1

Pjanic na wakacjach

0

@Encore myślę że gorszy od Garcii by nie był w obronie xd

1

@Mocher91 spokojnie, ludzie sobie jaja robią

0

Ja to powtarzam od dawna, Nico tu jest chwalony za bycie młodym głównie bo od pół roku wygląda fatalnie a dzisiaj to jest zwyczajnie dramat. Apatyczny, pasywny, niedokładny i źle się ustawia.

1

SR poświęca się dla Barcelony i sam się kontuzjuje widząc swoją grę. Brawo!

6

Ten sparing jest bardzo owocny, powiedział nam że trójka SR Nico Dembele absolutnie nie może grać razem.

0

@Sawik_10 To nie ma żadnego znaczenia ile kto kosztował. Dembele kosztował 2x tyle, Coutinho to samo, nie możesz porównywać 2 zawodników przez pryzmat ceny zanim ich przygoda z klubem się nie skończy. Paulinho przyszedł za 40mln euro i został sprzedany za 40mln euro. Frenkie po naszym dobrym sezonie może odejść za 100mln i wtedy spojrzymy na niego inaczej.

1

@Sawik_10 Przypomnę może że FDJ kiedy go kupowaliśmy wygrał nagrodę dla najlepszego pomocnika w europie i jego problem to oczekiwania a nie gra. Jedyny lepszy pomocnik na przestrzeni ostatnich 3 lat który u nas grał to Pedri. Ja jednak chciałbym zaznaczyć że my przez ostatnie 3 lata graliśmy ogólnie dno i 2 metry mułu, to nie tak że Frenkie nie potrafił doskoczyć do poziomu kolegów z drużyny, przypomnij sobie poziom Busquetsa za Koemana, przecież na to się patrzeć nie dało. Frenkie za ostatnie 12 miesięcy, według sofascore ma note 7.06, Pedri 7.13, Busquets 7.22, Gavi 6.76, Nico 6.78.
Do ocen trzeba podchodzić z pewną dozą ostrożności ale jakiś ogólny obraz można z nich wyciągnąć i wynika z nich że wszyscy nasi pomocnicy prezentują zbliżony poziom.

2

@Culer_1906 Według mediów to te kluczowe dni Frenkiego są już od 4 tygodni.

5

@Encore na pewno nie będe umniejszał Ronaldo ale serio jak oglądam mecze czy bramki sprzed 20 lat to mam wrażenie że obrona była na poziomie okręgówki.

0

@Cule1234 Jakim cudem facet przechodzi u nas badania zdrowotne i jednocześnie jego kolano jest utrudnieniem przy sprzedaży? Trzeba sobie w końcu odpowiedzieć czy facet jest zdrowy i może grać na 100% czy jednak jego kolano wyklucza możliwość uprawiania sportu zawodowo i trzeba szukać rozwiązania co z jego kontraktem, na bank musi być jakieś ubezpieczenie w takim wypadku.

1

@aro1 Pjanic zarabia 8mln euro netto za sezon. Na czas pobytu w Stambule zgodził się na redukcje o 50% do 4mln euro ale Besiktas miał mu płacić dodatkowo 2.7mln euro więc zarabiał 6.7mln euro netto za sezon co daje ponad 10mln brutto. Ile zarabia teraz cieżko powiedzieć. Ale w najbardziej optymistycznej wersji zarabia 4mln euro netto co daje ponad 8mln brutto.

1

@Krystian1588 zależy jaki rzut wolny, jeśli pozycja na strzał to Lewy, dośrodkowanie Raphinia

2

@sergio5 Jeżeli twierdzisz że znajomości i kontakty w świecie biznesu nie mają znaczenia to bardzo się mylisz. Monchi wie że dzisiaj może zarobić mniej ale jutro będzie miał z tego korzyść chociażby w postaci pozyskania jakiegoś piłkarza po dobrej cenie.

20

@LioMessi10 kontuzja która wyklucza Cię z gry na dwa lata :)

0

@tbas a właśnie ja wierze że w końcu Frenkie odpali, wiemy już że to nie jest typ który pociągnie słabą drużynę ale może się okazać że w zespole który jest poukładany pokaże swoją najlepszą stronę.

6

Rzygać się chce jak się czyta komentarze że Frenkie ma spadać na drzewo bo za dużo zarabia a Pjanić który ma podobne zarobki, jest stary i nic nie wnosi do drużyny ma dostać szanse bo Xavi mówi że coś w nim widzi.

Pjanić to wrak zawodnika, emeryt który może wychodzić max na Inter Miami, przypomnę że rok temu grał w Turcji i jakoś nikt nie ma ochoty choćby złożyć za niego oferty. Niestety ma kontrakt i trzeba go respektować ale za transfer Pjanicia Bartomeu powinien siedzieć.

9

Edytowanie elementu na stronie internetowej i nagranie tego to jest naprawdę chwila. Edycja i zrobienie zdjęcia zajęło mi mniej niż 5 minut, oto efekt:

https://zapodaj.net/c4ff8ce8c0d66.jpg.html

Jakby ktoś się postarał i poświęcił 30 minut tomógł zrobić naprawdę dobrego fejka.

2

@macio_944 Ale przecież edycja elementu w przeglądarce to jakieś 5 sekund roboty. Zrobienie takiego filmiku dla ogarniętej osoby to żaden problem.

4

@Tomek54321 Tylko że te 4mln euro netto z których ma zrezygnować to są zarobki np Braithwaita. To jest również mniej niż zarobki Kessie i Christensen. Z jednej strony nie mamy kasy, z drugiej masowo ściągamy piłkarzy i mówimy Frenkiego że on ma pokryć ich wynagrodzenie, on ma się poświęcić. Wygląda to fatalnie. Ponadto Frenkie nie jest najlepiej zarabiającym piłkarzem. Więcej zarabia Busi Pique i Alba i to dużo więcej a wszyscy się Holendra uczepili. Już nawet nie wspomnę o tym że Frenkie już raz zgodził się obniżyć wynagrodzenie o 2mln euro i odroczył 17mln euro...

1

@Tomek54321 nigdy ale to nigdy nie można warunkować uczciwości i odpowiedzialności. To tak jakbyś powiedział że jak milionerowi ukradną ferrari to w sumie nie przestępstwo bo przecież ma jeszcze 3 w garażu.

0

@Adamski69 sumaryczne statystyki nie mają żadnego sensu, sumarycznie w większości przypadków lepszy będzie ten który więcej meczy zagra, co promuje ilość nad jakość. Tutaj warto też dodać że porównujemy zawodników z różnych okresów, kiedyś nie zdobywało się w meczu po 140pkt .

0

@Adamski69 No nie wiem, może średnia punktów na mecz??

3

@RoberDzik jak za całą kariere lepszy jest LBJ jak wygrał 2 mistrzostwa mniej niż MJ a gra dłużej ??

2

@Szklaner to trochę zabawne że z jednej strony starasz się zachować szacunek do deprecjonowanych zawodników w osobie Jutgli i Abde a z drugiej nie zachowujesz tego szacunku wobec Koemana który musiał nimi grać :)

23

@Michalak jakby Cie rok wcześniej ściągali za darmo i prosili żebyś przyjął niższe wynagrodzenie bo mają kłopoty finansowe, a po roku powiedzieli: „słuchaj mistrzu bo już jesteśmy w lepszej kondycji finansowej i Cie nie potrzebujemy to weźmiemy za Ciebie 20mln i możesz spadać”, to może byś zrozumiał.

7

Po dzisiejszym meczu widzę dlaczego Xavi tak naciska na Kounde, my zwyczajnie nie mamy ani jednego prawego obrońcy. Dest to taktyczne beztalencie, ja już nie będę się czepiał błędów technicznych bo każdemu może się zdarzyć, ale sorry jak chłopak nie potrafi się ustawić przy wyprowadzeniu piłki a w ataku wygląda jak zagubiona pszczoła w aucie na autostradzie to trzeba sobie w końcu odpuścić. Dodatkowo z sobie tylko znanych powodów Xavi widzi SR w pomocy jako pomocnik numer 784, zostawiając PO z Araujo… Można więc zakładać że Xavi chce Francuza jako opcję na PO, lub jako stopera w przypadku w którym to jednak Araujo miałby grać na boku obrony.

0

Czemu SR nie podawał do Auby?? Po co to holował ??

0

@Peciak czekałeś na to prawda? XD czekałeś specjalnie na jakiś błąd, póki co najlepszy z naszych pomocników dzisiaj a gra jako SO

1

@SinMistico inny mecz oglądasz, odpal polsat sport

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?