Rhaan
Dołączył/a: czerwiec 2019
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
23
@Michalak jakby Cie rok wcześniej ściągali za darmo i prosili żebyś przyjął niższe wynagrodzenie bo mają kłopoty finansowe, a po roku powiedzieli: „słuchaj mistrzu bo już jesteśmy w lepszej kondycji finansowej i Cie nie potrzebujemy to weźmiemy za Ciebie 20mln i możesz spadać”, to może byś zrozumiał.
7
Po dzisiejszym meczu widzę dlaczego Xavi tak naciska na Kounde, my zwyczajnie nie mamy ani jednego prawego obrońcy. Dest to taktyczne beztalencie, ja już nie będę się czepiał błędów technicznych bo każdemu może się zdarzyć, ale sorry jak chłopak nie potrafi się ustawić przy wyprowadzeniu piłki a w ataku wygląda jak zagubiona pszczoła w aucie na autostradzie to trzeba sobie w końcu odpuścić. Dodatkowo z sobie tylko znanych powodów Xavi widzi SR w pomocy jako pomocnik numer 784, zostawiając PO z Araujo… Można więc zakładać że Xavi chce Francuza jako opcję na PO, lub jako stopera w przypadku w którym to jednak Araujo miałby grać na boku obrony.
0
Czemu SR nie podawał do Auby?? Po co to holował ??
0
@Peciak czekałeś na to prawda? XD czekałeś specjalnie na jakiś błąd, póki co najlepszy z naszych pomocników dzisiaj a gra jako SO
1
@SinMistico inny mecz oglądasz, odpal polsat sport
0
Jest tylko jedna gorsza rzecz od SR na prawej obronie; SR na środku pomocy
0
Ja wiem że wszyscy kochamy Pedriego ale w tej sytuacji to on nie bronił
1
No ale mi gębę zamknął…
0
Raphinia chyba stresik zjada bo póki co same straty i niecelne podania.
3
@Survier na moje zagrał jako SO bo Xavi chciał dać wszystkim zagrać, w tym Pablo Torre a przeciwnik był na tyle słaby że Frenkie grając jako SO mógł praktycznie wiekszosc czasu zajmowac pozycje obok Busquetsa i wychodzic nawet wyżej.
Chociaż nie ukrywam że sam zastanawiałem się czy coś więcej jest w tym występie. Może być to ciekawa opcja na przeciwników którzy bronią się całą drużyną.
4
Skąd te nerwy w komentarzach, przecież nikt nie powiedział że my tyle za niego zapłacimy. Athletic może nawet powiedzieć że chcą 100mln, nic to nie zmieni, dostaną pewnie ofertę 15-20 mln euro a jak nie to koleś odejdzie za rok za darmo.
2
@Kurkmen No niestety ale absurdalny to jest Twój wpis, brakuje mi w ogóle słów żeby opisać Twoją krótkowzroczność i brak zdolności do wyciągania wniosków.
Po 1 niezabraknie węgla w polskich elektrowniach, jeżeli już to w sektorze prywatnym.
Po 2 pomoc którą udzielamy Ukrainie jest dla budżetu mniej kosztowna niż chociażby 500+ 13stki 14stki i można wymieniać. Więc utożsamianie problemu z inflacją z pomocą Ukrainie to absurd i głupota.
Po 3 nigdzie nie napisałem że to nasza wojna i że ktoś walczy za nas, dopowiadasz sobie to sam, prawdopodobnie dlatego że jesteś zaślepionym ksenofobem.
Po 4 to że ktoś nie walczy za nas nie oznacza że nasze cele są zbieżne, zwyczajnie zwycięstwo Ukrainy zablokuje wzrost wpływów Rosji w europie i utrudni im ekspancje. Ja się w ogóle nie obawiam tego że Rosja nas zaatakuje, ani z Białorusi ani z Kaliningradu, ale wolę nie mieć z nimi dodatkowych km granic.
Po 5 argument z niepłaceniem jest zwyczajnie głupi. Gospodarki się zadłużają i to jest normalne, Państwa są długowieczne, Ukraina nie zapłaci nam przez 20 lat ale ich zobowiązania pozostaną, dodatkowo trzeba uwzględnić chociażby europejski plan odbudowy Ukrainy w którym uczestniczyć będą Polskie firmy, nasze gospodarki są powiazane. Im mocniejsza gospodarczo i wolna Ukraina tym mocniejsza pozycja i gospodarka Polski.
Nie zamierzam kontynuować tej dyskusji bo widzę że Ty i tak żyjesz w swoim świecie nienawiści i niezamierzasz nawet się zastanowić nad argumentacją.
0
@Barca1992 nie rozumiem o jakie ataki chodzi ale utożsamianie naszego kryzysu w kraju z pomocą którą udzielamy Ukrainie jest absurdalne. Sugerujesz że lepiej jest pozwolić Ukrainie przegrać wojnę niż udzielić wsparcia?
0
@tbas No właśnie Alba kontuzja i problem, prawdziwy problem. Środek obrony jest o wiele pewniejszy więc wydawanie 60 mln euro na stopera przy takiej dziurze na lewej stronie to absurd. Wolałbym wydać tą kase na 2 bocznych obrońców.
0
@Kurkmen Ale można ograniczyć eksport na surowce których sie jeszcze nie sprzedało a nie nagle anulować kontrakty. Czy Ukraina nam teraz zapłaci? Zdziwiłbym się i tego nie oczekuje, będą mielie ważne zobowiązanie a biorąc pod uwagę fakt że starają się dołączyć do UE (oczywiście w perspektywie czasu) raczej będą chcieli się wywiązać z umów. Aktualnie są wstanie wojny i trzeba ich wspierać bo oni płacą rachunek za wolność w ludzkich życiach a ich porażka oznacza dla nas katastrofe. Nie mam zamiaru tutaj bronić rządu czy coś ale no nie wyobrażam sobie sytuacji w której zostawilibyśmy teraz Ukrainę samą sobie i powiedzieli że sorry ale u nas węgiel za drogi więc możecie umrzeć z zimna.
6
@Kurkmen Ekspertem nie jestem ale skąd masz pewność że ten węgiel nie został wcześniej zakontraktowany i sprzedany?
0
@tbas No to skoro uważasz że Garcia i Christensen nie wystarcza w sytuacji kryzysowej czyli w której 2 innych stoperów ma kontuzję a w obwodzie jeszcze jest w ostateczni FDJ który może tam zagrać, to znaczy że trzeba tych zawodników się pozbyć bo nie mają dość jakości. W kadrze potrzebujesz 2 pewnych zawodników na każdą pozycję a nie trzech. Skoro boisz się o środek obrony to co z bokami? Jeśli będziemy liczyć na zasadzie co by było gdyby, no to proszę bardzo. Alba kontuzja i zostajesz z Balde good luck. Busuqets i FDJ kontuzja i zostajesz z Nico good luck. Dest i SR kontuzja i zostajesz z Araujo, good luck.
0
@Kondziubarca To jest efekt tego że wystarczy byle plotka rzucona przez randomowe źródło i wszyscy się podniecają że fichado.
0
@tbas No przypomnij mi czasy Koemana, przypomnij mi jakich mieliśmy tuzów w obronie. Pique, Lenglet, Umtiti, Mingueza. Teraz mamy Christensena, Araujo, Pique i Garciie. Różnica diametralna bo Umtitiego to ciężko nazwać jeszcze zawodnikiem, Mingueza grywał na prawej bo Dest był kontuzjowany. Można powiedzieć że mieliśmy 2 stoperów.
2
@tbas Potrzebujemy wzmocnień na bokach obrony a nie na środku. Roberto i Dest to prawi obrońcy nie stoperzy. 4 solidnych stoperów to wystarczająca liczba, zakładasz że wszyscy na raz będą kontuzjowani a co jeśli wszyscy będą zdrowi? Ściągniemy Kounde za 60mln+ i cała trójka Christensen - Pique - Garcia będzie siedziała na ławie ?? Raczej nie wydaje mi się żeby tak to miało wyglądać. W razie konieczności na stoperze może również zagrać FDJ, oczywiście mówię tu o sytuacji kryzysowej w której 3 naszych stoperów w jednej chwili byłoby kontuzjowanych. Prawa i Lewa obrona to w mojej ocenie priorytet.
6
Przez takie manipulacje i gó**o newsy tworzy się hejt i nagonka. Jeśli uwzględnimy odroczone pensje jako zarobki to Pique będzie zarabiał 4x tyle co Lewy i co wynika z tej informacji?? Przypomnijmy że Barcelona zalega Frenkiemu 17mln euro odroczonej pensji która została rozłożona na 3 raty po ok 6mln euro. Natomiast pensja Frenkiego wynosi 12mln euro brutto. Dla porównania jeszcze w zeszłym sezonie SR zarabiał 10mln euro, Pjanic zarabia 8 a Braithwait 6mln euro.
@karol130197 zwolnienie dyscyplinarne może wykorzystać tylko w skrajnych przypadkach natomiast w przypadku normalnego wypowiedzenia obowiązuje okres wypowiedzenia. Klub piłkarski w przypadku umowy z zawodnikiem oczywiście że może ją rozwiązać ponosząc przy tym kary umowne.
0
@Xwowrak A czy ten limit nie dotyczy tylko biedronki i wynosi 10kg na paragon?? Spowodowany był on głównie tym że podobno przedsiębiorcy wykupywali masowo cukier bo cena była atrakcyjna.
Przynajmniej takie coś słyszałem, jak wprowadzili coś nowego to proszę o jakiś link bo chętnie przeczytam.
0
@Emhyr pewnie chodziło mu o oglądalność w Polsce i wcale nie brzmi to jakoś kosmicznie.
1
@Janas11224 Ferran jest 6 lat młodszy od Depaya, ma większy potencjał i wcale nie zagrał gorszej rundy od Depaya moim zdaniem. Ja osobiście bardzo lubie Holendra ale nie widzę dla niego miejsca w składzie. Raczej wątpię żeby zgodził się być drugim - trzecim wyborem na skrzydle lub 3-4 opcją na dziewiątce
0
@Janas11224 kiedy był prezydentem musiał zachowywać się z umiarem bo jego słowa coś znaczyły. Teraz jest już tylko propagandzistą kremla i jego zadaniem jest pierd***ć głupoty.
19
@doc przyszedł za darmo, został mu rok kontraktu a my musimy sprzedawać i schodzić z wynagrodzenia. Jeśli Holendrowi te kluby pasują to nie robiłbym problemów nawet jeśli oferta jest niska.
0
@Pinokio podobno 6mln euro brutto podstawy
11
Jestem wstanie w jakimś stopniu zrozumieć sprowadzenie Braithwaita do klubu bo pamiętam okoliczności ale jakim cudem facet dostał taki kontrakt to ja się do dzisiaj zastanawiam. Tutaj nic się nie zgadza, facet przechodził do klubu który był dla niego nieosiągalny i zwyczajnie nie zapracował na ten transfer, miał tego świadomość, a i tak wynegocjował długi kontrakt i gigantyczną pensje.
3
@sewciu50 aktywny w ataku, występ obiecujący ale trzeba brać poprawkę na to że Inter Miami wyglądał jak drużyna z okręgówki.
0
@Borry Ciężko powiedzieć bo grał jako stoper który podchodził wysoko i odpowiadał za rozgrywanie. Jedno świetne prostopadłe podanie do Abde, był aktywny ale z tego meczu nie można wyciągnąć żadnych wniosków, Inter praktycznie nie istniał.