartą kolejkę

0

@RoberDzik ministra dla mnie subiektywnie brzmi mniej dystyngowanie, żeby nie powiedzieć śmiesznie. W najbliższym czasie raczej do tego nie dojdzie, ale już się nie mogę doczekać, kiedy premierem Polski zostanie kobieta z tego obozu politycznego gdzie promowane jest to "nowoczesne" słownictwo.

0

@Kubsoleon jaki klub go weźmie w środku sezonu i to jeszcze jako pierwszego bramkarza?

1

@DonCarletto dorzuć jeszcze bejla

0

@barteq Pedri, Yamal, Kounde też pójdą za krocie.

0

@Zip słaba pasta byłaby nie warta komentarza, ale w sumie to nikt nie zabrania edukować plebsu. współczuję ludziom, którzy nie panują nad pracą swoich jelit i defekują w losowych momentach. człowiek panujący nad swoim organizmem wstaje rano, pozbywa się resztek trawienia, po czym idzie się wykąpać.

0

@VegetaPolska żaden klub w europie nie da więcej niż 100 mln.

0

@Kgorecki2500 weź ty już nie pisz pod moimi wpisami

5

@blakkudium nie odzywał się od kilku dni i prawie się udusił więc musiał się znowu odezwać

0

Nie wi3m gdzie to, chyba Portugalia, ale czy taka szybka rozbiórka dachu np w Polsce byłaby dozwolona? Nietoperze są chyba pod ochroną.



Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?