0

@Derean w sumie to jest taki Mastuantuno tylko cena jak z Temu

2

@blakkudium w Monaco dla rezydentów jest zerowa stawka podatkowa. Ale rezydentem stanie się dopiero w przyszłym roku.

1

@blakkudium Czyli my płacimy 5 mln i Monaco płaci około 5 mln i Fati ma taką samą pensję jak w Barcelonie 7mln netto.

0

A Mastuantuno to nie pomocnik?

0

@KibicBarcy84 ma kontrakt do grudnia stąd ta niska cena

0

@adi7adi8 pół składu musi wymienić żeby to chodziło po jego myśl

0

@Kgorecki2500 ok, to już dostałem wszystkie informacje od ciebie, skąd czerpiesz informacje (nie zaprzeczysz, że nie dopytywałem). Dałeś X od konta WarNetPl, które dało info "The Atlantic: Wysocy rangą irańscy urzędnicy rozpoczęli opracowywanie planów usunięcia Chameneiego.", nie dali linka do źródła

gdzie konto X TheAtlantic napisało ""A group of Iranian businessmen, political and military figures, and relatives of high-ranking clerics have begun hatching a plan for running Iran without Khamenei," @arash_tehran writes:"

i linikuje do osoby https://x.com/arash_tehran która jest Arash Azizi to uznany historyk, dziennikarz i pisarz, którzy specjalizuje się w kwestiach Iranu i Bliskiego Wschodu i to wszystko odnosi się do artykułu na The Atlantic https://www.theatlantic.com/international/archive/2025/06/inside-plot-push-khamenei-aside/683286/
I teraz polecam przeanazliwać całą ścieżkę. tak się tworzy opinię publiczną dzisiaj :)


0

@Kgorecki2500 dobra to inaczej. dlaczego twierdzisz, że to nie jest prawda co napisali?

0

@Kgorecki2500 o jakich dziennikarzach mówisz?

0

@Karol145 Karol skróciłem to dla ciebie bo nikt tego nie przeczyta

Christensen i Araujo nie powinni być podstawową parą stoperów – pierwszy nie ma zdrowia, drugi zawodzi w ustawieniu. Szybkość to nie wszystko, a Araujo brakuje boiskowej inteligencji. Duet Cubarsí–Martínez radzi sobie dobrze i to nie motoryka była głównym problemem. Barca cierpiała bardziej przez brak solidnego defensywnego pomocnika. De Jong, Pedri i Gavi się do tej roli nie nadają.

0

@Consigliere poleci jak op nie śpi

0

@MirusAmisz oni tam specjalnie tak mieszają na stronie, żeby jak najbardziej utrudnić zalogowanie darmowe

2

@Borneo daj mi wysohiego i szybszegu od mpappe i kuquje

0

@RosjaninBut oo widzę, że oficer prowadzący nakazał się udzielać w kwestiach sportowych dla niepoznaki, słabo idzie ale ty nauczysz sie xD

1

@Matiasio Espanyol ma najgorszych kibiców w Hiszpanii, psychole. To w sumie nie jest nawet klub z Barcelony, nie zobaczysz tam prawie koszulek tego klubu. siedzą w swoich norach sfrustrowani całe życie.

2

@lithotripter buty do biegania w terenie nadają się do chodzenia w terenie ale średnio sprawdzą się w chodzeniu w wysokie góry co się nazywa wspinaniem.

1

@kanver_ z jednej tak, z drugiej kryterium, że tylko dwa kluby z jednego kraju jest w jakiś sposób logiczne. A jak taki Salzburg zarobi te kilkadziesiąt milionów, to może pomoże mu to wejść na wyższy level.

0

@Walker dorzucam



1

@Eto'o9 R10 ten jeden mecz by nic nie zmienił

1

@kanver_ co byś zaproponował?

11

i to mi się podoba. Dlatego apel też do niektórych użytkowników tutaj - nie wierzcie we wszystko co się pojawia w sieci i nie wyciągajcie pochopnych wniosków.

0

@daniel32778 spoko, ale od czasów Pepa piłka trochę się zmieniła, w sumie nawet Pep postawił na dzika w ataku. I uważam, że takiego mocnego dużego powinniśmy mieć, jak Lewy czy LS. Do kombinacji mamy mniejszych szybkich jak Torres czy fałszywy Olmo.

0

@MichuZ44 obydwaj nierealni, e zdecydowanie Halland. Alvarez to kurdupel, takich już mamy wystarczająco.

0

@krycha2201 jak ląduję na Hawajach to klaszczę, jak wracam do Radomia to nie klaszczę, proste.

2

@Pedri16Future ale zapewne też masz jakieś granice, których nie przekraczasz. Dla mnie już krótkie spodenki są dla mnie nie do zaakceptowania w wielu sytuacjach. Ale żeby była jasność - nie akceptuję siebie w takim outficie, inni mnie nie interesują.

1

@Pedri16Future dorosły chłop w krótkich spodenkach to jakby w samym gaciach wyszedł, komicznie to wygląda

1

@Popitek12 Schweinsteiger

0

@SelloutCrowd czekają na instrukcje z centrali

0

@Deathwing112 albo ściemniali, że coś wywożą żeby Amerykanie odpuścili atak

1

@kodi77 nie ma porównania życie w Barcelonie i gra dla Barcy do życia w München, ziew.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?