- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1033 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
2
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Ilka
0
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
Kozinho.
40
Oszczędzają Haalanda przed transferem do Barcelony
19 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1033 Culés
0
ChatGPT:
Rodzaju złamania:
1. Złamanie bez przemieszczenia
– stabilne, kości pozostają w swoim miejscu
– czas powrotu: 6–8 tygodni, plus rehabilitacja (czyli ok. 10–12 tygodni do gry)
2. Złamanie z przemieszczeniem lub złamanie wieloodłamowe
– często wymaga operacji i zespolenia śrubami lub płytkami
– czas powrotu: 3–6 miesięcy, w zależności od skomplikowania
3. Złamanie z uszkodzeniem więzadeł lub chrząstki
– wydłuża rehabilitację
– może dojść nawet do 6–9 miesięcy przerwy, zwłaszcza u piłkarzy na wysokim poziomie
1
@Rifek co chat powidzial na kontuzje musiali . Który to typ kontuzji no i kiedy wróci do pełni sił ? Szczerze te wyliczenia to sobie można o kant tyłka poltuc
0
@Xxxbarca4ever dokładnie
0
@Xxxbarca4ever to tylko ogólna opinia na podstawie mojego zapytania o złamanie nogi w okolicach stawu skokowego. Jeszcze nie jesteśmy na etapie, żeby AI na bieżąco miało dostęp do badań ze szpitala i mogło postawić diagnozę :)
Ale mi to przynajmniej podpowiedziało, że to jest bliżej 3 niż 1. Bo tam więzadła raczej na 99 poszły.
0
@Rifek a co ma staw skokowy do wygiętego w chińskie 8 kolana ? Ja ekspertem nie jestem ale widzę że to kolano poszło .....
0
@Xxxbarca4ever jakie kolano? przecież to lewa noga poszła w blok
https://x.com/footzoneeng/status/1941540874162405617
0
@Rifek a kolano to nie noga ? To ręka ?
0
@Xxxbarca4ever weź ty już lepiej nic nie pisz XD
0
@Rifek przeanalizuj co napisałeś ..... Napisałeś że kolano to nie część nogi ......
0
@Xxxbarca4ever i co, z filmu który ci wysłałem dalej będziesz się upierał, że lewa noga która poszła w blok została złamana w kolanie?
0
@Rifek to w końcu kolano to noga ?
0
@Xxxbarca4ever to w końcu kolano czy kostka?
0
@Xxxbarca4ever tu jest twoje kolano XD