0

@Rewolucja123 zwykle jak podają składy ;)

0

@AnnaMarianna Jeśli szukasz osoby jednej na 100 milionów to musisz uzbroić się w cierpliwość i dawać sobie szansę poznania takiej osoby.

0

@Rewolucja123 @AllBundy Też miałem takie wrażenie ale komentatorzy mówili że to Minugueza miał kryć Solera, jak widać nie pierwszy raz bredzą :)

0

Czy przy bramce Solera krycia nie zgubił przypadkiem Mingueza??

0

@Naturopata staram się czytać różne źródła żeby poznać różne narracje :) w tym aspekcie to raczej podali to co było na konferencji.

@Xwowrak Jak mam być szczery to nawet nie pamiętałem że są jakieś limity...

0

Na Onecie przeczytałem że większość restrykcji zostaje zniesionych ale wymienione zostały tylko te co zostają, np. maseczki, kwarantanna. Wie ktoś co zostało zniesione?? Pytam serio xd

0

@Tollusiek No brzmi fajnie, a wyjdzie jak zawsze :) Ta koncepcja ma tyle potencjanych problemów do rozwiązania które nie zostały poruszone że ciężko nawet komentować. Zaczynając od tego że na meczu musiałoby być z milion kamer, przez gigantyczne transmisję danych, po posiadanie odpowiedniego sprzętu w dobie brakujących podzespołów. Można wymieniać problemy, które stoją na drodzę bez końca, koncepcja fajna ale mnie osobiście VR ani nie fascynuję ani nie przekonuje. Myśle również że 10 lat to trochę za wcześnie, 15lat to bardziej realny termin a jak wiadomo w świecie technologii to jest jak milenium. Nie ma co wróżyć z fusów :)

2

NIe ma co wieszać na nim psów. Chłopak jest młody, wraca po kontuzji, przeszedł do nowej drużyny z nowym trenerem. Zresztą ma już gola i asyste na koncie, niech chociaż rundę dogra, a najlepiej to oceniać go dopiero za rok.

0

@Azi Igrzyska w Pekinie, Mundial w Katarze, a wy myślicie że Ruskim zabiorą finał LM xD płacisz to masz, proste. W FIFA / UEFA w dupie jakieś prawa mają.

0

@FC1899Barca Dybala skończy w tym roku 29 lata a w systemie 433 nie ma dla niego pozycji. Musiałby grać fałszywego skrzydłowego.

11

Nie ma sensu się teraz zastanawiać nad transferem, zobaczmy co Dest pokażę przez rundę wiosenną. Z Valencią zagrał naprawdę fajnie, może się okazać że chłopak wypali i nie będzie sensu szukać kolejnego następcy.

2

Nie ma sensu forsować powrotu. W Ataku zrobił się niezły ścisk. Jest Auba Ferran Adama Dembele i LDJ a przecież Xavi wystawia czasem na lewym skrzydle Gaviego.

15

@franiu nie, nie ma takiego przepisu. Liczy się ostatni zawodnik ofensywny który dotknął piłki. Nikt Pedriemu nie odbiera zasług przy bramce ale wydaję się że jednak lekki kontakt z plecami Auby był więc w świetle przepisów to jemu trzeba zaliczyć bramkę.

15

Znowu przyczepie się do oceny FDJ, to już się monotonne robi i wyjde na funboya ale przy stracie bramki zawalił Pedri a nie Holender, Frankie nie błyszczał ale zrobił to co miał zrobić, zabezpieczył tyły. Napoli w ataku nie istniało, po zmianie najgroźniejsza sytuacja Napoli była właśnie po błędzie Busiego. Reasumując, Frankie może nie jest bardzo efektowny ale jest solidny, nie popełnia rażących błędów. A przy tak elektrycznych piłkarzach jak Garcia, Mingueza czy Buquets, oraz niedoświadczonych jak Pedri czy Gavi to bardzo istotne.

Może doprecyzuje, z oceną się zgadzam, na moje zagrał na 5.5-10 ale opis moim zdaniem jest bardzo surowy.

7

Po co nam dyrektor finansowy jak jest Tebas xd facet zawsze wie najlepiej na kogo nas stać i na co możem sobie pozwolić.

4

@Hen Ja trochę nie rozumiem czemu ludzie się tak fascynują tym co Korwin mówi, facet ma 80 lat, nikt go na poważnie nie bierze, zresztą on mówi dokładnie to samo od x lat. Gadanie Korwina o tym czy kobiety są średnio mniej inteligentne o wiele mniej mnie martwi niż jak czytam posty o jedzeniu płodów, socjalach i podatkach 70%. Korwin monarchii nie wprowadzi, Lewica komunizm jak najbardziej będzie próbować.

W kwestii tych pierdół Korwina to powiem Ci nawet że osobiście doceniam że mówi to co myśli, a nie wali ścieme pod publike. Przynajmniej wszyscy widzą że facet jest mentalnie w XIX wieku.

1

@insp1re To jest już klasyka gatunku, La Rambla nie lubi Frankiego bo nie jest wychowankiem, byli tu tacy co mówili że Puig go zjada na śniadanie, takich mamy ekspertów. Wczoraj Holender zagrał jako defensywny pomocnik, Napoli nie istniało w ataku, bramkę strzelili po błędzie Pedriego który odpuścił krycie Zielińskiego, ale mimo to FDJ dostaje po dupie jakby zawalił totalnie. Moim zdaniem chłopak zagrał solidnie, 5-6 / 10 spokojnie, przypomnę że jak wszedł Busquets to po jego błędzie Napoli oddało groźny strzał na bramkę w 91 minucie meczu, Busi się pośligznął i bodajże Mertens był sam na 16 metrze. I tutaj jest właśnie przewaga Frankiego, może nie czaruje ale również nie traci piłki, nie popełnia kardynalnych błędów, Busquets fajnie ryzgrywa przez 90 minut ale w między czasie potrafi oddać rywalowi piłkę w środku boiska...

W kwestii niedokładności, Frankie miał chyba celność podań na poziomie 92% i 3/3 celne przerzuty, chyba nie tak źle.

0

Wie ktoś gdzie można obejrzeć powtórkę wczorajszego meczu komentowanego na viaplay? Mieli chyba jakieś problemy techniczne bo komentarz ni chu*** nie zgadzał się z meczem, podobno Napoli błyszczało i kontrolowało mecz.

0

@Kusco15 Wyobraźmy sobie jakby to zajebiście wyglądało, jakby zaprosić tam kobiety tylko po to żeby były, "spotkanie ministrów, prezydentów, przewodniczących i przedstawicielek płci przeciwnej xD" Sylwia Spurek powinna stanąć przed jakąś komisją czy jej poglądy przypadkiem nie są niebezpieczne.

0

Właśnie dotarło do mnie że rewanż na wyjeździe... może w końcu przełamiemy tą klątwe.

2

Jaki jest w ogóle sens żeby wracał w tym sezonie? W pierwszych kilku meczach i tak grałby ogony, a jak jakimś cudem znowu nie złapie kontuzji to będzie koniec sezonu.

0

@lucca87
"człowieku co ty gadasz za kocmołuchy:)"
"gratulacje, brawo ty:)"

Dobrze że Ty się powstrzymujesz od inwektyw :) oj bardzo dobrze, trzymasz świetny poziom ;) Miłego dnia :)

0

@lucca87 Banki ustalają wibor głównie w oparciu o stopy procentowe i nie mylę pojęć a jedynie pokazuję Ci że to że stopa referencyjna jest na poziomie 2.75 nie oznacza że kredyty są droższe o 2.7 pp. wypowiedź należy interpretować w kontekście, ale co tam, fajnie się wyrywa pojedyńcze zdania.

Bankom jak najbardziej zależy na tym żeby ludzie nie spłacali rat kapitałowych a jedynie odsetkowe.

INFLACJA NIE JEST WYWOŁANA PRZEZ KONSUMPCJE xD. NIE WCALE, W OGÓLE, KUR*** wyłącz czasem TVP.

Ceny gazu i prądu na rynkach spadają od grudnia, w Polsce tymczasem rosną, największa część cen energii to marża elektrownii która jest najwyższa od lat, dyretywy UE to aktualnie może 15-20% ceny.

Wszyscy ekonomiści niepowiązani z rządem mówią, stopy powinny być wyższe od inflacji jeżeli chcesz ją kontrolować. W Polsce ostatnie wzrosty PKB były napędzany GŁÓWNIE KONSUMPCJĄ. Mamy najniższy wskaźnik inwestycji, konsumpcja była i jest nakręcana transferami socjalnymi bo biedni ludzię wydają większość swoich środków właśnie na konsumpcję. Podczas covid dodatkowo masowo rozdawano hajs bez pokrycia, dodrukowywano pieniądze, zadłużano budżet i teraz będą tego konsekwencję. Do końca roku stopy procentowe przekroczą spokojnie 5-6 procent.

0

@lucca87 Chłopie jak masz inflację sztucznie zaniżaną, na poziomie 9.2% to takimi śmiesznymi stopami możesz sobie co najwyżej nadzieje robić. Stopy powinny być wyższe niż iflacja, ale że RPP się spóźniła to mamy efekt. Druga sprawa, stopa referencyjna 2.75, fajnie to teraz sprawdź sobie wibor 3 i 6 który jest wyższy i żyj w fantazji.

@PatrykBarca Ludzie którzy trzymają gotówkę to Łosie tak? to ludzie którzy brali kredyty wiedząc jaką politykę socjalną prowadzi PiS (a rządzi od 6 lat) i liczyli że inflacja nie przyjdzie, to już muszą być turbo debile.

1

@PatrykBarca Jakby RPP podejmowałą racjonalne decyzję to stopy były dzisiaj na poziomie 9-10% a nie śmieszne 3.2. Jak ktoś płacze że mu stopy wzrosły przy kredycie to niech pomyśli o ludziach którzy trzymają gotówkę i tracą 10% w rok.

5

Jakich opóźnień, przecież media pisały że oficjalka była w poniedziałek xD

0

@fart moim wielkim wrogiem jest PSG, mam nadzieje że Real da radę :)

4

@DonMatteo901 Jak to było? Szury? Teorie spiskowe?

1

@jacobFCB Łapówki nie liczą się jako zysk xd

1

@KrystianR Tak doczytałem i uważam że mając przed sobą tak beznadziejną linie obrony nie można winić Niemca.

@endriuuu2 Jeżeli winisz Ter Stegena za bramkę która w 200% jest winą Erica to jesteś bezczelny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?