1

@barceloniak_radom oczywiście, że staram się nie wypełnić okresu wypowiedzenia aktywnie szukając nowej pracy. W starej już nic dobrego mnie nie spotka.

0

@mmaciass tylko sklep barcy albo nike, reszta to duże ryzyko podróbki. poza tym daj linka do nowych koszulek barcy na r gol

0

@Xxxbarca4ever "Mats miał tylko pk i lm" no dobre mi tylko, chyba zapomniałeś, że te obydwa puchary zdobyliśmy.

0

@Faro jak ten Roony w pressingu i obronie? bo bez tego to Hansi go szybko odeśle do rezerw

0

@L3OM3SSI dodaj tu ten film, i zobaczysz czy za chwilę będziesz miał 1 wyświetlenie jak kliknę

https://paczaizm.pl/content/wp-content/uploads/babciu-mam-juz-jedno-polubienie-babcia-dala-lajka.jpg

0

@Walker młodsi mogą to kojarzyć z tego video. które poszło viralem


0

@BORO_12 Deco mówił że Nico zaklepany

1

@R10MatiG Flick ma tutaj mało do gadania.

0

@Xxxbarca4ever on nigdy nie był dwójką w Barcelonie

2

3

@Nefir dodatkowy atut jeśli go kupimy, to jak dostarczy jakieś ciekawe liczby ale jakoś nie do końca wpasuje się w zespół, to dosyć łatwo będzie go sprzedać spowrotem do Anglii - anglicy na wyspach zawsze w cenie. Oczywiście podstawowy warunek, to zejście z pensji do normalnego poziomu.

0

Możliwe, że specjalnie odstawili go od treningów na boisku, bo jakby złapał jakąś poważniejszą kontuzję teraz to by było pozamiatane.

2

@BorzyKrzys na fotkach wychodzi git. Gorzej jak zacznie się ruszać

2

@mekston nie słowa a czyny - może mecz o Puchar Gampera przeciwko drużynie karłôw

2

@PatrychoO spędził tylko z siostrą, nie ma powodów do niepokoju...

0

Komentarz usunięty

0

@Karol145 a może to stary Yamala jest kumplem szefa tych karłów i często razem chillują więc załatwił mu fuchę? Tragedia jak ludzie oceniają jednostronnie bo tak ktoś napisał w mediach. Karol ogarnij źródła.

5

@SeWo77 to ty pierniczysz farmazony. Lepiej do arabów niż do jakiegoś średniaka holenderskiej ligi

0

@RosjaninBut zgłoszone do moderacji

2

@xvcWinterSoldier współczuję gustów

0

@tbas tak już jest, na imprezie u Yamala byśmy sie w kuchni spotkali
https://img2.demotywatoryfb.pl//uploads/202108/1628458020_wa3wen_600.jpg

1

no i git, bo dobrze mówi. Szkoda tylko, że anonimowo, nie rozumiem czego się obawia. powinien powiedzieć to oficjalnie, zdobyć wiekszą popularność i podnieść stawki.

1

@BorzyKrzys każdy zwycięzca lm zagra w KMŚ

19

Trump się wkręcił na celebrację, nawet łysy nie dał rady go zawinąć xD

https://streamin.me/v/d7fba260

0

@Comentateiro w formule 1 wycofali grid girls pod naciskiem odklejeńców z meetoo

0

@Romario87 koleś przyaktorzył i w sumie bez sensu bo już było po meczu więc nie wiem na co liczył, nie wiemy też co tam było mówione, a poza tym LE zawsze był temperamentny

32

Czyli osoby z karłowatością mają zakazane działać w branży rozrywkowej? Śpiewać, tańczyć? Dzisiaj z Coldplay też wystąpił niepełnosprawny koleś, jemu też powinni zakazać.

0

@Romario87 obejrzyj kilka sekund wcześniej, Pedro odpycha Luczo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?