Rhaan
Dołączył/a: czerwiec 2019
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Borneo hajs z dźwigni nie pójdzie na transfery bo trzeba jeszcze wypłacić zawodnikom pensje, opłacić rachunki czy spłacić zadłużenie. Mamy ponad mld długu...
10
Sorry ale to jest k*** niesamowite że ludzie porównują Frenkiego do Umtitiego czy Cou... Ludzie czy was do reszty nie poje**** ? W jakimś innym świecie żyjecie? Tak hejtowany przez część LR Frenkie jest wciąż naszym podstawowym pomocnikiem i cieszy się zaufaniem Xaviego, zobaczycie że to Holender będzie miał miesjce w 1 składzie w następnym sezonie, są 2 kluby skłonne wydać za niego 80mln euro... Zostaje bo ma kontrakt do 2026, zaufanie trenera i nikt nie ma prawa wypychać go do innego kraju. Frenkie nie potrzebuje ratować swojej kariery jak w przypadku niektórych naszych gwiazdeczek.
Fakt nie dał nam tyle ile wszyscy byśmy chcieli ale ja uważam że to najbliższy sezon powinien być dla niego weryfikacją bo sytuacja w klubie się względnie stabilizuje, no i na litość boską ludzie, naprawdę trochę umiaru w tym hejtowaniu Holendra.
2
@Jasialdinho Bilecik do Manchesteru to możesz wysłać do zarządu MU bo Frenkie ma kontrakt ważny jeszcze 4 lata i nikt go siłą nie wyrzuci. Umowy trzeba respektować.
0
@Gomess nie ma najmniejszych szans na podpisanie Kounde przy naszych obecnych transferach. Przecież my nikogo nie sprzedaliśmy a transfery Lewego + Rafy to koszt ok 100mln euro. Sprzedaż FDJ przy koszcie amortyzacji i wypłacie zaległego wynagrodzenia również nie da niezbędnych środków do pozyskania Kounde za którego trzeba dać ponad 60mln.
0
@Sysia11 przecież to był sparing ... tam było parenaście zmian w obu zespołach, Liverpool wyczerpany po długim sezonie w którym do końca walczyli o ligę i LM, potem zawodnicy jeszcze grali w LN. Ten wynik nie ma najmniejszego znaczenia.
5
@tom9001 Tak chciałbym, jeśli obok do tego miałbym co chwile Chelsea, ManC, ManU, Juve, Inter, Milan... Jakoś NBA mi się nie nudzi. Ponadto jakby ktoś nie chciał to wciąż może obejrzeć Szombkierki Bytom, w czym problem? Przecież inne kluby nie znikną.
5
@tom9001 Dlaczego miałyby zniszczyć piłkę?? Raz że przecież te pieniądze nie biorą się znikąd tylko pochodzą od sponsorów którzy chcą tą kase wykładać, a dwa nikt przeciętnemu kibicowi nie każe oglądać superligi, przecież każdy jak chce to wciąż może oglądać Szombierki Bytom ze Zniczem Kłobuck.
7
Ja nie potrafie zrozumieć jak superliga może zniszczyć piłkę, przecież superliga, w przeciwieństwie do UEFA, nie zabrania organizacji innych rozgrywek. UEFA niech ma swoje ligi a Superliga niech ma swoje rozgrywki. W czym problem? No chyba że to jednak nie chodzi o sprawiedliwość i równość w piłce tylko o kase :)
1
@TheNekro94 No faktycznie porównujesz Valverde do elity, Setien przypominam że grał drużyną Valverde i trenował kilka miesięcy, a Koeman dostał drużynę po pamiętnym 8:2 (dzięki Valverde, świetną drużynę zbudowałeś, tak wiem że to już był Setien ale Bayern idzie do ogródka Valverde w równym stopniu, to on przygotowywał drużynę), dodatkowo w kryzysie, bez 9tki, bez prezydentna i bez transferów. Porównajmy Valverde to trenerów którzy mieli równie dobrą sytuację jak on, Lucho był mniej więcej lata świetlne lepszy od Valverde a osobiście nie przepadam za typem.
@skubi99 no a za kogo mówię jak nie za siebie? jak masz problem z tym że wyrażam swoje zdanie to wyjdź z internetów, zresztą jak widać nie tylko ja myślę podobnie bo pamiętam czasy gargamela i pamiętam jak wszyscy mieli go dość.
@GeneralXavi Mhmmm, no cóż rozumiem że nie jesteś kibicem tylko wyznawcą, w takim razie Bartomeu to najlepszy prezydent na świecie, no bo przecież był prezydentem Barcelony :) Oglądanie Minguezy i Lengleta to czysta przyjemność, w końcu biegają w koszulce Barcelony, Martin na szpicy to drugi Nazario a Abde to talent na miarę Ronaldinho.
29
@PabloVEB i sprawił że nawet po zwycięstwie miało się dość oglądania Barcy i dostawało się depresji na 2 tygodnie.
0
@Emhyr sorry ale nierozumiem śmiania się z ciężaru jeśli nie widzisz ćwiczenia, przecież facet może robić przysiad do upadku mięśniowego, 60kg to mało ale zrób 30-50 powtórzeń w serii a zmienisz zdanie.
0
@doc Kolejna plotka która zaprzecza poprzedniej… ludzie przecież jeszcze wczoraj wszyscy pisali że Barca uważa że po odejściu FDJ będzie wystarczająco dużo pomocników… Naprawdę ktoś jeszcze w ogóle rozważa te bzdury?
0
@Cule1234 Bawi mnie to że zawsze jak są plotki transferowe to newsy brzmią jakby to były drużyny NBA które robią transfer i zawodnik nie ma nic do gadania. Potem okazuje się że mamy na sprzedaż 12 zawodników i dziwnym trafem nikt nie odchodzi :)
2
@Pinokio To że dla Ciebie DM to morderca mający za zadanie urywanie nogi z kręgosłupem nie znaczy że tak jest w rzeczywistości. Grał na pozycji DM'a i grał box to box bo w systemie z 2 defensywnych pomocników tak to wygląda, Frenkie w Ajaxie odpowiadał za wyprowadzenie piłki, za przejście z fazy obrony do fazy ataku i w tym właśnie Frenkie jest najlepszy, u nas za to odpowiada Busquets czyli pozycja DM'a.
0
@MalanFCB Pedriego chciałem nie liczyć bo bezdyskusyjnie jest naszym najlepszym pomocnikiem od lat i byłby lepszy od każdego innego. Gavi to wychowanek, nie jest piłkarzem z zewnątrz ściągniętym do klubu ponadto nie uważam żeby był lepszy od Holendra, gra na pewno bardziej efektownie ale to jest całkowicie inny typ piłkarza. Gra wyżej bardziej agresywnie i ma potencjał na bycie top 3 na swojej pozycji, ale jeszcze nie teraz. Paulinho nie był lepszy pod żadnym względem, zwyczajnie oceniasz danego piłkarza przez pryzmat gry drużyny. Wymień drużyny w których oboje grali i na bank wyjdzie że tamta Barca z Frenkiem byłaby lepsza niż z Paulinho, analogicznie aktualna Barca z Brazylijczykiem byłaby słabsza.
2
@ForcaMilosz był jednym z 2 DMów, inny system.
3
@K4tsuuu w Ajaxie grał jako jeden z 2 DM, u nas grał już chyba na każdej pozycji. Top 10 zawodników na jego pozycji? No nie wiem, ja bym poszedł inną drogą, wymień 3 lepszych pomocników ściągniętych do Barcy w ostatnich 12 latach nie licząc Pedriego, może Rakitić chociaż ja osobiście nigdy fanem Chorwata nie byłem. Reszta pomocników takich jak Pjanić, Artur, Paulinho, Vidal to poziom niżej od Frenkiego, zwyczajnie patrzymy na niego przez pryzmat jego gry w Ajaxie i oczekujemy występów na miarę naszej gry z ery przed Valverde. Tylko całkiem zapominamy że od kilku lat cała drużyna gra słabo i Messi ciągnął ten wózek w pojedynkę, ja bym nawet poszedł krok dalej i powiedział że w tej Barcelonie Rakitić wyglądałby dużo gorzej niż aktualnie Frenkie. No ale to gdybanie, Holender ma swoje za uszami ale nie podoba mi się narracja jakoby Frenkie był całym złem tego świata, nawet Dembele czy Coutinho nie byli tak wypychani przez LR.
10
Rada ode mnie w kwestii transferów do ludzi którzy ekscytują się plotkami. Jak media mówią ciągle o jakimś transferze to znaczy że były rozmowy na temat jakiegoś zawodnika wewnątrz klubu. Tylko tyle i aż tyle. Serio nie ma sensu odnosić się do szczegółów bo to są brednie w 99% przypadków. Trzeba czekać do oficjalnych ruchów. Narracja w kwestii FDJ zmienia się dziennie 4-5x od dobrych 3 tygodni.
0
@Messibestplayerintheworld decyzja zapadła, jeśli Frenkie się zgodzi to odejdzie xD
1
@Janas11224 jakie historie??
1
@Jakchcesz Fati gotowy w 100% ?? Czyli czekamy na oficjalke o kontuzji xd
0
@Fan2005 Nie martw się, spieszę z wytłumaczeniem, to oznacza Laughing out loud, rozumiem że z angielskim też sobie nie radzisz więc tłumaczę, w tym kontekście: "śmieje sie z Ciebie". Na przyszłość polecam sprawdzanie trudnych słów i skrótów w google :) Nie musisz dziękować.
11
@Barca1992 A jaki ślad węglowy mają farmy tych robaków i ile dwutlentku węgla emitują do atmosfery? Uważam że trzeba chronić planete i wszyscy powinniśmy jeść kamienie i powietrze.
0
@Fan2005 Lol, człowieku z każdym komentarzem mam z Ciebie większą beke xd możesz mnie nazywać niekulturalnym chłopcem, nie boli mnie to zwłaszcza kiedy pada z ust komunisty złodzieja który twierdzi że facet ma wystarczająco dużo pieniędzy i nie potrzebuje więcej xD Nie wiem w jakim Ty świecie żyjesz, ale w tym normalnym ważne jest coś takiego jak umowa, jeśli na papierze masz napisane że należy Ci się konkretna kasa konkretnego dnia miesiąca to ma być i koniec, nie ma żadnego zapłace później bo nie mam, od tego się płaci kary umowne i odsetki. Jeśli Frenkie zgodził się odroczyć wynagrodzenie któe mu się NALEŻAŁO, to znaczy że zrobił to z dobroci serca i klub powinien mu dziękować. Jeśli tego nie rozumiesz to nie zapraszam do dalszej dyskusji bo nie ma żadnego znaczenia ile masz pieniędzy, umowa to umowa. Podpiszesz kiedyś jakąś to zrozumiesz.
Zobrazuje Ci jeszcze jakie konsekwencje może mieć odroczenie wynagrodzenia. Masz dostać przelew na 12mln euro 1 stycznia np, zamierzasz dokonać dużej inwestycji i masz zapłacić za akcje np 10mln euro do końca Marca, w umowie masz zapisane że jeśli tego nie zrobisz to umowa zostanie zerwana i będziesz zobowiązany do zapłaty 1mln euro kary. I nagle dzwoni do Ciebie prezes i mówi "siema stary, słuchaj bo dużo zarabiasz to zapłace Ci za 3 lata " xD I nagle brakuje Ci kilku baniek na koncie.
Oczywiście sytuacja jest bardzo uproszczona ale mniej więcej obrazuje w czym problem, a mianowicie w tym że jak masz kasę to operujesz w innych realiach i masz inne problemy, problemy o których nie chce Ci się nawet myśleć bo przecież ma co żreć i gdzie mieszkać to niczego więcej nie potrzeba.
4
@Khajio Od kiedy Ten Haag pracuje w PSG??
0
@Fan2005 Widzisz kwestia wieku to była jedyna szansa zachowania twarzy, niestety teraz widzę że zwyczajnie bredzisz, mówisz o rzeczach o których nie masz pojęcia. Po pierwsze, nie zarabiasz miliona miesięcznie więc nie gadaj głupot co to byś nie zrobił jakbyś tyle zarabiał. Im więcej zarabiasz tym więcej wydajesz płynność finansowa nie ma tu nic do gadania bo to nie jest niczyja łaska że Ci płaci.
W ogóle to uwielbiam te argumenty typu "jakbym był milionerem to... jeśli kiedyś się dorobie to tamto... " a potem jest fala bankructw milionerów z przypadku którzy nie potrafili zarządzać swoim majątkiem. Zarabiam bardzo dobrze jak na Polskie warunki, nie grozi mi brak płynności finansowej, jakby mi szef powiedział żebym odroczył część pensji to bym następnego dnia siedział już u konkurencji z pensją wyższą o 20% i daje Ci słowo że każdy by tak zrobił.
0
@Fan2005 Rozumiem że jak Ci szef powie że zapłaci Ci za 2 lata to Ty powiesz że w sumie spoko, a jak potem postara się Cię wywalić żeby nie musieć Ci płacić to przyznasz mu nagrodę szefa roku? Jeżeli nick to data Twoich urodzin i masz 17 lat to rozumiem to podejście, zwyczajnie w życiu nie pracowałeś. Sorry ale nie znajduję żadnego innego wytłumaczenia do głoszenia takich sloganów jak "odroczenie płatnosci to żadna przysługa"
5
@gaucho104 Odraczali a nie obniżali, dlatego Pique trzeba będzie wypłacić paredziesiąt mln euro zaległego wynagrodzenia :) Dodatkowo nawet po odroczeniu zarabiali więcej niż Frenkie zarabia normalnie.
36
Frenkie już obniżył pensje z 14 do 12 mln i odroczył 17mln euro, może najpierw Pique, Busquets, Alba powinni obniżyć wynagrodzenie? Każdy z nich zarabia więcej. Nie rozumiem czemu wszyscy tak na tym Franku siedzą... Braithwait zarabia niewiele mniej od niego ...
0
@Barrsa8989 Romano produkuje jakieś 1000 newsów dziennie, większość z nich to "COŚ SIĘ DZIEJE" i "TO BĘDZIE KLUCZOWY TYDZIEŃ".