Rifek
Dołączył/a: wrzesień 2023
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Tomcio to akurat jest niedozwolone
0
@mekston dlaczego wysoko? Jak patrzę ne tabelę to wystarczy Atletico wygrać dwoma bramkami, co przy jednoczesnym zwycięstwie psg zrzuca botafago na trzecie miejsce.
Edit a nie sorry, w małej tabeli gole bez Seattle czyli muszą wygrać trzema bramkami
4
@fart ej młody a będzie coś w weekend ten teges he he
0
@Lionel_Messi10 w białej koszulce grał dzisiaj?
0
w pierwszej kolejności decyduje mecz bezpośredni? czyli Porto jest aus czy nie?
1
@blakkudium są jakieś gole, gdzie xG wynosił 0,00?
1
@Arkon nie więcej, niż dwa kluby z jednego kraju w Europie. pozdrawiam.
0
@directedbyfcb to jeszcze poszerzę moją rozkminę - Messi jest jak u nas Pedri i Yamal. Dają mu wszystkie piłki do wyprowadzenia i do wykończenia. No taka drużyna, nie ma co się dziwić mają najlepszego zawodnika w historii piłki nożnej
0
nie wiem czy to jest celowe, ale raczej tak - w safari na komputerze nie ma guzika zaloguj w prawym górnym rogu na dazn.com a w Firefox jest. tak jakby wymuszali tą płatną subskrypcję dla tych mniej kumatych
0
@Deathwing112 nie wiem o jakiej akcji konkretnie mówisz, ale jeśli jest to akcja w polu karnym albo "mocny" faul, to liczą że VAR to zauważy więc trzeba leżeć do skutku, wiadomo, głupie ale często skuteczne
0
@directedbyfcb skoro my momentami w najważniejszych meczach szukaliśmy Yamala, to co się dziwić takim drużynom.
0
@WiernyKatalonii może być każdego, bo AI ją zrobiło
0
@adamek20151 PSG go chyba wyleczyło z pozostania w Europie.
1
@fart nic to nie zmieni, po bramce Fermina wyjdzie i powie, że zagrał ręką. Po ręce Rüdigera powie, że ręka w naturalnej pozycji nie ma karnego.
1
skoro Polacy tacy skłóceni bo kandydaci słabi, to może w kolejnych wyborach prezydenckich wybrać jakiegoś z zagranicy?
0
@FcPortoFan1999 byłeś już wreszcie w Porto czy mam nie pytać?
1
@Getas nawet jego śmierć, żyje teraz z fidelem i michaelem Jacksonem.
1
@Alex1995 oni w Madrycie tak jakby nałożyli sarkofag na stary stadion. Jak w Czernobylu ;)
1
@Zbyszard VV miał przede wszystkim jaja i to dodaje mu sporo, Niemiec to ciepłe kluchy
0
@TR3YWAY w sumie bym się zgodził, ale akurat podkreślanie ich wieku jest tutaj bez sensu.
3
@RoberDzik według capology 6,3 a oni podają brutto. Wcześniej zarabiał 9 mln. Ale 2,7 mln x 2 sezony Barca ma mu zwrócić. Więc sumując zarabiałby 8,1 mln brutto za sezon.
Według mnie dziennikarze celowo podają takie liczby z kosmosu jak np 16 mln bo jest na niego nagonka żeby zrobił out z klubu i liczą na hejt kibiców
3
@MesQueUnClub_87 nie miałbym problemu, żeby nasz obecny kapitan przeszedł do realu ;)
0
To ile zarabia ten Niemiec naprawdę? Jedni piszą 16 mln inni 6,3 mln
0
@kozuba niestety muszę Ci popsuć twój plan. Ona w papierach ma Fátima Vázquez Dosantos i po ślubie też by tak jej zostało bo kobiety w Hiszpanii nie przejmują nazwisk po mężu. Poza tym jako ciekawostka Ansu Fati nazywa się Anssumane Fati Vieir, Nico - Nicholas Williams Arthuer, Lamine Yamal Nasraoui Ebana a nasz nowy bramkarz to Joan García Pons
0
@Bogan chyba nie myślałeś że u nich taka kasa leży na koncie.
1
Idealnie pasuje xD
https://www.instagram.com/reel/DLEpgD7yqTf
0
Już mnie powoli demencja bierze - czy Barca grała vs PSG w czasie gdy był u nich Messi albo Neymar?
3
@michal26 @Stinger_ mieliśmy o 6 punktów mniej od Atletico. Gdybyśmy wygrali rewanż z PSG to byśmy dostali 3 punkty. Atletico odpadło. To oznaczało, że w półfinale byśmy musieli zrobić jeszcze 4 punkty a więc w praktyce wejść do finału.
0
@Kozinho. Ten film był na płytach z cd action
0
@Marusek ale w końcówce sezonu nikt by już nie pamiętał dlaczego nie dojeżdżają