Rhaan
Dołączył/a: czerwiec 2019
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Emerald Wcale nie wydaje się oczywiste jeżeli zgodził się przełożyć wynagrodzenie na kolejne lata kontraktu a nie odroczyć ich płatność. 12mln brutto za sezon to nie jest kwota z kosmosu wzięta, przecież SR przed chwilą tyle zarabiał. Pedri Gavi i Fati zarabiają mniej? Fajnie tylko to są nastolatkowie, Busquets zarabia ponad 20 a zdecydowanie nie prezentuje poziomiu wyższego 3x od Pedriego.
Nie chce tutaj dyskutować czy zarabia za dużo czy za mało, kiedy do nas przychodził wygrywał nagrodę dla najlepszego pomocnika w europie więc taką sobie pensje wynegcjował. Uważam zwyczajnie że kontrkaty trzeba respektować a zawodników którzy idą na rękę klubowi powinno się doceniać i szanować. Frenkie to zrobił a staramy się go wypchnąć tylnymi drzwiami.
1
@QuentinTarantino Jeżeli odejmiesz od kwoty tranferu ok 40mln euro amortyzacji i wypłate zaległego wynagrodzenia to okażę się że na transferze FDJ zanotujemy zerowy zysk i jedynie oszczędność na pensji. Oznacza to że na jedynym zawodniku na którym możemy zarobić zarobimy 0, ale zaoszczędzimy na pensji. Nie kupuje tego, Pique zarabia więcej, Busquets również.
3
@Malibu Oni zatrudniają jednocześnie Kessiego, Christensena, negocjują transfer Raphini Kounde i Lewego. Te kilka milionów zaoszczędzonych na FDJ nie uratuje klubu a wydymanie kogoś na hajs które nazywasz ratowaniem to nic innego jak dno i 2 metry mułu
4
@QuentinTarantino Tak jak chce żeby został, jak w ogóle można takie akcje odstawiać że prosisz kogoś o odroczenie wynagrodzenia a potem sprzedajesz go żeby mu tego nie zapłacić? To jest poziom najgorszego Januszexu
23
Z tego co tutaj czytam, to wynika że FDJ ma pensje 12mln brutto za sezon, a wzrost do 18mln wynika z tego że ZGODZIŁ SIĘ ODROCZYĆ WYPŁATE WYNAGRODZENIA. Czyli część z tego należy mu się jak psu buda. To jest w ogóle skandal jeżeli próbujemy sprzedać za plecami gościa który poszedł na rękę, odroczył swoje wynagrodzenie a teraz staramy się tego nie zapłacić... Na miejscu FDJ powiedziałbym że jak chcecie mnie sprzedać to z góry musicie zapłacić mi zaległe wynagrodzenie.
0
@Mns21 Jeśli Halland będzie zdrowy to są faworytem do zwycięstwa.
0
@Lionel_Messi10 fajnie że forma na lato zrobiona ale jakby zagrał pół sezonu bez kontuzji to bym się bardziej cieszył.
1
@tomek8756 Filipiak to odklejeniec na poziomie Staśko, nie wiem czy ktoś go traktuje poważnie, gdzieś czytałem że podobno dobrze płaci w comarchu, śmiać mi się chciało bo jeszcze nie widziałem tak absurdalnych wymagań do zarobków, tak ze dwa lata temu widziałem oferty tupu: wymagania typu junior z tytułem mgr inż biegła znajomość 3 technologii i 2 języków obcych i 4k - 5k brutto na start xD Jeszcze koleś każe się nazywać Panem Profesorem xD
0
@bartas97 Czesław Michniewicz rozdawał pieniądze po tym jak wygrał mecz xD AFERA STULECIA
1
@czółkovsky Ja od dawna nie potrafiłem zrozumieć tego maniakalnego tworzenia big 3 w którym nic nie ma sensu. Kyrie - Harden - Durant nie mogło się dobrze skończyć tak samo jak LBJ - Westbrook - Davis. Co z tego że masz 3 all starów na parkiecie skoro jest tylko jedna piłka.
2
@macio_944 Źróło podaje że została przedstawiona oferta a nie że została zaakceptowana. Ja mam szacunek do Alemanyego ale nie będę pisał pieśni pochwalnych za złożenie oferty która jest zdroworozsądkowa. Będę zachwycony jak Dembele podpisze.
3
@macio_944 jest gdzieś oficjalka czy aktualnie jaramy się tym że Alemany złożył nową, niższą ofertą Dembele?? Ja mam ogromny szacunek do faceta ale euforia conajmniej jakby Dembele już 2 razy podpisał tą umowę i całował po rękach.
16
@Firestone Na razie złożył ofertę, niewiadomo czy Dembele ją zaakceptuje.
0
Moim zdaniem najlepszym rozwiązaniem dla wszystkich byłaby krótka, 2 letnia umowa z klauzulą na poziomie ok 50mln - 70mln euro. Dembele dostanie więcej czasu na udowodnienie że jest wart dużych pieniędzy, my dostaniemy czas. Jeżeli za rok nie będziemy wstanie lub nie będziemy chcieli przedłużyć umowę to albo Dembele będzie mógł odejść za relatywnie niską kwotę albo będziemy mieć ewentualne obciążenie pensją tylko na jeszcze rok. Oczywiście to rozwiązanie jest dobre dla Dembele tylko jeśli faktycznie uważa że zasługuje na dobre zarobki i wierzy w to że udowodni to na boisku.
0
@Feniks_37 raz dostaniemy 200mln euro, a następne przez 25lat będziemy oddawać 10% przychodów z praw. Jeżeli w roku zarobimy na nich 160mln to 16mln idzie dla firmy która je kupiła. Te transze polegają na tym że możemy sprzedać 25% praw max, więc 2x 10% i raz 5%.
0
@patrykzmc2000 Bombel chyba zaczyna rozumieć w jak czarnej dup** jest.
0
@4cesc4 ta jedna walka wynagrodziła mi całe gówno jakie disney stworzył w uniwersum SW, serial przeciętny ale dzięki ostatniemu odcinkowi wybaczam wszystko.
0
Bayern gra na podbicie ceny, nic nowego. Nie są na tyle głupi żeby zatrzymywać na siłe zawodnika który chce odejść i ma rok kontraktu raptem, co nie zmienia faktu że nie będą to łatwe negocjacje
0
@Nozyk Z tego co pamiętam to Ćwiąkała skończył filologie, wolałbym wybrać coś mniej czasochłonnego xd
0
Drodzy Ramblowicze, od jakiegoś czasu zastanawiam się nad nauką języka hiszpańskiego, stąd chciałem się was zapytać czy polecacie jakieś konkretne sposoby nauki, szkoły, aplikacje, podręczniki??
0
@Ziemny jak się nie ma do czego dowalić to trzeba do literówki, owszem 35h wyjdzie, mój błąd. Co nie zmienia faktu że efektywność pracy w Polsce jest bardzo niska w stosunku do zarobków, Polska ma najniższy współczynnik inwestycji w europie, 7godzinny dzień pracy to dla nas strzał w kolano.
0
@parpe Tak jest dużo badań z krajów rozwiniętych a nie republik bananowych jaką jest Polska. Jak wprowadzą tutaj 7 godzinny tydzień pracy to 3/4 korpo powie papa. Albo skończy się to tym że dostaniesz 7/8 miesięcznego wynagrodzenia a wykonać będziesz musiał pełną prace. Jeśli myślisz że firma zapłaci Ci tyle samo za 32h co za 40h w tygodniu to zejdz na ziemie. Lećmy dalej, sklepy żeby utrzymać aktualne godziny pracy będą musiały zatrudnić więcej osób lub płacić nadgodziny, skończy się redukcją wynagrodzenia lub podwyżką cen. Można wymieniać bez końca co może się wydarzyć. Ponadto żadne badanie nie sprawdzało jak wygląda efektywność 7 godzinnego dnia pracy w perspektywie długoterminowej, np 4-5lat. Co z tego że efektywność wzrośnie, skoro potem może wrócić do poprzedniego poziomu?
27
niech się nacieszy bo jeśli nie chce odejść to były to jego ostatnie minuty aż do przerwy reprezentacyjnej.
0
@Lucassito Wartości? Co to za bzdury? Jak nie możemy się pozbyć zawodnika z Barcy bo ma kontrakt i nie chce odejść to jedziemy po nim jak po burej suce, że brak ambicji itd. Jak Lewy po 8 latach (przychodził za darmo przypomnę), chce odejść i mówi że nie przedłuży umowy to brak szacunku i jak on śmie. Chęć odejścia po wygraniu 8 mistrzostw Niemiec czy ile on tam zdobył to jest brak szacunku? Brakiem szacunku jest trzymanie za wszelką cene zawodnika który rok w rok wali 40+ bramek, proponowanie mu raptem rocznego kontaktu i jeszcze okłamywanie że nie próbują ściągnąć jego następcy za plecami.
1
@Transu96 ech ale wiesz że to 5 odcinek a nie 4? dobrze że całości nie przeczytałem...
2
@tomek8756 Nie znam całej sprawy ale z tego co tutaj można wyczytać to dziewczyna podawała się za starszą oraz sama "ŚWIADOMIE" brała narkotyki. To nie jest prosta sprawa, bo z jednej strony to było tylko głupie dziecko, z drugiej strony czy gdyby miała 18 lat i również świadomie brała narkotyki i inicjowała po nich stosunek to faceci dalej byliby winni, podkreślam że zrobiła to świadomie co jest istotne i sama dążyła do stosunku. Biorąc to pod uwagę problemem jest głównie wiek, tylko znowu, podawała się za starszą... Jeżeli podawała się za osobę która w świetle przepisów może uprawiać seks... To jest trudna sprawa ale trzeba patrzeć też na drugą stronę medalu, gdyby przepisy mówiły że każdy stosunek pod wpływem był gwałtem to można by od razu wsadzić wszystkich facetów do więzienia...
11
bawimy się w jakiś głuchy telefon?
9
@Lucassito No już widzę jak odsyłają na trybuny zawodnika z największą pensją który ma rok do końca kontraktu, to przecież takie logiczne że wolą zapłacić 23mln euro pensji i nie zarobić z transferu około 40mln euro tylko po to żeby Lewy posiedział na trybunach a prezesi sobie w biurach mówili, hehe ale im pokazaliśmy.
0
@VandaI tak
@Proxi musiałem wejść w kategorie, tam chyba "programy" czy coś takiego, ogólnie apki do odtwarzania i potem scrollowanie długie
0
@Proxi ja rano, koło godziny 9 ściągnąłem na samsungu ale musiałem ręcznie szukać aplikacji w sklepie, nawet wpisywanie nazwy nie znajdowało aplikacji.