0

@FcPortoFan1999 romantyk

0

@Robert_Kubica cofnij się kilka okienek wstecz i co też tak było, że każdego kupowali, kto był potrzebny? wręcz przeciwnie. to dopiero pierwsze okienko od lat, gdzie poszli na całość bo im się dupa pali.

0

@Gomess przecież on już nie potrzebuje bardziej konkurencyjnej ligi, bo to nie ten etap kariery. On potrzebuje odpowiednio dobranych treningów i ustalenia ze sztabem trenerskim w klubie, kiedy i ile minut dostanie w meczach żeby trafić z formą. Nikt mu tego nie zapewni tak, jak Miami.

1

@blakkudium Athletic zakończył sezon meczem z nami 25 maja, a Nico grał 8 czerwca z Portugalią więc ma pewnie przesunięty urlop. Sorry, że popsułem scenariusz, oby zapłacili w tym tygodniu :)

0

@Lionel_Messi10 smutne, że trzeba robić apelację

0

@tomek8756 ty to policzyłeś?

2

0

@Criss18Barca wybory muszą się chyba odbyć przed końcem sezonu, więc za rok to już będzie inna historia. Co nie znaczy, że w kampanii nie będzie karuzeli nazwisk na 9

0

@ikar34 ciekawe co by te dzbany zrobiły, jak pojadą na wczasy do Makarskiej i im jakieś patusy chorwackie będą im trzepać bagażniki na granicy

1

Lapcio żeby nawet miał wejść na dietę bezglutenową to ściągnie Nico - za rok wybory i musi coś konkretnego dowieźć w tym okienku.

0

@John_Doe ale on wjechał jako turysta na wizie turystycznej. Co tu jest do przyglądania się?

0

Komentarz usunięty

5

@Stinger_ ale przecież wypowiedziała się też druga strona, Klopp. On raczej lepiej zna realia obecnej piłki niż Bułgar.

4

@blakkudium czyli przedłużą z de Jongiem, dadzą mu podwyżkę i w zamian zgodzi się przenieść zaległą premię na kolejne lata.

0

@NeroTFP1 specjalnie przegrała bo nie chciała grać na biało ;)

0

@JohnKennedy prawdziwy chrześcijanin jest przeciwko karze śmierci i aborcji. niewierzący traktują to wybiórczo.

0

@MsBarca jak ten rozgrywający chłopców u15 vs kobiecej reprezentacji Szwajcarii

1

@Roobo za PiS przyjmowaliśmy nie odpady drugiego sortu od niemców, tylko świeży towar, prosto ze źródła.

0

@Pnog37 już spokojnie młody, oddychaj, nic ci nie grozi.

0

@Rupert_Haubica szanuj Luisa nasz młody polski patrioto

1

@Lionel_Messi10 ciekawe z jakiego paragrafu chcą to zgłosić

0

Alba normalnie jakbym go widział u nas 5 lat temu.

1

Na canal plus online można obejrzeć dokument "Zasada" o słynnym polskim kierowcy rajdowym Sobiesławie Zasada, który w wieku 91 lat wystartował w rajdzie Safari. Polecam.

https://www.canalplus.com/pl/film/zasada/h/15238528_70026/streszczenie-obsada/

0

@grabor8 po założeniu konta i zalogowaniu wyskoczy ci ekran z subskrypcjami i gdzieś tam trzeba znaleźć guzik przejścia do KMŚ czy coś. Specjalnie to tak zamieszali żeby ludzie płacili

1

@kubix05 jedzie po karmę dla kotów

8

@BORO_12 nie manipuluj, Bernal zaczął sezon bo to de Jong był kontuzjowany od kwietnia 2024 a ty tutaj o jakimś "wymiataniu" piszesz xD. Jak już wrócił do formy to posadził Casado na ławie.

0

@krol211 Ja bym wolał, żeby grał za darmo ale już wyżej napisałem dlaczego jest tak a nie inaczej i już nie będę tego powtarzał

0

@BORO_12 chcesz powiedzieć że zawodnik, który jest dla Flicka zdecydowanje w pierwszej 11, któremu kończy się kontrakt za rok zgodzi się na obniżkę pensji? XD

0

@Gall przecież spokojnie dostałby lepszy kontrakt w innej drużynie po zakończeniu obecnego. Więc to Barcelona dzwoni

0

@IronMan43 to nie ten sam Duda, jak widzę nieudalność anonków to..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?