1

@Litman można policzyć na palcach jednej ręki bramkarzy w laliga którzy zarabiają więcej od niego.

0

@Lisek twój kolega redakcyjny @blazeq był większym optymistą - wspominał go Footroll we wczorajszym filmiku :)

5

@Kondziubarca no to załapał się do Footrolla :) od 6 minuty


1

@Aragorn33 jesteś prawnikiem?

0

@MesQueUnClub_87 może tak być, ale chyba nie wierzysz na słowo we wszystko co piszą w internecie ;)

3

@Herato pamiętam jak dziś

0

@Azazel_Pazuzu czasem lepiej nie mieć takiej kasy, później by przepalali na takich Braithwaitów za 20 baniek

0

@MesQueUnClub_87 jest też prawdopodobna opcja, że to stare pieczywo do zwrotu

0

@AlwaysBlaugrana dalej coś słabo liczysz, albo ja

0

@ranger3120 normalne muchy wkurzają, ale są na tyle mobilne, że otwieram im okno i raczej same wybierają drogę do życia. kątniki to nie owady, pajęczakom bliżej im do ludzkich zachowań - indywidualiści i nie wypada mi ich mordować :)

0

poza tym Barca ma teraz 26 zawodników w składzie. odejmij dwóch bramkarzy - 24, odejmij Oriola i Pau Victor - 22, dodaj Rashford - 23.

1

@AlwaysBlaugrana musisz zaktualizować wiedzę o kadrze - Torre już w Majorce oficjalnie od tygodnia.

1

jedyne owady, jakich nie toleruję w moim domu i muszę mordować to muszki owocówki i komary, resztę staram się eksmitować.

0

@SeWo77 to była bramka typowo w stylu Leo, i nie ukrywam, że właśnie na takie nieoczywiste rozwiązania liczę w przyszłości u Yamala

9

@JohnKennedy ty będziesz wiecznie młody, w internecie.

2

@Kapitan hawk Aneta Kręglicka ma 60 lat, to jest dla mnie smutna wiadomość

0

@tbas to o jakich netto mówisz bo się pogubiłem

0

@tbas ale 10 mln + 14 mln to się nie równa 34 mln

0

@ProMILs w takim razie nie doliczył 10mln tylko 20 mln za wypożyczenie czyli wyliczenia z dupy

1

@Herato wystąpili w słynnej reklamie nike?

0

Z jednej strony pensja taka dopasowana do drabinki, nie za mało nie za dużo, ale wszyscy chyba liczymy, że u nas wypali i będziemy chcieli go wykupić, a wtedy może być problem, bo zapewne będzie chciał podwyżki

2

Ciekawa wypowiedź odnośnie pożegnania amigos. Ter Stegen powinien to przeczytać.

0

@takisobiektos auto chyba z 2012 roku

1

@AlexDark00 i co, odkupił ktoś od nich tą murawę, czy pół miliona poszło na kompost?

3

Położyli murawę żeby Sara nagrała filmik i już ją zwinęli xD


3

@Roobo wirus cholery? XD

0

@normasubiektywna klauzulę opłacasz jednorazowo, ale księgowo jest rozbita na max 5 lat i tak też jest liczona w ffp

0

@ViscaelBarca2007 nie ma co porównywać, metody treningu, analiza, farmakologia jest na całkiem innym poziomie. Ali dzisiaj mógłby być zwykłym leszczem ale mógłby być też terminatorem, nigdy się nie dowiemy

1

@ArcziArtt żałosny to jesteś ty ale to wiedziałeś pewnie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?