Rifek
Dołączył/a: wrzesień 2023
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 romantyk
0
@Robert_Kubica cofnij się kilka okienek wstecz i co też tak było, że każdego kupowali, kto był potrzebny? wręcz przeciwnie. to dopiero pierwsze okienko od lat, gdzie poszli na całość bo im się dupa pali.
0
@Gomess przecież on już nie potrzebuje bardziej konkurencyjnej ligi, bo to nie ten etap kariery. On potrzebuje odpowiednio dobranych treningów i ustalenia ze sztabem trenerskim w klubie, kiedy i ile minut dostanie w meczach żeby trafić z formą. Nikt mu tego nie zapewni tak, jak Miami.
1
@blakkudium Athletic zakończył sezon meczem z nami 25 maja, a Nico grał 8 czerwca z Portugalią więc ma pewnie przesunięty urlop. Sorry, że popsułem scenariusz, oby zapłacili w tym tygodniu :)
0
@Lionel_Messi10 smutne, że trzeba robić apelację
0
@tomek8756 ty to policzyłeś?
2
@Messi:D widzę, że Nico już zrobiła ;) https://www.vinted.pl/items/6597986476-brelok-marchewka
0
@Criss18Barca wybory muszą się chyba odbyć przed końcem sezonu, więc za rok to już będzie inna historia. Co nie znaczy, że w kampanii nie będzie karuzeli nazwisk na 9
0
@ikar34 ciekawe co by te dzbany zrobiły, jak pojadą na wczasy do Makarskiej i im jakieś patusy chorwackie będą im trzepać bagażniki na granicy
1
Lapcio żeby nawet miał wejść na dietę bezglutenową to ściągnie Nico - za rok wybory i musi coś konkretnego dowieźć w tym okienku.
0
@John_Doe ale on wjechał jako turysta na wizie turystycznej. Co tu jest do przyglądania się?
0
Komentarz usunięty
5
@Stinger_ ale przecież wypowiedziała się też druga strona, Klopp. On raczej lepiej zna realia obecnej piłki niż Bułgar.
4
@blakkudium czyli przedłużą z de Jongiem, dadzą mu podwyżkę i w zamian zgodzi się przenieść zaległą premię na kolejne lata.
0
@NeroTFP1 specjalnie przegrała bo nie chciała grać na biało ;)
0
@JohnKennedy prawdziwy chrześcijanin jest przeciwko karze śmierci i aborcji. niewierzący traktują to wybiórczo.
0
@MsBarca jak ten rozgrywający chłopców u15 vs kobiecej reprezentacji Szwajcarii
1
@Roobo za PiS przyjmowaliśmy nie odpady drugiego sortu od niemców, tylko świeży towar, prosto ze źródła.
0
@Pnog37 już spokojnie młody, oddychaj, nic ci nie grozi.
0
@Rupert_Haubica szanuj Luisa nasz młody polski patrioto
1
@Lionel_Messi10 ciekawe z jakiego paragrafu chcą to zgłosić
0
Alba normalnie jakbym go widział u nas 5 lat temu.
1
Na canal plus online można obejrzeć dokument "Zasada" o słynnym polskim kierowcy rajdowym Sobiesławie Zasada, który w wieku 91 lat wystartował w rajdzie Safari. Polecam.
https://www.canalplus.com/pl/film/zasada/h/15238528_70026/streszczenie-obsada/
0
@grabor8 po założeniu konta i zalogowaniu wyskoczy ci ekran z subskrypcjami i gdzieś tam trzeba znaleźć guzik przejścia do KMŚ czy coś. Specjalnie to tak zamieszali żeby ludzie płacili
1
@kubix05 jedzie po karmę dla kotów
8
@BORO_12 nie manipuluj, Bernal zaczął sezon bo to de Jong był kontuzjowany od kwietnia 2024 a ty tutaj o jakimś "wymiataniu" piszesz xD. Jak już wrócił do formy to posadził Casado na ławie.
0
@krol211 Ja bym wolał, żeby grał za darmo ale już wyżej napisałem dlaczego jest tak a nie inaczej i już nie będę tego powtarzał
0
@BORO_12 chcesz powiedzieć że zawodnik, który jest dla Flicka zdecydowanje w pierwszej 11, któremu kończy się kontrakt za rok zgodzi się na obniżkę pensji? XD
0
@Gall przecież spokojnie dostałby lepszy kontrakt w innej drużynie po zakończeniu obecnego. Więc to Barcelona dzwoni
0
@IronMan43 to nie ten sam Duda, jak widzę nieudalność anonków to..