0

@lucca87 Chłopie jak masz inflację sztucznie zaniżaną, na poziomie 9.2% to takimi śmiesznymi stopami możesz sobie co najwyżej nadzieje robić. Stopy powinny być wyższe niż iflacja, ale że RPP się spóźniła to mamy efekt. Druga sprawa, stopa referencyjna 2.75, fajnie to teraz sprawdź sobie wibor 3 i 6 który jest wyższy i żyj w fantazji.

@PatrykBarca Ludzie którzy trzymają gotówkę to Łosie tak? to ludzie którzy brali kredyty wiedząc jaką politykę socjalną prowadzi PiS (a rządzi od 6 lat) i liczyli że inflacja nie przyjdzie, to już muszą być turbo debile.

1

@PatrykBarca Jakby RPP podejmowałą racjonalne decyzję to stopy były dzisiaj na poziomie 9-10% a nie śmieszne 3.2. Jak ktoś płacze że mu stopy wzrosły przy kredycie to niech pomyśli o ludziach którzy trzymają gotówkę i tracą 10% w rok.

5

Jakich opóźnień, przecież media pisały że oficjalka była w poniedziałek xD

0

@fart moim wielkim wrogiem jest PSG, mam nadzieje że Real da radę :)

4

@DonMatteo901 Jak to było? Szury? Teorie spiskowe?

1

@jacobFCB Łapówki nie liczą się jako zysk xd

1

@KrystianR Tak doczytałem i uważam że mając przed sobą tak beznadziejną linie obrony nie można winić Niemca.

@endriuuu2 Jeżeli winisz Ter Stegena za bramkę która w 200% jest winą Erica to jesteś bezczelny.

2

@KrystianR No to możemy policzmy jeszcze ile średnio setek mają rywale na mecz... Przecież przy wczorajszych bramkach Espanyolu był bez szans. W topowej formie nie jest ale tutaj Neuer by nie pomógł.

0

@Sulimo Osobiście nie mam problemu z czarnymi krasnoludami ani czarnymi hobbitami, bo przecież tacy byli. Problem z krasnoludzką księżniczką jest taki że zwyczajnie jest tam zbędna, to postać niekanoniczna, wymyślona tylko po to żeby upchać wysoko postawioną kobiete reprezentującą mniejszości ... Natomiast czarne elfy... no ku***, jeszcze gdyby to miało jakiś cel, gdyby to czemuś służyło albo posiadało jakąś historie, ale nie, musi być czarny elf bo trzeba wrzucić czarną osobę do serialu. Dobrze że u Tolkiena nie było dark elfów bo nie wiem kto by je grał.

0

@skakun95 Mylisz pojęcia, platformy nie trawię ale na logikę, jeżeli zgodziliśmy się na KFO czyli zaciągnęliśmy kredyt, to chyba byłoby głupio gdybyśmy teraz zostali z długiem i bez kasy, nie uważasz?

5

Strata bramki to ewidentna wina Garcii ale uważam że po zejściu FDJ nasza gra wygląda gorzej, Holender nie jest decydujący ale dobrze zabezpiecza tyłu i wspomaga rozgrywanie.

0

@Emhyr Se queda :)

0

@takisobiektos W Lakers jest dokładnie tak jak być musiało i dzieje się tak na życzenie LBJ'a, była oferta ściągnięcie Buddyego Hilla z Kings, to LeBron chciał WestBreeka, no i ma westbreeka, dodatkowo strzelili sobie w stopę oddając za niego Kuzme i KCP, przedłużyli THT kosztem Caruso, no i zbudowali sobie potworka bez rzutu za 3, bez obrony.

0

Proponuję poczekać do oficjalki

0

@anxted a no zmienia bo w konsekwencji przepis boleć będzie jedynie biednych. Bogatych będzie to rybka, no ale o to chodzi nie? Dojebać tym którzy nie mają jak się bronić. Kara pozbawienia wolności bardziej działałaby na wyobraźnie niż kradzież samochodu.

0

@anxted No tak bo to taka abstrakcyjna sytucja gdzie rodzice jadą do znajomych i zostaje auto w domu i 18 letnie dziecko. Powinni im prawa rodzicielskie zabrać, tacy zwyrodniali.

Nie usrpawiedliwiam prowadzenia po pijaku, stwierdzam jedynie że zabranie zamochodu po złapaniu przez policje niczego nie zmieni, twierdze że to ograniczenie jedynie dla biednych, do tego się nie odnosisz bo po co, niewygodne części wypowiedzi, niepasujące do narracji lepiej pominąć.

0

@BART97 Jak coś przejdzie to nie ma co robić afery na pół Polski o byle gówno. Nagle się obudziliście że PiS rządzi? Może sobie prześledzimy ile razy elitarna lewica głosowała ramie w ramie z PiSem, oj zdziwiłbyś się kolego, można powiedzieć bratnie partie. RN którego nie lubie zagłosował na typa od Zioby, no wow, naprawdę zdziwko. Tak samo jak ludzie się dziwili że Bosak popiera zakaz aborcji... NAGLE SIĘ WSZYSCY OBUDZILI, ale to już nie istotne, kandydatura tego pana i tak by przeszła więc nie można mówić że przeszła głosami Konfederacji, a że kilku posłów zagłosowało w takie a nie inny sposób? Jak zaczniemy rozliczać wszystkie partię z każdego głosu to wrócimy do dyskusji. Póki co nie ma o czym rozmawiać.

0

@anxted Takie wyolbrzymienie z mojej strony, ja zwyczajnie nie popieram rozwiązań na zasadzie zabierania mienia. Prowadziłeś pijany? Zabrać prawko, prowadziłeś drugi raz pijany, pozbawienie wolności i dożywotni zakaz prowadzenia pojazdu. Konfiskata mienia to dla mnie kolejny podatek dla biednych. Bogaty sobie znajdzie nowe auto, celebrycie nic nie zrobią jak zwykle, a biednemu dojebią. Są różne sytuacje i chciałbym wiedzieć czy jak np, ojcu pijane dziecko podwędzi kluczyki to ojciec ma stracić auto za syna debila? Ktoś powie że wymyśliłem sobie jakiś przykład ale prawda jest taka że do wypadki nie są powodowane przez alko recydywistów tylko często przez osoby które raz w życiu popełniły błąd, wsiadły za kółko po alkoholu i spowodowały wypadek. Policja ich nie złapała i dalej ich nie złapie na czas.

Dodatkowo ja dokładnie wiem jak działają sądy i komornicy w Polsce. Zanim zdążysz się odwołać, bo nie wiem, błąd pomiaru np, komornik zdąży sprzedać auto i masz pecha.

0

@Kgorecki2500 Przecież ta kandydatura i tak by przeszła... bez RN było 228 głosów, o co w ogóle ta dyskusja?

0

@jeyx77x ja bym jeszcze zabrał ludziom noże kuchenne, tu chodzi o to żeby kur** ludzi nie zabijać. Auta powinny być w ogóle zdelegalizowane, rowery ściśle reglamentowane a za alkohol kara śmierci. Narkotyki to już grubsza sprawa, tutaj powinno rozważyć się łamanie kołem lub gotowanie w oleju.

3

@Firestone To się nudne robi... Nie porównujmy Koemana który odziedziczył w spadku burdel po Bartomeu i kryzys ekonomiczny, kiedy piłkarze godzili się grać za darmo a sam Koeman pełnił role rzecznika klubu, bo innego nie było, do czasów obecnych. Czy Barca Xaviego wygląda lepiej? no póki co zagraliśmy jeden, dwa mecze lepiej. Ale pamiętajmy że zwycięstwo w 1 kolejce 4:2 również było całkiem przyjemne dla oka. Wierze że Xavi zbuduje zajebistą drużyne ale to linczowanie Koemana jest zwyczjanie niesmaczne. Ja pamiętam jak zastanawialiśmy się czy sezon dogramy czy upadłość trzeba będzie zgłosić. A tutaj nagle porównania % zwycięstw z Xavim, gdzie Generał jeszcze sezonu nie dograł. Dobrze że po 1 meczu nie zrobiliście porównań.

0

@Odcinkowy To jest kwestia tego ile oni w nie inwestowali, bo ja jeszcze nie tak dawno słyszałem że dziewczyny skaczą po godzinach a na codzień dorabiają w normalnej pracy. Tutaj nie wystarczy nagle włożyć pieniędzy i efekt gotowy, potrzeba czasu.Jeżeli pieniądze faktycznie są to poczekajmy teraz 6 lat to będą efekty. Ja nie mówię że akurat te dziewczyny, ale jak widać póki co są najlepsze jakie mamy. W Polsce od zawsze wszyscy olimpijczycy wykładają własną kasę i zapierdzielają po godzinach i ludzie się przyzwyczaili że się da, no jak widać niekoniecznie. Pamiętajmy też jakim wieku dobrze zaczęli skakać Stoch i Kubacki. Moim zdaniem nie można linczować teraz tych dziewczyn.

0

@Odcinkowy w pierwszej kolejności kibice którym odwaliło i oczekiwali że 2 dziewczyny które ledwo skończyły 20 i 21 lat, skacząc amatorsko albo półamatorsko, miały zrobić wynik na olimpiadzie.

3

@PodkarpackiKibic mi zawsze lekarze powtarzali, nie ważne o której idziesz spać, ważne jest o której wstajesz. Mój cykl dobowy jest dość dziwny i budzę się po 9, nawet koło 10. Odkąd mam pracę która mi na to pozwala i przestałem usilnie próbować wstawać wcześniej to jestem wyspany dzień w dzień :) moim znajomym natomiast pomogły opaski na oczy, odpowiedzi i sposobów jest pewnie masa.

0

@PatrychoO Ja tam ani nikomu tego nie bronię ani nie krytykuje :) dalej sympatyzuje s Messim ale jakby dla PSG zanotował okrągłe 0 bramek i 0 asyst to nie miałbym nic przeciwko. Dla mnie PSG jest takim wynaturzeniem w piłce że zwyczajnie nie potrafię nawet kibicować samemu Leo. Idę nawet krok dalej, w LM wolę żeby to Real przeszedł francuzów. Oczywiście potem chciałbym również porażki Realu :)

0

@PatrychoO a zapomniałem Messi gra w Barcelonie B...

0

@PatrychoO Chyba nie jestem prawdziwym kibicem bo bardziej mnie interesowała wtopa Betisu niż mecz Realu, a mecze PSG mam w głębokim poważaniu :)

0

@FC1899Barca Sorry ale co to w ogóle jest za pomysł żeby w mixie skakali? To jest czysta głupota i robienie dziewczynom krzywdy. Te dziewczyny pewnie w większości ledwo 18 lat skończyły, pierwszy raz za europe wyjechały, na codzień dorabiają gdzieś na końcu świata i po godzinach uczą się skakać. I nagle wymyślili sobie że będą skakać z profesjonalistami, i taka dziewczyna co ledwo liceum skończyła oddaje skok w parze z mistrzem olimpijskim który zjadł na skokach zęby. I jaką to ma wartość sportową? Pewnie byłoby to fajne doświadczenie gdyby nie to że to są ku** igrzyska i wszyscy oczekują wyników, szkoda tylko że nikt nie chce wyłożyć pieniędzy żeby mogły się skupić w 100% na skokach i treningach a nie na tym czy będą miały co zjeść na obiad.

0

@Pilka_jest_okragla kwestia kasy dla mnie, nie wiem o ile można maksymalnie obniżyć zarobki. SR zarabia bardzo dużo a to aktualnie 3 wybór na PO i 6-8 do pomocy. Jeśli miałby pensje na poziomie 2mln euro to mógłby zostać bo taka zapchaj dziura się przydaje. Ale jeżeli miałby zarabiać na poziomie Pedriego to nawet nie ma co się zastanawiać tylko trzeba pożegnać.

7

Nie wiem ile mu zaproponowali ale jezu to się nudne robi. Gavi nawet pełnego sezonu nie zagrał, nawet 18 lat nie skończył. Pedri zabim dostał podwyżkę zagrał peŁny sezon w Las Palmas i zaliczył chyba z 70 meczy u nas plus kadra. Gavi jest w 1 drużynie kilka miesięcy i od razu ma dostać tyle co Pedri? Co się stało z tym światem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?