0

@mordini123 jak zamkną w Polsce to połowa użytkowników tej strony nie będzie miała co oglądać :(

1

Żeby się nie zdziwił jak będzie tak naciskał na pozostanie blisko dzieci, a jego była się z nimi zawinie do Niemiec

0

@Coveta jest właśnie odwrotnie. AI by to przetłumaczyła poprawnie, i jest to dowód, że redakcja sama tłumaczy i redaguje teksty.

0

@Bogan no i co to zmienia odnośnie pierwszego komentarza opa? Przestraszył się trybun, odszedł i dał nam zarobić? No nie.

0

@Kondziubarca Gavi miał problemy z rejestracją bo przechodził z Barcy B. Ogólnie odnowienie rejestracji "starych" zawodników jest formalnością, ale może spowodować że FFP nam spadnie. Natomiast z nowymi zawodnikami jest jak wiadomo większy problem.

0

@Mankind to nie możesz podpiąć telefonu znajomego?

1

@Faro Flick nie jest jego pracodawcą. Deco niech się gimnastykuje.

19

Umowa ze Spotify to też dźwignia? No chyba nie

2

@KidusFCB z takich mniej oczywistych miejsc do zwiedzania to szpital Sant Pau
https://mybarcelona.pl/szpital-sw-krzyza-i-sw-pawla/

6

@Robert_Kubica Fati, Umtiti, Lenglet - któryś przestraszył się trybun?

0

@lukasoon15 on nic nie rozłożył tylko przesunął w czasie część zaległej pensji a w nagrodę dostał dodatkowe trzy lata kontraktu z pensją 6 mln rocznie

0

@Criss18Barca przeniesli głosowanie na noc?

3

@PatrychoO a może oni się z ter Stegenem solidaryzują?

0

@Aragorn33 tu raczej nie chodzi o podlizanie się kibicom, tylko o wymianę pozycji, gdzie mają problemy a najłatwiej to poprawić w obronie. stać ich - najpierw kupują a później będą sprzedawać.

3

@kodi77 z oficjalnej strony Barcy

0

@Laminedependencia spoko wygląda. ja wiem że jak masz 13 lat to 30latki wydają ci się staruchami i powinni już się układać do grobu w czarnych garniturach. ale tak nie jest. to twój styl jest śmieszny dla większości.

0

@JohnKennedy fryz spoko, ale niech da jeszcze bez okularów

0

@Eklerek chłopie weź się ogarnij, 37 lat i kryzys wieku średniego, pisałeś to też jak sobie Lewy trzecie ferrari kupił xD

0

@bart_azz nie wiem jak wpadłeś na pomysł, że obcy klub wprowadzi lepiej do gry zawodnika po rocznej kontuzji, serio

0

@bart_azz dzisiaj głupszego pomysłu jeszcze nie czytałem. ale jest dopiero 21:21

1

@Lucyffffer1922 mamy 50% od zysku Majorki z następnego transferu. Majorka nie umie sprzedawać, bo to cienki klub grający defensywnie i ciężko tam będzie o liczby dla Torre. Jak go sprzedadzą cudem za 15 mln czyli będzie w trójce najdroższych sprzedaży w historii) to dostaniemy jeszcze 5 baniek.

0

@Szyszko97 pierwsza opłata za rejestrację a druga opłata za każdy rok członkostwa

0

@sciahoo ale cie we dwóch poskładali XD

11

Casado jest obecnie drugi do rotacji za de Jongiem a Bernal będzie dopiero powoli wchodził, więc to jest totalna bzdura, żeby Casado chciał teraz odejść bo będzie miał mało minut. Okaże się za rok, ale ne pewno nie teraz.

0

@LOPEZ16 bierze się to chyba stąd, że emigranci częściej wysyłają swoje dzieci do szkółek widząc w tym szansę (w rzeczywistości bardzo nikłą) na poprawę swojego życia w przyszłości. Poza tym trzeba mieć dużo wolnego czasu, prowadzać małe dzieci na treningi, mecze w weekendy, często trzeba na własną rękę dojechać z dzieckiem do innej miejscowości na mecze wyjazdowe.

0

@szymonex10 wlicza się, poza tym nie mogą go nie rejestrować bez jego zgody.

1

@Lionel_Messi10 no nie ma, ani otwartej ani zamkniętej przestrzeni w tym znaczeniu. Są gole z akcji. Na upartego jeszcze ta otwarta gra by się nadała :)

1

@Sulimo chyba, że ma.sie fawizm to nie polecam :)

0

@Blue9 Ja pisałem żeby brać Henry jak grał w AS Monaco

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?