Rifek
Dołączył/a: wrzesień 2023
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Litman można policzyć na palcach jednej ręki bramkarzy w laliga którzy zarabiają więcej od niego.
0
@Lisek twój kolega redakcyjny @blazeq był większym optymistą - wspominał go Footroll we wczorajszym filmiku :)
5
@Kondziubarca no to załapał się do Footrolla :) od 6 minuty
1
@Aragorn33 jesteś prawnikiem?
0
@MesQueUnClub_87 może tak być, ale chyba nie wierzysz na słowo we wszystko co piszą w internecie ;)
3
@Herato pamiętam jak dziś
0
@Azazel_Pazuzu czasem lepiej nie mieć takiej kasy, później by przepalali na takich Braithwaitów za 20 baniek
0
@MesQueUnClub_87 jest też prawdopodobna opcja, że to stare pieczywo do zwrotu
0
@AlwaysBlaugrana dalej coś słabo liczysz, albo ja
0
@ranger3120 normalne muchy wkurzają, ale są na tyle mobilne, że otwieram im okno i raczej same wybierają drogę do życia. kątniki to nie owady, pajęczakom bliżej im do ludzkich zachowań - indywidualiści i nie wypada mi ich mordować :)
0
poza tym Barca ma teraz 26 zawodników w składzie. odejmij dwóch bramkarzy - 24, odejmij Oriola i Pau Victor - 22, dodaj Rashford - 23.
1
@AlwaysBlaugrana musisz zaktualizować wiedzę o kadrze - Torre już w Majorce oficjalnie od tygodnia.
1
jedyne owady, jakich nie toleruję w moim domu i muszę mordować to muszki owocówki i komary, resztę staram się eksmitować.
0
@SeWo77 to była bramka typowo w stylu Leo, i nie ukrywam, że właśnie na takie nieoczywiste rozwiązania liczę w przyszłości u Yamala
9
@JohnKennedy ty będziesz wiecznie młody, w internecie.
2
@Kapitan hawk Aneta Kręglicka ma 60 lat, to jest dla mnie smutna wiadomość
0
@tbas to o jakich netto mówisz bo się pogubiłem
0
@tbas ale 10 mln + 14 mln to się nie równa 34 mln
0
@ProMILs w takim razie nie doliczył 10mln tylko 20 mln za wypożyczenie czyli wyliczenia z dupy
1
@Herato wystąpili w słynnej reklamie nike?
0
Z jednej strony pensja taka dopasowana do drabinki, nie za mało nie za dużo, ale wszyscy chyba liczymy, że u nas wypali i będziemy chcieli go wykupić, a wtedy może być problem, bo zapewne będzie chciał podwyżki
2
Ciekawa wypowiedź odnośnie pożegnania amigos. Ter Stegen powinien to przeczytać.
4
@partymaker za każdym razem polecam tą książkę. https://lubimyczytac.pl/ksiazka/4935193/trolle-putina-prawdziwe-historie-z-frontow-rosyjskiej-wojny-informacyjnej
0
@takisobiektos auto chyba z 2012 roku
1
@AlexDark00 i co, odkupił ktoś od nich tą murawę, czy pół miliona poszło na kompost?
3
Położyli murawę żeby Sara nagrała filmik i już ją zwinęli xD
3
@Roobo wirus cholery? XD
0
@normasubiektywna klauzulę opłacasz jednorazowo, ale księgowo jest rozbita na max 5 lat i tak też jest liczona w ffp
0
@ViscaelBarca2007 nie ma co porównywać, metody treningu, analiza, farmakologia jest na całkiem innym poziomie. Ali dzisiaj mógłby być zwykłym leszczem ale mógłby być też terminatorem, nigdy się nie dowiemy
1
@ArcziArtt żałosny to jesteś ty ale to wiedziałeś pewnie