1

Jak dobrze że mamy już koniec sezonu…

0

@Pawel13sz lol i piszesz to akurat kiedy gramy 4231 a Frankie gra bardzo dobry mecz

3

@ShawnC Gavi trochę gubi się w 4231, ale ja bym docenił fakt że stara się asekurować, on na DMa psuje jak pięść do nosa. Zresztą ma dopiero 17 lat i w tym wieku ciężko ogarniać każdą pozycję w pomocy i różne systemy

4

To jest hit xD gramy paździerz roku i już 2:0

0

Auba z Depayem nie potrafią utrzymać się z piłką w środku albo zgrać na ściane a Dembele i Ferran wyglądają jak po wylewie, zero pojedynków wygranych w pierwszych 20 minutach

0

@Pawlak1992 gramy 4231

0

4 ofensywna wygląda jakby 1 raz spotkała się na boisku…

4

@Mr8lack tylko że Halland miał klauzule 75mln euro i rok kontraktu, dodatkowo drugie tyle musieli wydać na prowizje dla zawodnika i otoczenia

1

@barpol11 ALves to jest kwestia wieku, Dest raz że łapie kontuzje za kontuzją dwa zwyczajnie taktycznie odstaje. Kwestia Nico jest skomplikowana, ja mam z tym chłopakiem jeden problem, uważam że podejmuje złe decyzje na boisku. Czasem widzę że aż prosi się zagrać piłkę do przodu, a chłopak woli zagrać bezpiecznie i spowalnia akcje. Tylko pytanie na ile to jest spowodowane brakiem rytmu meczowego. Może w jego przypadku warto zaryzykować wypożyczenie, to nie jest typowy zawodnik na naszą modłę i myślę że świetnie by sobie poradził gdzie indziej.

0

@FCB24 Dla mnie to był sarkazm. Nikt nie płaci kelnerowi 100% rachunku, przecież w takiej sytuacji kelnerzy zarabialiby po 10-15k miesięcznie

0

@Emhyr prawda... chociaż uważam że to nie są źli zawodnicy jak na poziom średniaków z la liga albo dolnej połowy, więc za jakieś grosze może ktoś kupi. Chyba bardziej boje się o to że oni nie będą chcieli odejść.

1

@ElKamil Moim zdaniem to jest całkiem inny typ piłkarza, Fati przypomina mi bardziej Suareza pod względem strzelania bramek totalnie z czapy, kiedy nikt się tego nie spodziewa. Mbappe natomiast ma zdolność do kreowania sobie dobrych okazji strzeleckich dzięki szybkości i dobremu dryblingowi. Kto będzie lepszy? Czas pokaże.

3

@Emhyr Puig Lenglet Umtiti Mingueza Pjanic Trincao Braithwait i już mamy 7 do odstrzału po której nikt tęsknić nie będzie, ba myślę że nikt się nie zorientuje że już ich nie ma.

4

@Comentateiro z bankami to prosta sprawa, pis dodrukował kupe hajsu porobił tarcze które działały poprzez kredyty w bankach i zwyczajnie teraz banki mają tyle kasy że mają wywalone w lokaty. Możemy podziękować naszemu kochanemu premierowi, ten to ma łeb na karku i jeszcze publicznie się dziwi że banki nie zwiększają oprocentowania w sytuacji kiedy mają nadpłynność finansową.

7

jakieś jaja, reprezentant Brazylii, facet który udowodnił na poziomie premiere league że ogórem nie jest, klauzula na poziomie 40mln i oferują 14mln? Za takie coś to powinni powiedzieć, sorry mamy oferte z newcastle i odesłać ich do klauzuli.

7

@Fenelon Facet miał kilka lat na to żeby zagrać kilka meczy po 90 minut, miał też 3 trenerów w tym Xaviego który miał go odkurzyć i jak to się skończyło? A no tak że gra najmniej odkąd jest w 1drużynie. To jest niesamowite że są jacyś obrońcy Puiga jeszcze, chłopak jest taktycznym beztaleńciem, doceniam to że zwykle ma dużo chęci do gry ale kiedy nie ma piłki przy nodze to dosłownie przeszkadza wszystkim w koło, to chyba jedyny zawodnik który potrafi wpaść na kolege z drużyny domagając się piłki.

12

@Vincent__Vega co z tego że farfocel? Chłopak ma dar do strzelania bramek z niczego, to nie pierwsza jege bramka z niczego, właśnie tego nam brakuje i właśnie tą zdolność mają najlepsi na tej pozycji.

0

@Mike1023 który chce przedłużyć kontrakt dodajmy do tego. Nawet gdyby chciał wielką kasę to zwyczajnie daje mu się ją i sprzedaje za rok za 140mln euro.

1

@Tomek_TF podobno Kessie i Christensen, Azpi to póki co plotki, on ma jeszcze ważny kontrakt chyba.

0

Właśnie do mnie dotarło że Ansu przypomina Ziona, z twarzy podobni, jeden i drugi wygląda jakby miał problem z nadwagą, oboje permanentnie kontuzjowani i niewiarygodnie utalentowani.

21

Tak Tak, Barca na bank rozważa sprzedaż 17 latka grającego w pierwszym składzie, będącego reprezentanem seniorskiej kadry Hiszpanii, do tego wychowanka za 40mln euro. Serio brzmi logicznie.

1

@RobiS Gdyby nie ten post to totalnie nie wiedziałbym o co chodzi...

4

To jest trochę zabawnę że City w 1 meczu było zdecydowanie lepsze od Realu, wygrało 4:3 a powinno wyżej a jak czytam posty na la rambli to czuje się jakby City musiało odrabiać 2-3 bramki...

26

Facet ma jeszcze rok ważnego kontraktu a Napoli to klub który nie ma żadnego problemu z tym żeby na złość trzymać piłkarza do końca kontraktu i pozwolić mu odejść za darmo, jeśli nie otrzyma takiej kasy jaką chce. Więc nie liczyłbym na ten transfer. Sprowadzenie go za 40mln w naszej sytuacji ekonomicznej, przy takich brakach na innych pozycjach to abstrakcja.

0

@analitykTaktyki Nie ma co porównywać się do tego Liverpoolu, Oni są teraz w miejscu w którym my byliśmy 6-8 lat temu. Całkowicie inna jakość piłkarska, zawodnicy z doświadczeniem, mentalem i jakością z trenerem który wie jak chce grać.

0

@matirix20 jeżeli tak to po co go wpuszczać? Ja rozumiem że zagrał krótko ale jak nie może przez 15 minut grać na 100% to chyba nie powinien wchodzić w ogóle

0

@!34RC3!_0N4 ja osobiście nie liczę, tylko dlatego że do póki nie zagra sezonu bez kontuzji to nie chce sobie robić nadzieji

0

@yoda69 a przepraszam to był Pedri! Ale po raz kolejny nie odnosisz się do moich argumentów. Czyli zwyczajnie nie masz odpowiedzi

0

@yoda69 Zielińskiego odpuścił Gavi :) fajnie że to poruszyłeś, przypomnij sobie akcję bramkową, Gavi biegnie biegnie i nagle staje a Zielu wbiega sobie w pole karne, i otrzymuje piłkę zwrotną. Dalej nie odniosłeś się do tego że argumenty które podajesz, pochodzą z meczu w którym rywal bronił się nisko i zamykał przestrzenie a ja mówiłem o rywalach typu RSS xzy Enitracht

0

@hazo428 Tylko że Inter będzie chciał za niego ok 90ml euro, moim zdaniem za drogi. Jeśli przyszedłby za 40mln to spoko

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?