Rifek
Dołączył/a: wrzesień 2023
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Nefir dodatkowy atut jeśli go kupimy, to jak dostarczy jakieś ciekawe liczby ale jakoś nie do końca wpasuje się w zespół, to dosyć łatwo będzie go sprzedać spowrotem do Anglii - anglicy na wyspach zawsze w cenie. Oczywiście podstawowy warunek, to zejście z pensji do normalnego poziomu.
1
@barcanawieki już jest
https://www.fcbarcelona.com/en/football/first-team/schedule
0
Możliwe, że specjalnie odstawili go od treningów na boisku, bo jakby złapał jakąś poważniejszą kontuzję teraz to by było pozamiatane.
2
@BorzyKrzys na fotkach wychodzi git. Gorzej jak zacznie się ruszać
2
@mekston nie słowa a czyny - może mecz o Puchar Gampera przeciwko drużynie karłôw
2
@PatrychoO spędził tylko z siostrą, nie ma powodów do niepokoju...
0
Komentarz usunięty
0
@Karol145 a może to stary Yamala jest kumplem szefa tych karłów i często razem chillują więc załatwił mu fuchę? Tragedia jak ludzie oceniają jednostronnie bo tak ktoś napisał w mediach. Karol ogarnij źródła.
5
@SeWo77 to ty pierniczysz farmazony. Lepiej do arabów niż do jakiegoś średniaka holenderskiej ligi
0
@RosjaninBut zgłoszone do moderacji
2
@xvcWinterSoldier współczuję gustów
0
@tbas tak już jest, na imprezie u Yamala byśmy sie w kuchni spotkali
https://img2.demotywatoryfb.pl//uploads/202108/1628458020_wa3wen_600.jpg
1
no i git, bo dobrze mówi. Szkoda tylko, że anonimowo, nie rozumiem czego się obawia. powinien powiedzieć to oficjalnie, zdobyć wiekszą popularność i podnieść stawki.
1
@BorzyKrzys każdy zwycięzca lm zagra w KMŚ
19
Trump się wkręcił na celebrację, nawet łysy nie dał rady go zawinąć xD
https://streamin.me/v/d7fba260
0
@Comentateiro w formule 1 wycofali grid girls pod naciskiem odklejeńców z meetoo
0
@Romario87 koleś przyaktorzył i w sumie bez sensu bo już było po meczu więc nie wiem na co liczył, nie wiemy też co tam było mówione, a poza tym LE zawsze był temperamentny
32
Czyli osoby z karłowatością mają zakazane działać w branży rozrywkowej? Śpiewać, tańczyć? Dzisiaj z Coldplay też wystąpił niepełnosprawny koleś, jemu też powinni zakazać.
0
@Romario87 obejrzyj kilka sekund wcześniej, Pedro odpycha Luczo
3
@Lionel_Messi10 kto tak powiedział?
4
Sędzia powinien najpierw anulować żółtą i dopiero dać czerwoną
0
Ten mecz to tylko my moglibyśmy jeszcze odwrócić.
2
@Gibbon_FCB ale nawet przeciętny bramkarz ma raz na ruski rok dzień konia. A u naszego Niemca czegoś takiego nie kojarzę
0
@PatrychoO przypuszczenie - nie bez powodu użyłem słowa "zapewne"
0
@maroon ale są ludzie którzy mają w dupie mecz ale przyszliby zobaczyć half time show, daj jakąś grupę k-pop fani zapełnią ci stadion nawet nawet jeśli "koncert" trwa 15 minut a bilet kosztuje 100 euro
0
@macio_944 a w czym problem? W przerwie meczu nic się nie dzieje, możesz co najwyżej iść się wysikać. Przecież sport to też forma cyrku.
4
A jakby tak szwagry u nas taką scenę ogarnęły i robili half time show, Spotify by nam artystów ogarniało? Na pewno sprzedaliby wtedy więcej biletów
0
@PatrychoO ona nie jest Polką
1
@PatrychoO urodziła się na Słowenii a do usa wyjechała już jako dorosła osoba więc zapewne piłkę nożną zna.
0
@sokot taki jaki właśnie miał Neymar - zrywał więzadła albo łamał kości śródstopia podczas zwodów w dryblingu. A dodatkowo swoim stylem gry i bycia na boisku prowokował przeciwników, którzy ratowali się brutalnymi faulami - Zuniga złamał mu kręg lędźwiowy kopem w plecy, Goncalves zapolował na wyleczoną stopę podczas gdy Neymar wykonywał rabone i ponownie stopa poszła w drzazgi. Goncalves jeszcze po meczu to skomentował że jak Neymar chce się bawić to niech się nie dziwi że go koszą.