3

@Nefir dodatkowy atut jeśli go kupimy, to jak dostarczy jakieś ciekawe liczby ale jakoś nie do końca wpasuje się w zespół, to dosyć łatwo będzie go sprzedać spowrotem do Anglii - anglicy na wyspach zawsze w cenie. Oczywiście podstawowy warunek, to zejście z pensji do normalnego poziomu.

0

Możliwe, że specjalnie odstawili go od treningów na boisku, bo jakby złapał jakąś poważniejszą kontuzję teraz to by było pozamiatane.

2

@BorzyKrzys na fotkach wychodzi git. Gorzej jak zacznie się ruszać

2

@mekston nie słowa a czyny - może mecz o Puchar Gampera przeciwko drużynie karłôw

2

@PatrychoO spędził tylko z siostrą, nie ma powodów do niepokoju...

0

Komentarz usunięty

0

@Karol145 a może to stary Yamala jest kumplem szefa tych karłów i często razem chillują więc załatwił mu fuchę? Tragedia jak ludzie oceniają jednostronnie bo tak ktoś napisał w mediach. Karol ogarnij źródła.

5

@SeWo77 to ty pierniczysz farmazony. Lepiej do arabów niż do jakiegoś średniaka holenderskiej ligi

0

@RosjaninBut zgłoszone do moderacji

2

@xvcWinterSoldier współczuję gustów

0

@tbas tak już jest, na imprezie u Yamala byśmy sie w kuchni spotkali
https://img2.demotywatoryfb.pl//uploads/202108/1628458020_wa3wen_600.jpg

1

no i git, bo dobrze mówi. Szkoda tylko, że anonimowo, nie rozumiem czego się obawia. powinien powiedzieć to oficjalnie, zdobyć wiekszą popularność i podnieść stawki.

1

@BorzyKrzys każdy zwycięzca lm zagra w KMŚ

19

Trump się wkręcił na celebrację, nawet łysy nie dał rady go zawinąć xD

https://streamin.me/v/d7fba260

0

@Comentateiro w formule 1 wycofali grid girls pod naciskiem odklejeńców z meetoo

0

@Romario87 koleś przyaktorzył i w sumie bez sensu bo już było po meczu więc nie wiem na co liczył, nie wiemy też co tam było mówione, a poza tym LE zawsze był temperamentny

32

Czyli osoby z karłowatością mają zakazane działać w branży rozrywkowej? Śpiewać, tańczyć? Dzisiaj z Coldplay też wystąpił niepełnosprawny koleś, jemu też powinni zakazać.

0

@Romario87 obejrzyj kilka sekund wcześniej, Pedro odpycha Luczo

3

@Lionel_Messi10 kto tak powiedział?

4

Sędzia powinien najpierw anulować żółtą i dopiero dać czerwoną

0

Ten mecz to tylko my moglibyśmy jeszcze odwrócić.

2

@Gibbon_FCB ale nawet przeciętny bramkarz ma raz na ruski rok dzień konia. A u naszego Niemca czegoś takiego nie kojarzę

0

@PatrychoO przypuszczenie - nie bez powodu użyłem słowa "zapewne"

0

@maroon ale są ludzie którzy mają w dupie mecz ale przyszliby zobaczyć half time show, daj jakąś grupę k-pop fani zapełnią ci stadion nawet nawet jeśli "koncert" trwa 15 minut a bilet kosztuje 100 euro

0

@macio_944 a w czym problem? W przerwie meczu nic się nie dzieje, możesz co najwyżej iść się wysikać. Przecież sport to też forma cyrku.

4

A jakby tak szwagry u nas taką scenę ogarnęły i robili half time show, Spotify by nam artystów ogarniało? Na pewno sprzedaliby wtedy więcej biletów

0

@PatrychoO ona nie jest Polką

1

@PatrychoO urodziła się na Słowenii a do usa wyjechała już jako dorosła osoba więc zapewne piłkę nożną zna.

0

@sokot taki jaki właśnie miał Neymar - zrywał więzadła albo łamał kości śródstopia podczas zwodów w dryblingu. A dodatkowo swoim stylem gry i bycia na boisku prowokował przeciwników, którzy ratowali się brutalnymi faulami - Zuniga złamał mu kręg lędźwiowy kopem w plecy, Goncalves zapolował na wyleczoną stopę podczas gdy Neymar wykonywał rabone i ponownie stopa poszła w drzazgi. Goncalves jeszcze po meczu to skomentował że jak Neymar chce się bawić to niech się nie dziwi że go koszą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?