1

@Ziemny może odgryzie ucho murzynowi

1

@blakkudium będzie over dla chłopa

2

@Barca_Big_Moment "bzdura"? odważnie.

1

@Jakchcesz pocałuje w zwycięskim golu finału LM, cierpliwości.

1

@blakkudium nawet Pep, który nas kocha nie zrobi takiego ruchu i nie ściągnie tego łamagi - w sensie, że jest chorowity.

1

@hank_moody zawołajcie jak walka się zacznie, bo przecież teraz nikt nie ma linka do walki która jeszcze się nie zaczęła. ona jest w ppv czyli oddzielna od reszty gali

1

@Kengo to piękne słowa, ale prawda jest taka, że w tym biznesie jest tak, że jesteś całkowicie zależny od wytwórni, która na ciebie postawi. to nie jest tak, że on jest wybitny, takich jak on są tysiące, miał farta.

1

@blakkudium no kurcze to trzeba mieć jakieś spore problemy z głową żeby nie chcieć wykorzystać takiej szansy, jaka dała mu Barca. ale nie śledziłem jego kariery w ostatnich latach i nie wiem co on tam ma za problemy prywatne, rodzinne, z głową, albo z motywacją. często zmiana otoczenia bardzo pomaga, jeśli nie ma zdiagnozowanych depresji lub innych chorób afektywnych, to Barcelona jest najlepszym miejscem, żeby poukładać sobie życie na nowo.

0

kurczę ale super ten strim, jakość lepsza niż w tv

0

@Popitek12 ale to inna waga. zrób walkę Lewy vs CR i Portugalczyka znoszą z ringu

1

@blakkudium dużym plusem będzie, jeśli rzeczywiście dołączy za chwilę i przepracuje cały pre sezon z drużyną. to nie jest jakiś wynalazek w stylu Traore, tylko aktualny reprezentant Anglii i na 99 będzie wartością dodaną w drużynie.

1

@blakkudium teraz walka Okolie i kolejna już chyba Usyk czy się mylę?

5

@bartekvisca ciężko kojarzyć Anglika w Barcelonie w tym wieku skoro ostatnim był Lineker

0

@Faro na murarzy jedyna sprawdzona taktyka od lat to dużo biegać i wymieniać pozycje, ewentualnie wrzutki na Luuka

1

@Vurt w internecie nic nie ginie. dzięki ci za to!

0

mam nadzieję, że wypłynie na dniach jakaś fotka, jak Messi nosi na rękach małego Rashforda. wtedy będę już spokojny że odpali.

1

@Faro to Rashford będzie zabierał ze sobą dwóch obrońców na lewym skrzydle i po zrobieniu dwóch elastico wystawiał na pustą Robercikowi

0

@barcelonaLM czyli że z lodami czy o co chodzi?

1

@Kibicodlat5 fifty fifty ze wskazaniem na LW

0

@Kaioken88 bo mogę. Jakby to było zabronione to Bóg by inaczej stworzył świat.

0

@lithotripter potwierdzam, zawsze robiło się miło, jak się do nas przysiadł jakiś gimbus

1

@Mezocyklon87 ci którzy przyjechali tutaj przed wojną nie mają statusu uchodźców - przyjechali na normalnej wizie pracowniczej.

0

@Kaioken88 a jak cię mama urodziła to od razu ci rok naliczyła? XD Nie spodziewałem się musieć tutaj edukować w takich sprawach xD xD

0

@Kaioken88 ty za to jesteś geniuszem matematyki dla którego zawodnik mający 28 lat i 7 miesięcy jest 30 latkiem

0

@partymaker jednego kupionego i dwóch wolnych zawodników. Szczęsny podchodzi właśnie pod to drugie

0

@partymaker w umowie wypożyczenia zapisane są wszystkie szczegóły i podpisują się trzy strony.

4

@partymaker Garcia będzie zarejestrowany w miejsce ter sztegena a Rashforda zarejestrują warunkowo zgodnie z tym nowym przepisem, podobnie jak Szczęsnego.

0

@Kaioken88 no dla mnie to jest prawie 5 miesięcy

1

@blakkudium nie wiemy jednak ile będzie chciał zarabiać w kolejnym sezonie, zapewne gdzieś pomiędzy tymi 10 mln u nas i 19 mln, które ma obecnie w ManUTD

0

@Szreko to zmienia postać rzeczy. Jeszcze ciekawe, czy zgodził się na tą niższa pensję także po ewentualnym wykupieniu za rok

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?