7

@alone49 mamy mur na granicy z Litwą?coś mnie ominęło

0

@norbi77 pomimo, że to nie moje universum, to nie widzę do czego tu się czepiać, coś tam nagrała dla lekkiej beki i atencji wiadomo, chyba jeszcze nie ogłosiła się pierwszą kucharką RP

3

@Rupert_Haubica o co chodzi w tym zdjęciu? Że ma funkcję pilnowania rzeczy kolegów?

0

@LukaszFan bo poruszamy się nadal w przestrzeni na granicy 1:1. Dopiero jak będziemy powyżej 1:1 to będziemy mogli rejestrować z większym luzem. Tak jak teraz real czy Real Sociedad, Villarreal, Betis, Athletic, Girona.
A żeby znaleźć się powyżej 1:1 to trzeba dużo zarabiać i mało wydawać (na wszystkim, nie tylko na zawodnikach)

0

@BorzyKrzys słuchasz też może podcastów w tym stylu i możesz kogoś polecić? Chodzi mi o takie dłuższe minimum godzinne.

1

@daniel32778 Puyol wszedł na wysoki poziom w wieku 26 lat. Więc Cubarsi ma jeszcze 10 lat żeby go dogonić ;)

0

@BorzyKrzys w dzieciństwie byłem u kolegi i akurat szykowali obiad i zaprosili mnie do stołu. Wpadłem w przerażenie jak zobaczyłem przede mną talerz z makaronem i truskawkami z kompotu. Wyczułem moment jak matka kumpla wyszła do kuchni i uciekłem.

0

@igoliwerwitaofficial 50% od zysku z następnej sprzedaży, czyli z tego co powyżej 5 mln

0

"W Hamburgu doszło do szokującego incydentu: kompletnie pijany mężczyzna rozebrał się w wagonie szybkiego pociągu ICE. Gdy został zatrzymany i przewieziony na komisariat, nie skończył na tym – tam zaczął molestować funkcjonariuszkę policji. Interweniować musieli inni mundurowi."
Welt.de

0

@Xxxbarca4ever tu jest twoje kolano XD


1

@kubix05 ojciec otwierał te butelki na Wielkanoc w łazience 30 minut żeby uniknąć ryzyka malowania całej kuchni

1

@marcin62 oczywiście, że KMS miało na to wpływ, bo jakby nie było tego turnieju, to by nie było tej kontuzji bo dzisiejszy mecz by się nie odbył

0

@Encore chory chłop (dosłownie) a ty dalej się tym jarasz. pytanie kto w takim razie ma większy "burdel na bani"?

1

@Kaktusek nie wiadomo, ale takie kontuzje kolana skręcone w chińską ósemkę nie leczy się szybko

0

@Xxxbarca4ever to w końcu kolano czy kostka?

0

@AlwaysBlaugrana Laporta już na bank nie zrobi podejścia po tego grajka. I raczej kolejni prezydenci już też nie. Ale nie jest powiedziane, że kiedyś nie wyląduje w madrycie

1

@Bolton dzisjaj u Omy na urodzinach

0

@Xxxbarca4ever i co, z filmu który ci wysłałem dalej będziesz się upierał, że lewa noga która poszła w blok została złamana w kolanie?

0

@Pablozeusz z tym się zgodzę, nawet jeśli będą ściemniać, to niech ściemniają przed pełnym stadionem

1

@ViscaelBarca2007 to też. u nas trafił chyba na najgorszy okres w historii Barcy, wszyscy się miotali, prezydent rzucał kasą, póżniej się ewakuował, amigosi myślami byli w dupie, kolejni trenerzy nie wiedzieli co będzie jutro i tak jakoś to szło. nie było czasu na analizę jednostek.

0

@Pablozeusz już o tym kiedyś pisałem. rękę Fermina w ostatnim klasyku by "wytłumaczyli" że pomógł sobie w opanowaniu piłki, gol cofnięty. a rękę Tszuchameiniego w polu karnym by wytłumaczyli, że ręką była w naturalnej pozycji, nie ma karnego. i co byś im zrobił?

0

@Faro jest też duże prawdopodobieństwo, że on po prostu we Francji się najlepiej czuje.

0

@Xxxbarca4ever weź ty już lepiej nic nie pisz XD

0

@PatrychoO ja pytam. dla grajków z topu, po których zgłasza się PSG albo Bayern kwestia czy liga jest nudna, czy wesoła gra zerową rolę.

0

@Xxxbarca4ever jakie kolano? przecież to lewa noga poszła w blok

https://x.com/footzoneeng/status/1941540874162405617

0

@Xxxbarca4ever to tylko ogólna opinia na podstawie mojego zapytania o złamanie nogi w okolicach stawu skokowego. Jeszcze nie jesteśmy na etapie, żeby AI na bieżąco miało dostęp do badań ze szpitala i mogło postawić diagnozę :)
Ale mi to przynajmniej podpowiedziało, że to jest bliżej 3 niż 1. Bo tam więzadła raczej na 99 poszły.

0

@ViscaelBarca2007 a o kim konkretnie mówisz, kto nie chciał przyjść? poza Nico.
@PatrychoO a LigĘ to nie jest nudny kierunek?

0

ChatGPT:
Rodzaju złamania:
1. Złamanie bez przemieszczenia
– stabilne, kości pozostają w swoim miejscu
– czas powrotu: 6–8 tygodni, plus rehabilitacja (czyli ok. 10–12 tygodni do gry)
2. Złamanie z przemieszczeniem lub złamanie wieloodłamowe
– często wymaga operacji i zespolenia śrubami lub płytkami
– czas powrotu: 3–6 miesięcy, w zależności od skomplikowania
3. Złamanie z uszkodzeniem więzadeł lub chrząstki
– wydłuża rehabilitację
– może dojść nawet do 6–9 miesięcy przerwy, zwłaszcza u piłkarzy na wysokim poziomie

3

@ViscaelBarca2007 co tu gadasz, za darmo jest dalej dazn

0

Nick Woltemade - może zacząć go powoli kusić. Myślę, że świetnie by się wpasował. Kiwka jest, gra kombinacja jest, 198cm, napastnik skrojony pod nas.


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?