0

@pikass14 Byli chętni na nich ale ten szrot chciał przejść do „dobrego” klubu i z odpowiednią pensją.

3

@Vintee my jesteśmy o wiele gorsi od Bayernu. Bayern w ostateczności pilnuje żeby Lewy ewentualnie wypełnił kontrakt. A jak ma odejść to chcą to ogarnąć przed wylotem. My natomiast nie chcemy wypełnić zobowiązań kontraktowych De Jonga i chcemy żeby poszedł do klubu i kraju który nam pasuje bo płacą kasę a do tego grozimy że zastopujemy mu karierę. Alemany i Laporta w moich oczach wiele stracili.

0

@Sulimo wyobraź sobie że przyjdzie do Ciebie nowy prezes w firmie i powie że albo redukujesz wynagrodzenie albo podpisujemy rozwiązanie umowy za porozumieniem stron, Ty się dziwisz, bo przecież masz 3 miesięczne wypowiedzenie, ale szef na to że sorry ale musisz odejść natychmiast i nie wypłacą Ci odprawy. Co robisz? Wstajesz i bijesz brawo? Jaki świetny prezes, o firme dba!

0

Wszystkie plotki związane z FDJ kupy się nie trzymają. Barcelona informuje Frenkiego że musi odejść? To czemu nie poinformowali też Braithwaita, Umtitiego, Pjanicia czy Puiga? A no dlatego że nie mogą na nikim wymusić transferu a pamiętajmy że zalegamy Holendrowi 17mln euro.

Argument o FPP? Również nie ma sensu, pisali o rejestracji SR, Christensena i Kessiego tylko że limit płac został już ustalony i się nie zmieni po aktywacji dźwigni więc gdzie będzie hajs na Dembele, Raphinie, Lewego czy potencjalny transfer Silvy, Kounde, Alonso i Azpi ???

Nic tutaj się nie spina, argument o odesłaniu FDJ na trybuny to już w ogóle głupota, wyobrażacie sobie jakie mielibyśmy opinie w piłce? Barcelona to klub w którym w dupie mają kontrakty, ponadto nie zrobiono tego z Dembele, nie zrobiono z żadnym innym piłkarzem, a zrobią z gościem który miał 3 najlepszy wynik pod względem występów w poprzednim sezonie?

2

@kuz skoro dźwignia załatwia sprawę to po co sprzedaż FDJ? Hajs z dźwigni nie będzie wpływał na wysokość limitu płac bo ten liczony jest za poprzedni okres, czyli do końca czerwca.

1

@Wossi61FCB A gdzie Depay :)

0

@lucca87 Zanim każesz komuś się doinformować, polecam być pewnym tego co się mówi. Holender obniżył swoje wynagrodzenie do 12mln euro brutto za sezon 2 lata temu, dodatkowo zgodził się odroczyć 17mln euro wynagrodzenia które będzie mu wypłace przez 3 lata w pensji. Stąd też wzięły się jego "KOLOSALNE" zarobki, kwota 18mln euro brutto składa się na 12mln euro pensji + 6mln euro zaległości, do tego dochodzą bonusy, max 3mln euro w skład których wchodzi między innymi wygranie LM.

3

@Pilka_jest_okragla Absolutnie się nie zgadzam, trener powiedział że chce Frenkiego a Laporta mówił że jego sprzedaż to jedynie kwestie finansowe więc nie można mówić że się nie sprawdził. Nie sprawdził to się Coutinho, Dembele, Braithwait, SR, Lenglet, Umtiti, Puig, Trincao i można wymieniać dalej... Dla mnie to jest absurd że puścimy takiego zawodnika i zarobimy na tym max 30mln, 30-40mln amortyzacji + 17mln zaległego wynagrodzenia. Transfer wydaje się jeszcze bardziej absurdalnym pomysłem jak dodamy do tego że Xavi chce w przypadku transferu jeszcze jednego pomocnika a dodatkowo ściągnęliśmy już Kessiego który jest zwyczajnie gorszy od Holendra który zarabia relatywnie nie dużo -> 12mln euro brutto.

3

@Kondziubarca Nie nie dał, powielasz bzdury. Pensja Frenkiego ma wzrosnąć do 18mln euro, bo ma to być wypłata odroczonego wynagrodzenia które wynosi 17mln euro, może maksymalnie dostać za ten sezon 21mln euro jeśli między innymi wygramy LM, co jest aktualnie pojęciem abstrakcyjnym. Tak więc jak widać Frenkie dalej zarabia 12mln euro brutto + jeśli spełni WSZYSTKIE bonusy, wzrośnie do 15mln brutto. Pozostałe 6mln euro rocznie to pieniądze które należą mu się jak psu buda, bo facet je JUŻ zarobił.

0

@AdiKingu96 12mln euro brutto to chora pensja?

2

@Borneo Cudowne, spuszczać wpierdziel naraz jednym i drugim. W la liga są tak sztywne przepisy dotyczące FFP że tutaj nie uda im się zrobić drugiego PSG które rok w rok generuje miliard straty.

7

@Encore Bo jak nie to co? Mi się wydaje że jedyna strona która tu coś musi to Barcelona która musi mu zapłcić.

2

@Janiama Według mnie hejt na Holendra wylewa się dlatego że ludzie utożsamiają sobie odejście Frenkiego z zakontraktowaniem Silvy czy innej wielkiej gwiazdy, wydaje im się że będziemy grać w pomocy Pedri - Gavi - Torre i będzie git. Jakiś syndrom fify wszedł. Już nie wspomnę że wszyscy myślą że FDJ zarabia tutaj jakieś niebotyczne pieniądze a on ma 12mln euro brutto. Reszta to kasa która została odroczona z poprzednich lat.

3

@Pawel13sz Bzdury, 21mln euro to on dostanie jak wygramy LM, ma dostać 18mln euro pensji za sezon z czego 6mln euro to odroczone wynagrodzenie co było ukłonem z jego strony bo za poprzedni sezon dostał 3mln euro. 2 lata temu zgodził się również obniżyć wynagrodzenie z 14 do 12 mln euro. Jak słyszę że jego pensja jest obciążeniem to mnie krew zalewa. Sama próba sprzedania go bez wypłacenia mu należnej kasy to z naszej strony totalny upadek moralny. Więcej niż klub tak?

5

@tomek8756 Ilu Polaków zrobił PiS bo nie wiem, prezes chyba zero xD

0

@Elro1987 Po pierwsze, nie porównuje się zawodników z 2 różnych drużyn, któe grają całkowicie inaczej a w pomocy nie tylko suche statystyki się liczą, Soler ma też lepsze liczby od Pedriego ale chyba nikt nie napiszę że Soler jest lepszy... Po drugie, Frenkie nie posiedzi na ławce bo niby czemu miałby siedzieć? Z nowych pomocników jest jedynie Pablo Torre który będzie grać w rezerwach i Kessie, żaden z nich nie jest aktualnie lepszy od Holendra, w poprzednim sezonie jedynie Busquets zaliczył więcej minut w pomocy od niego, Holender rozegrał również prawie najwięcej meczy z całego zespołu, jedynie Ter Stegen i Busi mieli więcej (35 do 34).

Nie ma absolutnie żadnych sensownych argumentów do krytyki Holendra nie licząc jego pensji która jest wysoka ponieważ składa się na nią odroczone wynagroczenie. Czyli w skrócie trzeba mu zapłacić to co mu się należy.

5

@Emhyr No to może podsumujmy, Xavi kilka dni temu powiedział że chce żeby Frenkie został i jest dla niego kluczowy. W trakcie pół roku pracy Xaviego, tylko Busquets zaliczył więcej minut w pomocy od Holendra. Xavi liczył na wszystkich w zeszłym sezonie, bo po pierwsze nie pracował z tymi zawodnikami wcześniej i ich nie znał, a po drugie bo nie miał wyjścia, nie miał alternatywy. Teraz ma 6 pomocników a mimo to powiedział że Frenkiego chce, wiec polecam przestać zaklinać rzeczywistość bo ani Gavi ani Torre ani tym bardziej Kessie, nie wygryzą z pierwszego składu Holendra, a przynajmniej nie w tym sezonie.

1

@Emhyr tak tak dlatego niektórym zapowiedział wprost że na nich nie liczy i nie lecą do USA a akurat jemu powiedział że na niego liczy ale tak naprawdę to nie :)

3

No to zaczynamy kolejny odcinek telenoweli...

1

@doc no póki co jest i nie ma w składzie nikogo kto mógłby zająć jego miejsce, chyba że przyjdzie Silva.

15

@tbas ale co ma kariera do tego? Lepiej być podstawowym pomocnikiem w Barcelonie niż w United.

2

@Kgorecki2500 mówiąc nowoczesnego ma na myśli komunistycznego?

0

@Lionel_Messi10 oglądam na YT bo na BarcaTV nie działa mi i mam problem z klatkami bardziej niż rozdzielczością

0

Jakość tej transmisji jest dramatyczna…

0

@Janiama Jeżeli uwzględniamy zdrowie zawodników to zarówno Fati jak i Pique nie powinni być brani pod uwagę w żadnej 11stce, ponadto Kounde nie ma u nas i póki co niewiadomo czy w ogóle będzie więc nie wstawiałbym go do składu.

Natomiast jeśli liczy najlepszych to Araujo - Pique w 1 składzie, lewe skrzydło to zdecydowanie Ferran - Fati, Xavi wierzy w Hiszpana i nie wierze żeby go posadził. No i na koniec Kessie, nie wiem jaka katastrofa musiałaby się stać żebyśmy grali środek pola Kessie - Busquets.

0

@Janiama 1 skład z czapy, środek na bank Araujo - Pique, w drugiej linii FDJ zamiast Kessiego, ewentualnie Gavi, w ataku natomiast prędzej zobaczymy Ferrana albo Fatiego.

5

@Kondziubarca Bayern prędzej z ligi spadnie niż kupi Kane'a i każdy kto chociaż trochę śledzi sytuacje Anglika o tym wie. Natomiast jeśli przyszłością Bayernu jest przeciętny Sane i 30 letni Mane którego bez żalu odpalił Liverpool to myślę że w bundeslidze w końcu będą jakieś emocje w walce o mistrza :)

0

@Borneo A bierzesz pod uwagę że kasa z 1 i 2 dźwigni oznacza redukcję wpływów z praw telewizyjnych o 25% czy nie ma to dla Ciebie znaczenia i uważasz że można rozwalić te piniądze na transfery? Nie wspominając o limitach płacowych. Nie wydamy tej kasy bo nas nie stać.

0

@Cule1234 to tak w kwestii tego że Frenkie za dużo zarabia i nie stać nas na jego pensje? Dlatego sprzedamy Holendra, dołożymy 50mln i zakontraktujemy max 2mln tańszego SIlve?

1

@Pilka_jest_okragla Frenkie już raz zszedł z wynagrodzenia, z 14 do 12mln euro za sezon, następnie zgodził się odroczyć 17mln euro pensji. Czy jest jeszcze jakiś zawodnik który zgodził się obniżyć wynagrodzenie a nie jedynie odroczyć kase?? Frenkie ma ważny kontrakt jeszcze wiele lat i ma zaufanie trenera. Barcelony nie stać na jego pensje? Dawno się tak nie uśmiałem, ściągnęliśmy Kessiego, Christensena, Raphinie, przedłużyliśmy Dembele, planujemy kupić Lewego i rozważamy Kounde, Alonso, Silve czy Fekira. Ja się całkowicie nie dziwie Holendrowi że nie godzi się na obniżkę ani nie chce odejść. Czemu nikt nie ma pretensji do Braithwaita który zarabia niewiele mniej a niegra w ogóla i również nie chce odejść. Sorry ale kontrakty trzeba respektować, wkurza mnie całkowity brak szacunku do zawodników. Ja jeszcze rozumiem sytuacje jak jakiś zawodnik nie jest w ogóle w planach trenera i ma jasną informację, możesz zostać ale nie będziesz grać, wtedy zawodnik wybiera między kasą z kontraktu a karierą sportową, ale Frenkie to nie jest oldboy ani parodysta tylko nasz podstawowy pomocnik.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?