0

@Gall dlaczego nie napiszesz więcej i muszę googlować?

1

@constantine16 zamiana z Araujo nic nie rozwiąże - widzisz Araujo grającego w parze z Yamalem na skrzydle w ataku? Przecież on nic nie kuma.

0

@SirChuck Como go chce, ale nie chce jego pensji a Inaki nie chce pensji Como, w tym problem

1

@draxidox w idealnym świecie wszystkie drogi krajowe objęte odcinkowym pomiarem prędkości (czyli już nie odcinkowym tylko krajowym) :)

17

ja tam widzę coraz więcej znaków prowadzących do powrotu Kounde na środek i Garcia na prawej. Już mnie tu jeden kolega ostatnio wyśmiał za takie teorie, ale jestem cierpliwy i czekam, żeby go zawołać w odpowiednim momencie :)

0

@Coveta on nigdy nie był blisko najlepszych obrońców na świecie.

0

@maroon pod zawieszeniem broni może się podpisać, nie może podpisem przeklepać, że zrzeka się zajętych przez fiutina terytoriów.

0

@maroon to nie Trumpowi lub putinowi groziłoby dożywocie za zdradę stanu tylko Zeleńskiemu

1

@Nightraider jestem jeszcze w stanie zrozumieć, że dają wysokie kontrakty większości naszych zawodników, ale że drugiemu bramkarzowi, który jest na niższym/równym poziomie z wiekszością bramkarzy LaLiga dali aż 4 bańki to już wcale nie rozumiem. Przecież on powinien Laportę po nogach całować jakby dostał 2 bańki.

1

@norbi77 wcześniej albo później ale zazwyczaj przerywają. Tylko zawsze czekają, żeby piłka była w neutralnej pozycji. i tutaj też czekał. Ciekawe co by krzyeczli ci hipokryci z Majorki, jakby to oni odzyskali piłkę i poszli z kontrą a sędzia by gwizdnął.

0

@tomek8756 "Murzyn potrafi!"

1

@PepGardiola DAZN ma lalige m.in. w Niemczech ale w Polsce nie

0

@Marusek coś jak przy pierwszej bramce gdzie samolubnie strzelał ale mu zeszła i wyszła asysta?

0

@Values wszystko jasne.

0

@addept nie było 37 stopni, tyle było w ciągu dnia w szczycie. Z co do reszty to nie zmienia się i piszą o tym szczegółowo w dobrych podręcznikach trenerskich

2

@Values "interesie XTB jest ogolić klienta, a nie wyszkolić żeby zarabiał…"

Skąd takie wnioski? XD

0

@Pawlusek kolejny mądrzejszy od trenera

0

@Shad0wK1ng kiedy odbył w kanale sportowym?

0

@addept w pierwszym meczu sezonu nie zmieniasz pół składu w 46 minucie xD

0

@KaammiilM1206 zobacz sobie co robiła maszyna Flicka w Barcelonie w zeszłym sezonie, po co szukasz przykładów w Bayernie? A na marginesie to "maszyna Flicka" w reprezentacji przegrywała wszystko co się dało xD

1

@Cyzix najlepiej Lamine niech wcale nie trenuje, żeby być wypoczęty na finał LM

0

@barteq nie byłby zarejestrowany

0

@pt9 możesz inwestować w etf typowo akcyjne a możesz też w bezpieczniejsze które mieszają akcje z obligacjami - wszystko zależy od twojej oceny wyważenia zysk/ryzyko. W perspektywie długoterminowej część oszczędności inwestowałbym w złoto fizyczne

1

@barceloniak_radom no w lidze hiszpańskiej to norma. 17 klubów nie wie kto będzie zarejestrowany w ich drużynach i to zapewne wina Laporty który jest szefem la Liga xdxd

1

@Herbert jak się wydarzy, to już nie będą się go pytać. A ból dupy o 5o co piszą barcelonskie gazety już xD. Tak, Laporta steruje wszystkimi gazetami i każe im pisać codziennie o rejestracji. Xdxd

0

@barceloniak_radom a ty dalej widzę nie kumasz

0

@Herbert "Może i będą, ale nie są"

a my gramy za chwilę czy jutro o 19:30?

0

@FcPortoFan1999 a kiedy ty się wybierasz na pielgrzymkę? po żniwach?

0

@barceloniak_radom "Jeśli Flick będzie chciał, Joan García i Rashford będą mogli jutro zagrać"

Prezydent nie wtrąca się w skład wyjściowy na mecz, dał do zrozumienia, że jak trener będzie chciał skorzystać z tych zawodników, to będą do dyspozycji. czego tu nie rozumieć?

0

@FcPortoFan1999 modlę się codziennie, jeżdżę też na pielgrzymki
https://ibb.co/7JF7Lqhg

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?