0

@PatrychoO co zrobi znowu? nałoży nakładkę na prędkościomierz? to jeszcze chyba nikogo nie zabiło.

3

@6bakero to jeden z tych wpisów, gdzie gonitwa myśli była szybsza niż klawiatura

3

"Tym bardziej rosną obawy, czy Barça zdąży z budową na pierwszą kolejkę sezonu ligowego"
@Redakcja drobna korekta - na czwartą kolejkę

0

@RoberDzik ministra dla mnie subiektywnie brzmi mniej dystyngowanie, żeby nie powiedzieć śmiesznie. W najbliższym czasie raczej do tego nie dojdzie, ale już się nie mogę doczekać, kiedy premierem Polski zostanie kobieta z tego obozu politycznego gdzie promowane jest to "nowoczesne" słownictwo.

0

@Kubsoleon jaki klub go weźmie w środku sezonu i to jeszcze jako pierwszego bramkarza?

1

@DonCarletto dorzuć jeszcze bejla

0

@barteq Pedri, Yamal, Kounde też pójdą za krocie.

0

@Zip słaba pasta byłaby nie warta komentarza, ale w sumie to nikt nie zabrania edukować plebsu. współczuję ludziom, którzy nie panują nad pracą swoich jelit i defekują w losowych momentach. człowiek panujący nad swoim organizmem wstaje rano, pozbywa się resztek trawienia, po czym idzie się wykąpać.

0

@VegetaPolska żaden klub w europie nie da więcej niż 100 mln.

0

@Kgorecki2500 weź ty już nie pisz pod moimi wpisami

5

@blakkudium nie odzywał się od kilku dni i prawie się udusił więc musiał się znowu odezwać

0

Nie wi3m gdzie to, chyba Portugalia, ale czy taka szybka rozbiórka dachu np w Polsce byłaby dozwolona? Nietoperze są chyba pod ochroną.



0

@marcin62 wątpię, że on ma taki cel, ale dla osób, które za szybko jedzą - co jest niezdrowe, zalecane jest jedzenie zup kremów widelcem

1

@VAMOS1899LaMasia może dopisał klauzulę, że go puszczą za niewielką opłatą jeśli Barca się zgłosi, oczywiście nie w ostatnim dniu okienka.

7

@th@les Flick przychodząc do Barcy rok temu mówił w wywiadzie, że zdaje sobie sprawę z tego, w jakiej sytuacji jest klub. Nie stawiał warunków, że trzeba wymienić pół składu.

0

@Safrani można trzech. 1 kupiony i 2 wolne transfery. Pod to drugie łapie się Szczęsny.

0

@Destroyer_of_Worlds przecież 20 lat temu to internet globalny dopiero raczkował, więc to chyba nie jest dziwne, że nie było tysiąc newsów na temat transferów.

22

@HypeR co nie zmienia że są żałosnym klubem

0

@Safrani z tego co czytałem, to aktualnie można zarejestrować jednego czy nawet dwóch zawodników bez patrzenia na inne sprawy finansowe ale dopiero po osiągnięciu 1:1

0

@barteq 23, ale czy Oriol i Pau Victor też polecą to nie wiadomo. Jeśli tak, to zostaje 3 wolne miejsca dla młodych.

0

@Roobo niestety miałem to na pulpicie

0

@AlexDark00 mam znajomego na Podhalu i on mi raz opowiadał, że mu sąsiad zgwałcił owcę ale nie widzi wielkiego problemu, poprzedni był gorszy zabierał je na randki

24

Nasz inteligentny inaczej prezydent ułaskawił gościa z ROKU PRAC SPOŁECZNYCH, czujecie to? On nawet nie był skazany na odsiadkę!

1. Zrzucasz babę ze schodów.
2. Dostajesz tragiczny wyrok - rok prac społecznych.
3. Prezydent 35 milionowego państwa cię ułaskawia, bo jesteś partyjnym pajacykiem.

Jak to nie jest powrót do podejścia ZSRR, to nie wiem co jest. A Nawrocki nie będzie lepszy, tego możecie być pewni.

-Nie moje-

1

@blakkudium nie przesadzałbym z tą legendą, nie nosi opaski kapitana i nawet nie podnosił trofeum ferrero roche, stał gdzieś z boku

0

@fenix1983 bez sarkazmu, ale jest się do czego przyczepić - ojciec pojawia się nagle jakby bez kontekstu i kadr za wąski, jakby to było domontowane i wcale nie był w tym pomieszczeniu.

0

@Dejvo stary był na filmie, w czapce

0

@Pawlak1992 nie wiem jak to inni interpretują, dla mnie udźwignięcie oznacza, czy nawiąże do swoich poprzedników, i dowiezie też dobre liczby jak inne 10tki

0

@Lionel_Messi10 kurczę przypomniało mi się, że sekstet nie jest możliwy :(

0

@Pomimo27 ominęło cię chyba o co chodziło w tej "dźwigni" - w którymś momencie pod koniec roku szwagry wykorzystali to, żeby na chwilę wejść w 1:1 bo powiedzieli Tebasowi, że Limak wisi im kilkadziesiąt baniek i przelew w drodze

1

@Lionel_Messi10 w przyszłym sezonie idziemy po sekstet

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?