Rifek
Dołączył/a: wrzesień 2023
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mam takie pytanko do fachowców od tenisa, czy Iga w prime miałaby szansę urwać jakiś gem Alcarazowi jak miał 15 lat?
1
@Nefir nie ma tak lekko w FC Barcelona, mówisz niechcianych ja ci daję nazwiska Olmo, Martin, Lewy, Ferran, Araujo, Ter Stegen. Częstuj się
1
@Culer9002 wziąć
3
@ViscaelBarca2007 starą umowę miał do 2027 chyba?
2
@Gacu95 trzeba by było dopłacić 17 milionów żeby go wzięli "za darmo"
0
@kejdzi przy tej pensji, którą ma i którą teraz w połowie czy jakiejś części mniejszej większej będzie pokrywać Barca, kupujesz grajka po roku za 11 mln? Czyli przejmujesz jego cała pensję, i jeszcze jesteś biedniejszy o 11 mln?
Dobra zaczekasz jeszcze rok.. - koleś wraca po drugim roku na top 3 napastników świata, konkuruje z Yamalem o złotą piłkę, no dobra to go wykupię za te 11 baniek, a na drugi dzień Barca mi go zabiera za 28 baniek XD
0
@krol211 ale ja ci wyżej napisałem o co się rozchodzi, a ten twój Soso nic tutaj nie rozjaśnił
0
@krol211 nikt z tych xowców do tego za mocno nie usiadł. Ansu w pierwszym sezonie nie będzie rezydentem księstwa Monako, więc podatki zapłaci w Hiszpanii, w kolejnych sezonach jeśli zostanie w Monako to się zmieni, ale żaden z tych Xowców nie wie, jak jest stworzona umowa i na ile lat As Monaco zobowiązało się wypożyczyć Ansu.
Podsumowując nikt tu nikogo nie wyjaśnił.
1
@gohan77 nie kupią go, będę to powtarzał 3 lata. Nie maja w tym żadnego interesu. Jak mi jakiś przedstawisz, to chętnie zmienię zdanie.
0
@Rupert_Haubica nie kupią go, będę to powtarzał 3 lata. Nie maja w tym żadnego interesu.
1
@blakkudium musiałby być na tyle dobry, żeby był wart te 11 mln plus przejęcie pensji w 100% a jednocześnie na tyle słaby, żeby Barca nie widziała sensu ściągania go za 17 mln w celu odsprzedania dalej. Szachy 5d XD
5
@blakkudium obym tak samo żałował za 10 lat jak żałowałem, że nie kupiłem Leo19
1
@jacobFCB skoro wypożyczenie to odkupimy za 17 baniek
0
@Walker no to daje dzisiaj bo pasuje, a dla mnie lepszy utwór :)
1
@Kgorecki2500 te kilka miesięcy to stara śpiewka od ćwierćwiecza. Lobby żymianskie w USA jest baaardzo silne, dlatego nie trwało nawet dwa dni jak znowu uruchomili swoją propagandę.
@Sulimo w Iranie nie widać, żeby ktoś był chętny robić przewrót pod dyktando USA czyli tak naprawdę pod dyktando Izraela.
0
nikt nie pisze, na jaki okres to wypożyczenie, a to dosyć istotne
0
@Michu94 21 wiek, środek Europy? XD
2
@blakkudium jeśli on tak bardzo chciał do Barcy a my go teraz wyślemy do jakiegoś Las Palmas czy innej Granady na wypożyczenie to będzie mu chyba smutno.
0
@July_6_BcN Estonia głosuje zdalnie od 20 lat, ma sprawdzony system, open source, a my tutaj staramy się wymyślić koło na nowo.
0
@LOPEZ16 "Byli piętnowani społecznie, unikani."
Japonia to stan umysłu
12
Wprawdzie kot w worku ale przynajmniej będzie pewnie drogi
18
@mkl87 a mnie najbardziej środek obrony. Inigo nie daj B kontuzja i wchodzi Araujo i módlmy się
1
@blakkudium dlaczego Lapcio jak mówi do maskotki to patrzy jej w buzię a nie w oczy?
0
@barteq jeśli się super sprawdzi to po co mają go wykupić i samemu pokrywać pensję? Jeśli już, to te klauzule są po to, żeby Monaco miało gwarancję, że jak będzie na niego stawiać i wypali, to nie zabierzemy im go za darmo tylko za 17 baniek
0
To już są szachy 5d a ja jestem słaby w szachy i tego nie ogarniam.
Ansu będzie jeszcze naszym zawodnikiem przez 3 lata. Klauzula wykupu i odkupu oznacza, że Monaco nie ma żadnego interesu, żeby go kupować od nas z własnej woli, ani za rok, ani za dwa. Nie czaję, co dają te klauzule.
0
@CriminalFCB to się wszystko zgadza, ale żaden z tych wariantów, oprócz grania w pierwszej drużynie Barcy na powiedzmy poziomie 1000+ minut (plus jakieś ciekawe liczby) w sezonie nie zwiększy istotnie wartości piłkarza nie mówiąc już o "potężnych" pieniądzach a to o tym mowa w tym wątku. Na wypożyczeniach większość jest traktowana jako piłkarz drugiego wyboru. Ale może coś z tego będzie, kciuki trzeba trzymać.
0
@BORO_12 problem taki, że żeby dostać "potężny" zwrot, to taki zawodnik musi dostawać spore minuty do gry żeby się pokazać. Za przykładowo Torre lub Pau Victora potężnego zwrotu nie dostaniemy.
0
@Rupert_Haubica Ja to bym chciał zobaczyć mecz Barca Femeni vs nasze 15 letnie chłopaki z Cadete
0
@Lanosss sama rejestracja w drugiej drużynie ma jak najbardziej sens logistyczny. W pierwszej drużynie możemy mieć 25 zawodników, zakładając że odejdzie czterech (Ansu, Torre, Pau, Penia) a przyjdzie Nico, podpiszą z Wojtkiem, a Ter Stegen uprze się zostać, to zostaną nam tylko dwa miejsca w składzie więc lepiej mieć jakieś pole manewru bo okienko jeszcze się nie zaczęło i nie wiemy co jeszcze planują.
0
@MesQueUnClub_87 to jest tzw. zarzucanie wędki