Rhaan
Dołączył/a: czerwiec 2019
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@Comentateiro Mentzen zna się na podatkach i gospodarce a ostatnio w modzie raczej geopolityka, Dziambor również nie gustuje w tych tematach. Politycy lewicy lubią krzyczeć na prawo i lewo o rzeczach o których pojęcia nie mają, byle publika była zachwycona, jak widać panowie wymienieni przez Ciebie mają trochę więcej oleju w głowie.
0
@Piernik Nie wiem jak działa, taką definicje znalazłem, kwoty z transfermarkt nie są w żaden sposób miarodajne, są ustalane uznaniowo przez wolontariuszy. Jeżeli sąd będzie brał to pod uwagę to śmiech na sali ale z drugiej strony to prawo webstera w mojej ocenie śmierdzi na kilometr jeśli miałoby działać na podstawie wynagrodzenia razy ilośc lat do końca...
1
@Piernik na mocy paraw webstera musielibyśmy zapłacić odszkodowanie w wysokości:
"nowy klub musi zapłacić staremu klubowi odszkodowanie w wysokości równej kwocie zarobków piłkarza, które wynikałyby z kontraktu do końca jego obowiązywania (np. za dwa ostatnie lata w przypadku wypowiedzenia umowy na dwa lata przed terminem jej formalnego zakończenia)"
1
@Kurkmen problemów żeby połączyć do windowsa nie ma ale do macbooka nie trzeba ani nic ustawiać ani wpinać. Możesz zrobić np. zdjęcie i jednym kliknięciem przesłać na komputer, bez żadnej dodatkowe akcji. Oczywiście takich przykładów ułatwionej komunikacji między urządzeniami appla jest cała masa.
0
@patry295 "NIE MIERZ INNYCH SWOJĄ INTELIGENCJĄ" XD Ty mój erudyto kochany, słoma z butów Ci wystaje a jedyna intelegiencja z jaką miałeś styczność to chyba asystent głosowy. Opowiedz nam wszystkim proszę dlaczego uważasz książki chociażby Tokarczuk za wybitnie interesujące, wciągające czy pasjonujące, czy potrafisz powiedzieć w czym jest lepsza od np. Tolkiena czy Kinga? bo to że ma nobla to dla mnie jeszcze nie jest argument że ma być w czymkolwiek lepsza ale napewno Ty jako człowiek wybitnie inteligentny, gardzący plebsem który nie czyta noblistów (przynajmniej tych z komicznych dziedzin, bo np Kahnemana czytam, sprawdź sobie za co dostał bo pewnie pierwsze słyszysz nazwisko.) napewno jesteś wstanie rozjaśnić nasze życia :)
1
@Kurkmen Posiadam iphone 12 pro, ale z tego co wiem oba modele są praktycznie takie same. Przesiadłem się na IOSa po x latach na androdzie i bolesne są jedynie pierwsze dni kiedy frustrujesz się że coś co działało x lat teraz nie działa. Ogólnie co do urządzenia nie mam żadnych zastrzeżeń bo działa rewelacyjnie ale dla mnie jego największą zaletą jest cały ecosystem, więc jak masz do tego jeszcze np macbooka to sprawdzi się rewelacyjnie, jak nie masz innych sprzętów appla to telefon traci trochę na potencjale.
0
@kkbarca barca musiałaby zarobić ok 200mln euro, czyli potwierdzić spotify sprzedać udziały w Barca Studios i mamy jeszcze drugie tyle. A możliwości pewnie cała masa, Ci sami dziennikarze twierdzili że transfer Ferrana jest niemożliwy.
0
@Czajka90 znaleźli kozła ofiarnego…
1
@patry295 no tak bo jak ktoś nie czyta pisarzy którzy dostali nobla, bo zwyczajnie wieje nudą z 90% pozycji, to jest tym gorszym czytelnikiem, on nie rozumie tej wyrafinowanej literatury :) pamiętaj Słowacki wielkim poetą był!
0
@Messiah10 Miałem dzisiaj chwile i sobie obejrzałem tego karnego na spowolnieniu x4, nie było zagrania Erica przed ręką ale niestety tuż przed kontaktem miał rękę na wysokości głowy i stąd był gwizdek. Gdyby ręka była naturalnie przy ciele to pewnie obeszłoby się bez karnego.
0
@Messiah10 ręka Erica niestety też prawidłowa bo sam sobie ją nabił. Ale pierwszy karny to dla mnie nieporozumienie.
5
Ten facet zamknął wszystkim usta kolejny raz… niesamowite
2
Ach brakowało mi Lengleta na boisku, już prawie zapomniałem jak beznadziejny jest.
0
Nico fatalnie, wygląda jakbyśmy grali w 10… co się dzieje z tym chłopakiem??
0
@taris tak to prawda że w obronie nie jest pewną opcją ale wątpię żebyśmy znaleźli PO który broni jak Araujo, myślę że na takiego Viniciusa i tak potrzebna będzie asekuracja niezależnie kto tam zagra.
2
Uwaga mało popularna opinia!
Zanim ostatecznie podziękujemy Sergiemu Roberto chciałbym go jeszcze zobaczyć pod skrzydłami Xaviego. Już tłumacze czemu, jak patrze na sposób gry prawego obrońcy u generała to często ma on schodzić do środka i uczestniczyć w rozegraniu, nawet asekurować wchodzącego wyżej pomocnika, a nie robić rajdy prawym skrzydłem i obiegać skrzydłowego. Wydaje mi się że w takim ustawieniu Roberto mógłby się odnaleźć. Oczywiście nie wiem czy taka gra wynika z tego że Xavi tak chce czy z tego że zwyczajnie nie ma zawodnika który potrafiłby wygrywać pojedynki na skrzydle.
Kolejny argument to nasz brak kasy. Oczywiście że jest masa lepszych PO ale jeżeli Roberto odnalazłby się na tej pozycji i grał na względnie wysokim poziomie to zwyczajnie nie musielibyśmy ściągać kolejnego następcy Daniego w najbliższym czasie i wydać te pieniądze na LO albo napastnika.
0
@LioMessi10 różnica jest taka że ja nigdy nie obraziłem nikogo dlatego że wziął kredyt, tymczasem z drugiej strony słyszę że żeby mieszkać w wynajmowanym to trzeba być jakimś podludziem … tak btw właśnie przedłużyłem umowę o kolejny rok i mój czynsz poszedł w górę o 5%.
2
Czy tylko ja uważam że to straszna ironia losu, że osoby które teraz płaczą o stopy procentowe, nazywają frajerami ludzi którzy wynajmują mieszkanie?? :)
0
@DonMatteo901 ha, zdjęcie z kozłówka xd wiecie, myślę że nie istnieje żadna grupa społeczna ani etniczna której na kozłówku nie życzą śmierci xd
1
@Criss18Barca jeżeli tysiak więcej lub mniej do miesięcznej raty sprawia że nie jesteś wstanie przeżyć albo Twoja sytuacja staje się nagle bardzo zła, to może branie kredytu którego ostateczny koszt wynosi 500-600tyś albo więcej, to nie jest najlepszy pomysł na świecie?
14
@panczo Ja go oceniłem bardzo nisko. W ogóle nie uczestniczył w rozegraniu, jak schodził do środka to od razu tracił, przyśpieszał grę jedynie kiedy wypuszczał piłkę i ścigał się z rywalem z czego i tak nic nie wyniknęło bo każde dośrodkowanie było niecelne. Wszedł Dembele i w 20 minut zrobił 3x tyle co Adama.
6
Nie krytykowałbym Auby, dwa ciężkie mecze, Sevilla gra świetnie w obronie a dzisiaj z Eintrachtem cała drużyna nie funkcjonowała do wejścia Frankiego i Dembele. Zaraz Auba strzeli bramkę lub dwie i znowu będzie Auba top.
3
Mecz zaczął wyglądać dopiero od momentu wejścia Bombla i FDJ, wcześniej to był jakiś dramat. Panu Adamie już chyba dziękujemy. Od momentu w którym pojawiły się plotki o tym że go nie wykupimy Traore gra jakby był obrażony. Katastrofa, na osłodę piękna akcja bramkowa Dembele-FDJ-Ferran
0
@masq środek pola nie funkcjonuje od początku meczu, prawe skrzydło nie istnieje. Nagle coś się samo zmieni?
0
Na co czeka Xavi? Na manite?
1
FDJ i Dembele na drugą połowe prosze
0
Traore olejek się skończył czy jak?? Facet na początku wygrywał większość pojedynków a teraz ma problem z przyjęciem piłki i cenym podaniem…
2
Garcia i Araujo póki co fatalnie…
0
@Kitek1640 jest coś takiego jak egzamin do bierzmowania? xD i jak to wygląda? dostajesz test i jak Ci 1 pkt braknie to Ci mówią sorry idziesz do piekła?? xd
Za moich czasów była jedynie książeczka z obecnością i wystarczyło powiedzieć że się zgubiło i dawali spokój :)
1
@Hubsao Lewy zarabia 20 ale brutto, przecież Bayern w życiu by nie dał nikomu 20mln netto xd więc to 8mln netto + zmienne to nie jest dużo mniej.