1

@Emhyr De Jong jeszcze 2 tygodnie temu był mega chwalony za to że gra coraz lepiej i się rozkręca. Przyszedł pierwszy mecz od dawna na naprawdę niskim poziomie, chociaż pamiętajmy że było przynajmniej 3 słabszych w tym spotkaniu, i nagle wszyscy chcą De Jonga sprzedawać. Typow La Bamba... Ja się tylko pytam, jak go sprzedamy to z kim zostaniemy? Myślicie że Pedri i Gavi wystarczą? Za FDJ w meczu z Rayo wszedł Nico i w 30 minut zaliczył o jedną strate mniej niż Frankie, miał mniejszą celność podań i w przeciwieństwie do Holendra nie miał ani jednego kluczowego podania. Prawda jest taka że to nie zjazd pomocników jest przyczyną słabszych wyników, a fatalna postawa ataku. Ferran jest ostatnio w fatalnej formie, Auba jeśli nie strzeli to nie ma go na boisku a Dembele kiedy musi oddać strzał zamiast dośrodkować to zamienia się rugbiste ...

0

Real jak zwykle więcej szczęścia niż umiejętności, ale na City im tego farta nie wystarczy.

0

Mówiłem że będzie 5:1 dla City, jednak przeceniłem Real

0

Zaczynamy odliczanie do manity

7

@Cule1234 sportowcy nigdy nie byli wybitnie inteligentni, jak padają takie teksty to trzeba od razu delikwenta zapytać czy uważa że smutek kilku Rosjan jest dla niego ważniejszy niż masowe mordy i gwałty na Ukrainie.

3

@AmigoBlancos Wiele razy broniłem Koemana kiedy uważałem że obrywał na wyrost i powinniśmy pamiętać w jakiej sytuacji przychodził do klubu. Tak teraz będę bronił Xaviego bo jak można porównać sytuacje w której facet miał okres przygotowawczy i całkiem inny zespoł (moim zdaniem lepszy, oczywiście początek tego sezonu to już inna bajka) z sytuacją w której Xavi nie miał możliwości przeprowadzenia obozu przed sezonem i wszystkie schematy wprowadzane są na żywca.

1

@Objectivo a może zamiast szklanek kuli jestem nauczony doświadczeniem :) widziałem filmik zrobiony o tym pakiecie, zanosi się na to że będzie o wiele słabszy od xbox game pass, a co najważniejsze nie będzie nowości na premiere.

1

@Objectivo specjalny pakiet dający dostęp do 400 gier! 400 gier w których 99% pozycji to śmieci lub archaiczne gry które chodzą aktualnie po 10-20zł na storze.

7

@Barca1992 Wiadomo czy będą jakieś rekompensaty dla Polaków którzy muszą żyć pod rządami tego Pana?

2

@Image 5-1 dla City, róbcie screeny

0

@Rewolucja123 Masz racje, City jest o wiele lepsze, wciśnie dzisiaj 4 albo 5

2

@Mr8lack byłem ale lipa straszna, mają tylko ziemniaki.

0

Wincyj kontuzji, za dużo szczęścia mamy w tym sezonie.

1

@lucca87 Jeżeli uważasz że Nico Kessie i Pablo Torre to zawodnicy nie do ruszenia to... no cóż :)

0

@Jestjakjest a ja uważam że czepiamy się ciągle tego Frankiego jakby od niego zależała gra drużyny. Frankie zagrał faktycznie słabo, ale słabo zagrał też Busquets, Auba, Ferran, Dest, Alba. A Nico który wszedł za FDJ nie wniósł absultnie nic do gry i jego obecność można było zauważyć tylko kiedy wchodził na boisko. Ponadto śmiem twierdzić że ostatni miesiąc dwa Holender miał całkiem dobry.

5

@macio_944 niekompetencja sędziego nie tłumaczt VARu, przecież właśnie po to jest ten cholerny VAR... Były 3 sytaucje w których powinien interweniować! Faul na Gavim w 1 i 2 połowie i ręka po strzale Depaya. Sędzia tym czasem milczy. Mówiono że VAR skończy z wałkami, tymczasem sędziowie w Hiszpanii pokazują jak można ten problem obejść, wystarczy używać go arbitralnie i masz pecha...

0

Pamięta ktoś kiedy ostatni raz Dembele trafił w bramkę?

0

Świetny sędzia, w ogóle jestem zachwycony, serio szanuje. Chciałbym żeby każdy nasz mecz sędziował. Prawdziwy fachowiec.

0

Rayo gra na czas od 30 minuty to pewnie sędzia doliczy 3 minuty xD

0

@zmiter912576 Conajmniej 2 karne kontrowersyjne i 1 skandaliczny. U nas ewidentne karne i czerwone kartki nie gwizdnięte, ach Ci sędziowie :)

2

@DonAndrzejos taktycznie? Rayo oddało jeden strzał… na moje to w ogóle błąd Matsa bo nie miał prawa puścić tego po krótkim. Oprócz tego poprzeczka i spojenie, ewidentny karny nie gwizdnięty. Może nie jest to dominacja ale nie powiedziałbym że Rayo jest dzisiaj lepsze

3

Mam dość tych sędziów. Rzygać mi się chce jak widzę co robią. Całkowicie odechciewa mi się oglądać meczy, w meczu RSS sędzia chciał żeby naszym nogi pourywali, teraz to samo, kartki jedynie za dyskusje z arbitrem, ewidentny karny nawet nie był sprawdzany na Varze…

5

Real dostaje 5 karnych w 2 meczach a tutaj nawet varu nie ma… Ci sędziowie mogliby chociaż udawać że nie są stronniczy.

0

@GeraltzKatalonii niesprawiedliwe to jest to że RSS nie gra w 10 od 2 minuty

0

To był boiskowy bandytyzm… co robi sędzia??

0

Wiadomo czym sąd argumentuje racje Uefy?

2

@Wyjadaczmasla powiem Ci tak, z tego co wiem to jednak portal Polski, o Hiszpańskim klubie, ale jednak Polski więc przedstawiam swoją opinie z perspektywy zdroworozsądkowego myślenia Polaka, jeżeli w Hiszpanii to jest skandal, fajnie, nie interesuje mnie to, my jednak w Hiszpanii nie jesteśmy, jesteśmy na forum publicznym na którym większość osób jednak w Hiszpanii nie mieszka i przynajmniej ja, nie mam zamiaru ptrzeć na problem z perspektywy Hiszpana. Najwidoczniej brakuje w Madrycie ludzi myślących logicznie, nie dziwi mnie to w sumie, ja jednak nie mam zamiaru przyjmować narracji z którą się nie zgadzam. Nie ma w kontaktach ani rozmowach Pique niczego kontrowersyjnego.

3

@Wyjadaczmasla w Hiszpanii sędziowie nie są skorumpowani a zwyczajnie słabo, dodatkowo sporo z nich kibicuje Realowi. Szukasz taniej sensacji.

W Katalonii to jest popularne? No tak nigdzie indziej tak się nie dzieje… Nepotyzm wymyślono w Hiszpanii, kolesiostwo jest wszędzie, zawsze było i będzie. Sport to zamknięte i hermetyczne grono które ma skłonności do wykorzystywania swoich znajomości. Spójrz na listę topowych agentów, to nie przypadek że najlepsi wiążą się z Mendesem, Zahavim czy Raiolą, oni lepsi od innych są w tym że znają kogo trzeba.

1

@Wyjadaczmasla w d*** mam Ramosa i krzyki pseudokibiców szukających sensacji, sorry ale w tej wypowiedzi nie ma grama kontrowersji, nie wiem czy dałoby się tą rozmowę przeprowadzić w bardziej poprawny sposób. Rubi mówi, wszystko jest uczciwie i sam tego pilnuje, nie ma karnego bo takie są przepisy. I nagle leci hejt że skandal … no sorry to co miał napisać? Spier**** nie pisz do mnie?

12

Stop, ktoś z osób krytykujących Pique czytał ten wyciek?? Ludzie przecież to wygląda jak normalna ludzka rozmowa 2 osób które mają dobre relacje. Pique mówi że sędziowie czegoś nie gwizdnęli, Rubi odpowiada że takie są przepisy, no k**** jeżeli to nie jest przykład na to że nikt nie jest faworyzowany to ja nie wiem jaki jeszcze może być. Tam nie ma nic kontrowersyjnego!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?