Rifek
Dołączył/a: wrzesień 2023
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mordini123 jak zamkną w Polsce to połowa użytkowników tej strony nie będzie miała co oglądać :(
0
@Coveta czyli zarzucasz redaktorom że kłamią? https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15847475#comment-15847791">https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15847475
1
Żeby się nie zdziwił jak będzie tak naciskał na pozostanie blisko dzieci, a jego była się z nimi zawinie do Niemiec
0
@Coveta jest właśnie odwrotnie. AI by to przetłumaczyła poprawnie, i jest to dowód, że redakcja sama tłumaczy i redaguje teksty.
0
@Bogan no i co to zmienia odnośnie pierwszego komentarza opa? Przestraszył się trybun, odszedł i dał nam zarobić? No nie.
0
@Kondziubarca Gavi miał problemy z rejestracją bo przechodził z Barcy B. Ogólnie odnowienie rejestracji "starych" zawodników jest formalnością, ale może spowodować że FFP nam spadnie. Natomiast z nowymi zawodnikami jest jak wiadomo większy problem.
0
@Mankind to nie możesz podpiąć telefonu znajomego?
1
@Faro Flick nie jest jego pracodawcą. Deco niech się gimnastykuje.
19
Umowa ze Spotify to też dźwignia? No chyba nie
2
@KidusFCB z takich mniej oczywistych miejsc do zwiedzania to szpital Sant Pau
https://mybarcelona.pl/szpital-sw-krzyza-i-sw-pawla/
6
@Robert_Kubica Fati, Umtiti, Lenglet - któryś przestraszył się trybun?
0
@lukasoon15 on nic nie rozłożył tylko przesunął w czasie część zaległej pensji a w nagrodę dostał dodatkowe trzy lata kontraktu z pensją 6 mln rocznie
0
@Criss18Barca przeniesli głosowanie na noc?
3
@PatrychoO a może oni się z ter Stegenem solidaryzują?
0
@Aragorn33 tu raczej nie chodzi o podlizanie się kibicom, tylko o wymianę pozycji, gdzie mają problemy a najłatwiej to poprawić w obronie. stać ich - najpierw kupują a później będą sprzedawać.
3
@kodi77 z oficjalnej strony Barcy
0
@Laminedependencia spoko wygląda. ja wiem że jak masz 13 lat to 30latki wydają ci się staruchami i powinni już się układać do grobu w czarnych garniturach. ale tak nie jest. to twój styl jest śmieszny dla większości.
0
@JohnKennedy fryz spoko, ale niech da jeszcze bez okularów
0
@Eklerek chłopie weź się ogarnij, 37 lat i kryzys wieku średniego, pisałeś to też jak sobie Lewy trzecie ferrari kupił xD
0
@bart_azz nie wiem jak wpadłeś na pomysł, że obcy klub wprowadzi lepiej do gry zawodnika po rocznej kontuzji, serio
0
@bart_azz dzisiaj głupszego pomysłu jeszcze nie czytałem. ale jest dopiero 21:21
1
@Lucyffffer1922 mamy 50% od zysku Majorki z następnego transferu. Majorka nie umie sprzedawać, bo to cienki klub grający defensywnie i ciężko tam będzie o liczby dla Torre. Jak go sprzedadzą cudem za 15 mln czyli będzie w trójce najdroższych sprzedaży w historii) to dostaniemy jeszcze 5 baniek.
0
@Szyszko97 pierwsza opłata za rejestrację a druga opłata za każdy rok członkostwa
0
@sciahoo ale cie we dwóch poskładali XD
11
Casado jest obecnie drugi do rotacji za de Jongiem a Bernal będzie dopiero powoli wchodził, więc to jest totalna bzdura, żeby Casado chciał teraz odejść bo będzie miał mało minut. Okaże się za rok, ale ne pewno nie teraz.
0
@LOPEZ16 bierze się to chyba stąd, że emigranci częściej wysyłają swoje dzieci do szkółek widząc w tym szansę (w rzeczywistości bardzo nikłą) na poprawę swojego życia w przyszłości. Poza tym trzeba mieć dużo wolnego czasu, prowadzać małe dzieci na treningi, mecze w weekendy, często trzeba na własną rękę dojechać z dzieckiem do innej miejscowości na mecze wyjazdowe.
0
@szymonex10 wlicza się, poza tym nie mogą go nie rejestrować bez jego zgody.
1
@Lionel_Messi10 no nie ma, ani otwartej ani zamkniętej przestrzeni w tym znaczeniu. Są gole z akcji. Na upartego jeszcze ta otwarta gra by się nadała :)
1
@Sulimo chyba, że ma.sie fawizm to nie polecam :)
0
@Blue9 Ja pisałem żeby brać Henry jak grał w AS Monaco