1

@Emhyr prawda prawda, ale Gavi trafił akurat na sprzyjające warunki. Odejście Moriby, początki Pedriego i ogólny brak kasy i pomocników. Teraz pomoc to nasza najlepiej obsadzona pozycja, a jak pogra jeszcze 2 lata w rezerwach to mu się krzywda nie stanie :)

0

@Emhyr Chłopak ma 16 lat dopiero więc na spokojnie. Myślę że znajdzie się dla niego miejsce za 3-4 lata :)

1

@Kgorecki2500 to ja już wole wyjechać ...

0

@doc jak będziemy próbować zastąpić Busiego 1 do 1 to napewno zapłaczemy, bo to zwyczajna głupota. Busi zdefiniował na nowo pozycję DM'a ale to było ponad 10 lat temu a dzisiaj trzeba grać inaczej. Brakuje mu fizyki żeby walczyć z najlepszymi. Wszyscy widzieliśmy co Bayern z nami zrobił, oczywiście nie mówię że to była wina Busiego, to taki bardziej znak epoki, dzisiaj nie tylko technika się liczy, ważna jest też intensywność. Busuqets powinien zostać i grać przeciwko zespołom które grają nisko presingiem i murują bramkę.

0

@Pawel13sz aha, czyli według Ciebie posiadanie w kadrze 4 pomocników, w tym 2 nastolatków, grając 3 pomocnikami w 1 składzie to dobra kadra? Xd oczyma wyobraźni widzę jak Gavi wylatuję za kartki, Pedri łapie kontuzję i na boisko wchodzi Xavi żeby stworzyć trójkę w pomocy z Kessim i Busim xD

3

Nie zgadzam się z argumentacją poprzedniego meczu. Po pierwsze to wyglądało na 4231 a nie 343, po drugie zmiana ustawienia nie wynikała z braku Busiego a z braku jakichkolwiek wartościowych pomocników, gdyby zdrowy był Pedri to zagralibyśmy na bank 433.

Wciąż widzę artykuły pochwalne na cześć Busquetsa, statystyki odbiory itp, wszystko spoko, uważam że to nasz najlepszy DM w historii ale może napiszecie również jakie dziury zostawia za plecami jak przeciwnicy go miną, jak nie dojeżdża przy intensywnej grze albo jak często zdarzają mu się głupie straty (patrz odbiór Benzemy w el clasico i strata bramki) może warto też napisać że do tej pory dosłownie nikt nie dostał szansy zagrania kilku meczy z rzędu na jego pozycji. Zawsze jest jedna próba i do odstrzału.

0

@lucca87 niezłe bajki, Lewy minimum 30-40mln euro, Koulibaly ok 70mln ( tyle chcieli od PSG), Raphinha w najlepszym wypadku 25mln euro i soler kolejne 30-40mln. Czyli że nagle wywalimy 200mln euro na transfery?

1

@Ferran Widzę po awatarze że Barcelonie dobrze nie życzysz więc nie będę komentować :)

27

No w końcu jakaś pozytywna wiadomość, zobaczymy co z tego będzie.

0

@against_modern_football Różnica jest taka że banki hajs trzymają. To kto posiada gotówkę jest bardzo istotne. Jeżeli pieniądze są w posiadaniu najbiedniejszych to kasa ciągle krązy ponieważ większość pieniędzy idzie na konsumpcje. W przypadku dużych instytucji często kasa idzie na inwestycje. To ma duże znaczenie.

0

Ja bym w końcy spróbował postawić na Holendra kosztem Busiego, często się czepiamy że Frankiemu nie zawsze szło na tej pozycji u nas ale ile on meczy zagrał jako DM?? Nie miał chyba nawet serii 5 meczy z rzędu, jeżeli w ogóle zagrał tam 5 razy, a oczekujemy że z marszu zastąpi naszego najlepszego DM'a w historii.

2

@El dominatore dlatego miał 0 kluczowych podań? W ogóle to fajnie jak ocenaisz zawodnika przez pryzmat jednego podania. Nie wspomnę już o tym że FDJ zagrał przynajmniej 2-3 takie piłki.

1

@Uukasz_93 streszcze Ci następne 10lat bundesligi, Bayern wygra 10 mistrzostw.

3

@FC1899Barca Tak działa walka z inflacją, czego tu nie rozumiesz? Chciało się rozdawnictwa? To teraz macie efekty. Żeby zwalczyć inflację trzeba wypompować ogromnę ilości gotówki z rynku, stopy procentowe podnoszone są właśnie po to żeby ten hajs wyciągnąć i nie mieć chleba po 120zł za bochenek. A banki się cieszą bo przy okazji zarobią. Jak chcesz strajkować to strajkuj przeciwko pasożytom które głosowały za socjalami, byle dostać.

1

@El dominatore Gavi zagrał bardzo słabe spotkanie, każdy niezaślepiony to widział. Chłopak nie potrafił się odnaleźć w 4-2-3-1, po przerwie trochę lepiej ale ogólnie słabo. W pomocy liczy się coś więcej niż ruszenie do pressingu.

26

Busquets może być w swojej najlepszej życiowej formie, jak nie mamy 60-70% posiadania piłki i nie zamykamy przeciwnika w swoim polu karnym to zwyczajnie nie dojeżdża, on nie potrafi grać box-to-box, brakuje mu dynamiki. Kiedy gramy na małej przestrzeni jest niezastąpiony ale drużyny grające agresywnie pokazały że zwyczajnie jest za wolny. I tu dochodzimy do kluczej sytuacji, jak będziemy grać z najlepszymi drużynami na świecie? Bo nie chce mi się wierzyć że w 2 lata zdominujemy drużyny pokroju Liverpoolu, City czy PSG żeby zabrać im piłke i się bawić. To będzie walka na noże a w takiej grze Busi wymięka. Warto go zostawić na przeciwników którzy murują bramkę ale nie może już odgrywać pierszoplanowej roli.

0

@DonAndresFCB Soler to plota a FDJ podobno 65mln do zamortyzowania jeszcze, czyli to strzał w kolano.

0

@Xxxbarca4ever To co osiągnął SR nie zawdzięczamy SR, on jedynie tam był a wózek ciągnął Messi i spółka. Ponadto Frankie w 3 ostatnich latach nie był gorszy od Busquetsa który ostatnie 2 lata miał dosłownie KATASTROFALNE a zarabia 3x tyle co Holender. To co się dzieje to polowanie na czarownice, Frankie nawet jak nie błyszczał to wciąż był jednym z lepszych w zespole, gdyby był wychowankiem to byłby nietykalny ale nie jest wychowankiem więc jest winny wszystkich naszych niepowodzeń.

23

3 lata Frankiego, 4 trenerów. W międzyczasie straciliśmy dziesiątki punktów przez parodystów w obronie i nagminne partolenie setek przez napastników, a teraz zwalamy winę na FDJ. Brawo la bamba, brawo my. To teraz 100% winy będzie leciało na Busquetsa, bo Gavi za młody a Pedriego głupio krytykować bo trzyma poziom.

1

@ZwyklyKibicBarcy04 A jak odejmiesz od tych 80mln 65mln które zostały do zamortyzowania transferu to dalej jesteś na tak?

0

@Xxxbarca4ever Popatrz ile zarabia SR a potem narzekaj na Frankiego

0

@Hellrider Jeżeli sprawdzą się najnowsze info to sprzedaż FDJ to strzał w kolano. Do zamortyzowania zostało 65mln euro. Czyli jeśli sprzedamy go za 70mln to finansowo wychodzimy na +5mln... Trzeba czekać bo dostajemy milion wiadomości i niewiadomo która prawdziwa. Plotki o 95% szans na transfer zostały już zdementowane, kluby nawet nie zaczęły negocjacji a Barca musiałaby dopiąć transfer przed końcem Maja.

1

@Xxxbarca4ever nie, nie grał słabo zarówno przed Xavim jak u niego. Miał duże wahania formy ale poniżej pewnego poziomu nie schodził. Nigdy nie był najgorszy na boisku a zdażało mu się być najlepszym. Wczoraj pokazał że kiedy pozwala mu sie dyrygować w środku pola to radzi sobie świetnie, obok Dembele najlepszy na boisku.

0

Jak mnie denerwuje sezon ogórkowy... Ciągle ploty od jakichś randomów, wyssane z palca, powielane przez media. A najgorsze jest to że wszyscy biorą te gówno newsy na powżnie i emocjonują sie jakby to sam papież ogłosił ...

2

Nie moge się doczekać kto będzie następnym kozłem ofiarnym na la bambie. Pewnie Gavi i Busi zaczną dostawać po dupie mocniej jak Frankiego zabranie. Powiedziałem to już kiedyś i powiem jeszcze raz, na rywali grających otartą piłkę, agresywnie. FDJ powinien obowiązkowo zajmować miejsce Busiego, na murarzy powinien grać Busquets. Po sprzedaży Franka znowu przyjdzie intensywny mecz w LM i będzie turbo wpier...

0

@Aristocrate_7 No kiedyś zrobiliśmy taki krok że zamieniliśmy Neymara na Coutinho i Dembele :) Ależ to nam świetnie pykło (abstrahując od tego że nie mieliśmy nic do gadania w przypadku klauzuli)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Gandalf55 Nico i Pedri mają kontuzję, ale Getafe to nie jest ostatni mecz jaki zagramy w tym sezonie a nie powiesz mi chyba że Getafe bez FDJ będzie ciężej ograć niż Villareal. Przecież to było najbardziej oczywiste celowe wykartkowanie jakie widziałem. Przypomnę Ci jeszcze że w następnej kolejce kiedy gramy z Getafe, Sevilla podejmuje Atletico. Ktoś zgubi punkty.

0

@_Specjalista Frankie specjalnie się wykartkował żeby zagrać z Villarealem, przecież to było widać

12

Możecie hejtować ile chcecie, Frankie bardzo dobry mecz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?