Rhaan
Dołączył/a: czerwiec 2019
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
chłopak zagrał połowę sezonu, wraca po kontuzji, drużyna jest w przebudowie i nie wszystko funkcjonuje. A ludzie już wieszają psy na nim... Dajmy mu chociaż normalnie przepracować okres przygotowawczy.
2
@Emhyr a to przepraszam, wszystko w porządku
1
@Emhyr pewnie jeszcze masz 30 lat jesteś biały i czytasz tam wiedźmina co?
11
@LioMessi10 To nie zasługa ich wybornej formy tylko tego że mamy amatorów a nie zmienników. Za ich pensję możnaby opłacić Cancelo, Rodriego i VVD i jeszcze pewnie zostałoby na Roberta... Oczywiście wiem że to tak nie działa, pokazuje jedynie absurd obecnej sytuacji.
@Firestone Prawda, ale z drugiej strony oni wiedzą że mają nierynkowe stawki, które wyciągnęli od parodysty / kryminalisty a mimo tego wolą doprowadzić do bankructwa niż zejść z pensji. Akurat po wychowankach którzy spędzili w tym klubie całe życie i zarobili o wiele więcej kasy niż powinni, oczekiwałbym więcej zrozumienia i współpracy.
25
20mln odroczonej pensji... Doceniam naszych weteranów ale to ile zarabia Pique, Alba i Busquets względem tego ile wnoszą do gry to jest skandal. Oni mają pensje jak ścisła czołówka światowa a już dawno w niej nie są.
1
@macio_944 Tylko że zwyczajnie margines jest zawsze najgłośniejszy. Jest masa plebsu które sra się o wszystko, tylko jak trzeba iść na wybory to nie ma komu. Boli ich wszystko i wszyscy więc wylewają frustrację w internecie, tylko że procentowo wciąż jest ich mało, a jest dodatkowo masa chorych ludzi którzy tworza fake konta i lajkują swoje wypowiedzi... w każdym razie myślę że to jest mniejszość, normalni ludzie zwyczajnie siedzą cicho. Ja takie rzeczy obserwuje najmocniej wśród osób lgbt, znam ich sporo i nigdy nie widziałem żeby w jakikolwiek sposób zrobili albo powiedzieli coś kontrowersyjnego czy odklejonego od rzeczywistości, natomiast osoby które widzę w mediach to często jacyś odklejeńcy. Mimo wszystko wierze że tych normalnych jest więcej, zwyczajnie oni nie potrzebują atencji.
Fajnie też to widać po ankiecie na LR w kwestii FDJ, czytając komentarze to człowiek ma wrażenie że 90% chce się go pozbyć, potem patrzysz na ankiete a tam większość chce żeby został :)
0
@macio_944 dowód anegdotyczny, nic nie warty. Takich osób jest sporo, no to odpowiem również dowodem anegdotycznym który nic nie udowadnia. Mój kolega z pracy, najbardziej prawicowa, mocno wierząca osoba. Kiedy wybuchła wojna przez 3 tygodnie jeździł z teściem do jakiegoś domu który mieli pod Krk i go remontowali za własne pieniądze, przyjęli 3 rodziny z dziećmi i im pomagają. Trochę się skarżył że te Ukrainki tak grzeją że dostają kosmiczne rachunki ale oprócz tego nie słyszałem nic złego o Ukraińcach z jego strony.
2
@Cochise Pytasz o coś co istniało ponad 100 lat temu, krytykujesz twierdząc że się nie sprawdza i utożsamiasz to z dzisiejszym poglądami osób które preferują deregulacje rynku zamiast bombardowanie wszystkiego toną przepisów.
2
@Cochise jak mnie takie dywagacje śmieszą, a jak wyglądałby rynek ropy gdyby nie był regulowany ? Bo ja osobiście nie mam pojęcia, od dawna nie ma czegoś takiego jak wolny rynek a już napewno nie w kwestii surowców energetycznych. Nie wspominając o tym że nikt, ale to absolutnie nikt nie mówi żeby rynek nie był poddany żadnym regulacjom i hulaj dusza piekła nie ma.
3
@Kondzix Dla komunistów wszystko co nie jest w 100% państwowe, tfu, chciałem napisać NIE NALEŻY DO SPOŁECZEŃŚTWA, to jest agresywny kapitalizm który ich uciska.
0
Robert daje wywiad i drama ale jak inny pajac kręci cały film o tym jak zmienia klub to już spoko?
1
@MrShakira no nie, nie każdego. Piłkarz zajebisty ale uważam że akurat pomoc mamy mocną, moim marzeniem to jest atak z prawdziwego zdarzenia i solidna obrona. Przypomnę że w poprzednim sezonie trzeba było grać LDJ, Jutglą i Abde ...
5
@Dexelele hahaha xD zapraszam do Krakowa, pokochasz Poznań na nowo.
19
Już czekam na kolejny durny wpis Tebasa w którym powie że jest wspaniałym prezesem, Barca nie może nikogo ściągnąć a CVC to najlepszy deal na świecie... (oczywiście dla niego)
2
@tomek8756 nie, jeżeli wyjeżdżam z kraju bo mamy gówno rząd i rządzi patologia to mimo wszystko chciałbym móc to zmienić.
3
@Bruti Nie wiem ile w tym prawdy ale chce zobaczyć miny prezesa PSG jak im piłkarzę zaczną mówić że sorry ale oni mają jeszcze 3 lata kontraktu i trzeba im płacić 30mln euro za wakacje i nie zamierzają odchodzić bo tak bardzo kochają klub :)
54
Dzień dziecka był wczoraj ale lepiej późno niż wcale! świetna decyzja! oby się sprawdziło.
0
@nwchades Jeżeli proces jest o tym że kobieta zniesławiła mężczyznę fałszywymi oskarżeniami o między innymi przemoc domową, a ktoś piszę że teraz kobietom będzie gorzej to chyba trochę IGNORUJE fakt że to mężczyzna tu jest ofiarą. To trochę tak jakby po ataku Rosji na Ukrainę, pierwsze co napisać to "o nie, teraz pogorszy się sytuacja Rosjan".
4
@PatrychoO Niestety to pokazuje jak ruchy pato feministyczne są silne, to jak z socjalizmem "dajcie wincyj bo mi się należy" tylko tam kasy a tutaj przywilejów. Gdzieś mają że wygrała prawda, gdzieś mają to że faceci często są ofiarami przemocy domowej, liczy się to że Karen chce i karen ma dostać.
@nwchades Ciekawy punkt widzenia, zignorujmy to ile razy mężczyźni przegrywali sprawy bo jak kobieta powie to tak musi być, rozczulajmy się nad tym że kobiety od teraz będą musiały udowadniać swoją wersję.
0
@ACRAB95 Gdzieś przeczytałem żę dalej majątek wyceniany na ponad 10mld euro to myślę że sobie jakoś poradzi xd
11
Podniesienie kwoty nieobowiązkowego wykupu xD sorry ale tego nie da się inaczej skomentować... Przecież to nie jest żadne poprawienie oferty, raz że mogą przecież nie skorzystać z opcji a dwa mogą próbować obniżyć kwotę po wypożyczeniu. Smiech na sali.
0
@ACRAB95 Może Romana też ściągną, sankcję się skończą i akurat będzie finansowanie :)
0
@VegetaPolska Jakbyś miał tyle kasy i był tak sławy co on to mógłbyś sobie wybierać inną seksbombe codziennie do końca życia xd oczywiście to nie znaczy że pochwalam zachowanie
0
@Barca1922 Prawo webstera to prawo na mocy którego piłkarz może jednostronnie rozwiązać umowę z klubem po bodajże 2 latach od podpisania kontraktu ( już nie pamiętam) następnie sąd ustala kwotę odszkodowania które otrzyma klub. Tak w skrócie.
0
@Emhyr Czytam w przeciwieństwie do Ciebie, transfer FDJ nie został zamortyzowany, czy Ty wiesz co to znaczy czy mam Ci wytłumaczyć? Odejmij sobie kwote do zamortyzowania od kwoty transfery i wychodzi Ci kwota którą zarobimy, a do tej pory różne źródła podawały że zostało od 30 do nawet 50mln do zamortyzowania.
Ile było meczy w których graliśmy środkiem Pedri - Gavi?
0
@Emhyr wymień mi ile dobrych meczy zagrał Gavi... Argument z du*** wyjęty, nie mam notatnika w którym sobie zapisuje jak kto zagrał przez ostatnie 10 lat. Powiem Ci tyle, z Frankiem wyglądamy lepiej niż bez niego. Jeśli mamy na jego odejściu zarobić 40mln euro to jego sprzedaż to kryminał.
0
@doc Tylko jak to tłumaczy chęć zakontrakowania Kessiego? To tak jakby ktoś twierdził że Kessie jest lepszy od wspomnianej dwójki.
1
@Barca1922 Piłkarz ma ważny kontrakt i musi go zrealizować albo ponieść kary umowne, dodatkowo w takich przypadkach klub ma kartę zawodnika więc zawodnik nie będzie mógł grać w innym miejscu, tzn nie będzie mógł być zarejestrowany. Lewy ma natomiast jeszcze opcję skorzystania z prawa webstera
0
@doc a skąd w ogóle taki absurdalny wybór między jednym a drugim? Nie wspominając że ma przyjść Kessie.
0
@Emhyr Wierzyłem że Messi przedłuży i teraz jest w PSG więc do póki nie zobaczę podpisu pod kontraktem to dla mnie go nie ma. A z Jorginho i Verattim to właśnie jest idealny przykład różowych okularów la bamby, tak Gavi zagrał kilka spektakularnych meczy, obok tego miał też całą masę średnich i przeciętnych oraz kilka beznadziejnych. On ma 17 lat i jeśli myślisz że utrzyma stałą równą formę to jesteś w błedzie. Ponadto inaczej wygląda mając obok siebie zawodników pokroju Busiego FDJ i Pedriego a inaczej jak przyjdzie mu zmierzyć się z tworzeniem środka pola z Nico i Puigem bo Busi będzie zawieszony a Pedri złapie kontuzje.