0

@Lucassito Wartości? Co to za bzdury? Jak nie możemy się pozbyć zawodnika z Barcy bo ma kontrakt i nie chce odejść to jedziemy po nim jak po burej suce, że brak ambicji itd. Jak Lewy po 8 latach (przychodził za darmo przypomnę), chce odejść i mówi że nie przedłuży umowy to brak szacunku i jak on śmie. Chęć odejścia po wygraniu 8 mistrzostw Niemiec czy ile on tam zdobył to jest brak szacunku? Brakiem szacunku jest trzymanie za wszelką cene zawodnika który rok w rok wali 40+ bramek, proponowanie mu raptem rocznego kontaktu i jeszcze okłamywanie że nie próbują ściągnąć jego następcy za plecami.

1

@Transu96 ech ale wiesz że to 5 odcinek a nie 4? dobrze że całości nie przeczytałem...

2

@tomek8756 Nie znam całej sprawy ale z tego co tutaj można wyczytać to dziewczyna podawała się za starszą oraz sama "ŚWIADOMIE" brała narkotyki. To nie jest prosta sprawa, bo z jednej strony to było tylko głupie dziecko, z drugiej strony czy gdyby miała 18 lat i również świadomie brała narkotyki i inicjowała po nich stosunek to faceci dalej byliby winni, podkreślam że zrobiła to świadomie co jest istotne i sama dążyła do stosunku. Biorąc to pod uwagę problemem jest głównie wiek, tylko znowu, podawała się za starszą... Jeżeli podawała się za osobę która w świetle przepisów może uprawiać seks... To jest trudna sprawa ale trzeba patrzeć też na drugą stronę medalu, gdyby przepisy mówiły że każdy stosunek pod wpływem był gwałtem to można by od razu wsadzić wszystkich facetów do więzienia...

11

bawimy się w jakiś głuchy telefon?

9

@Lucassito No już widzę jak odsyłają na trybuny zawodnika z największą pensją który ma rok do końca kontraktu, to przecież takie logiczne że wolą zapłacić 23mln euro pensji i nie zarobić z transferu około 40mln euro tylko po to żeby Lewy posiedział na trybunach a prezesi sobie w biurach mówili, hehe ale im pokazaliśmy.

0

@VandaI tak
@Proxi musiałem wejść w kategorie, tam chyba "programy" czy coś takiego, ogólnie apki do odtwarzania i potem scrollowanie długie

0

@Proxi ja rano, koło godziny 9 ściągnąłem na samsungu ale musiałem ręcznie szukać aplikacji w sklepie, nawet wpisywanie nazwy nie znajdowało aplikacji.

0

@pato1234 inflacja 14%** doszliśmy już do takiej inflacji że w sumie 2% inkogo nie rusza i nie widzą różnicy xd a jeszcze rok temu inflacja wynosiła właśnie 2% ... niesamowite

10

@Emhyr ani centa im nie schodzić. Dostali już Suareza a za Griezmana wyciągnęli ponad 100mln od nas, teraz ich boli 40?

23

@endriuuu2 A co mnie PO/PSL obchodzi? W tym kraju nigdy nic się nie zmieni jak naczelnym argumentem do akceptacji patologii będzie "kiedyś też kradli".

3

I jak ten transfer ma się opłacić?? Jeśli za FDJ dostaniemy 80mln euro, odliczymy od tego koszt amortyzacji w wysokości ok 30mln euro to wychodzi na to że trzeba będzie dopłacić 43mln. Nawet przy niższej pensji Silvy to się nijak nie opłaca, nie wspominając o tym że Bernardo może grać na pozycji Gaviego i Pedriego a Holender oprócz tego może zastępować Busiego który odejdzie w przyszłym roku. Biorąc pod uwagę nasze problemy kadrowe i finansowe, jakiekolwiek ściąganie pomocników to absurd. Potrzeba napastnika, skrzydłowego i obrońców. Według mnie skrzydłowy to jednak absolutny priorytet przy odejście Dembele.

0

@Striker bzdura, ani jedno zdanie nie jest prawdziwe, Frenkie nie licząc kiepskiej obrony przy dośrodkowaniach gra w obronie najlepiej z naszej drugiej lini jeśli mówimy o obronie na własnej połowie.

Dodatkowo jego transfer nie będzie korzystny. Wciąż trzeba zamortyzować 30-40mln z transferu, czyli przy 80mln zostaje nam w najlepszym wypadku 50mln zysku. Za Silve trzeba bedzie dac 70-90mln euro. Gdzie tu zysk? Nie wspomne o tym że Busquets zostanie bez alternatywy. Kessie to nie ten profil a Nico to nie jest zawodnik na Barcelone.

7

@Bartas7VeB jeśli oddamy FDJ za mniej niż 90mln euro to jesteśmy skończonymi frajerami i trzeba gasić światła. Ja w te plotki wszystkie nie wierze

1

@Nazio87 gry AAA to są w uproszczeniu produkcje wysoko budżetowe, coś na zasadzie "flagowca"

0

@pax Pomyliłeś numery, Frenkie gra z nr 21 a Busi z 5. Eewnetualnie patrzysz na jego gre szukająć argumentów pod teze, niedawno była idealna sytuacja kiedy straciliśmy bramkę po błędzie Traore to czytałem jakieś absurdalne komentarze że to wina Frenkiego że nie zaasekurował Traore który asekurował Alvesa którego nie było na swojej pozycji... Tymczasem Busquets notorycznie traci piłkę przy wyporwadzeniu i prokuruje kontry w których przeciwnik ma przewagę liczebną albo idzie na raz i koniec. Jeżeli twierdzisz że FDJ odstawał fizycznie bardziej niż Busi z mocnymi rywalami to nie mamy o czym rozmawiać. Zejdź na ziemie. Miłego dnia

0

@Hosh No myślę że pod sejm albo pod dom Obajtka jak najbardziej można. Lepsze rozwiązanie niż blokowanie stacji, ewentualnie powinni bojkotować stację orlenu a nie bolkować je.

0

@pax są spekulacje bo ma wartość rynkową jako jeden z nielicznych zawodników. Inni zawodnicy też mieli 4 trenerów? Tak i ilu z nich grało dobrze? Pedri? Nie było ani jednego zawodnika o którym moglibyśmy powiedzieć że grał na równym wysokim poziomie przez ostatnie 3 lata. Chyba jedynie Pedri trzymał poziom. A o Busquetsie mi się nawet nie chce dyskutować bo będę powtarzął to samo milion razy, co z tego że zagra dobrze przez 85 minut w meczu jak potem sprokuruje 3 setki dla przeciwnika. On nienadaje się do gry z silnym intensywnym przeciwnikiem i nikt nie zmieni mojego zdania, na tle Bayernu i Eintrachtu widać było jego wszystkie braki.

1

@Tomix_83 jak to jest że jak ktoś wrzuca tweeta po angielsku to zawsze dodaje tłumaczenie ale jak już wrzuca ktoś coś po hiszpańsku to nie ma bata, tylko komentarz xd

0

@pax Zgodze się że nie poczynił postępów od 3 sezonów ale uważam że po pierwsze to nie on był przyczyną słanych wyników i nie grał tragicznie a po drugie w tym czasie miał 4 trenerów, każdy chciał grać inaczej, FDJ grał też na kilku różnych pozycjach, często łatał dziury i ogólnie nasza gra nie porywała. Zwyczajnie chciałbym zobaczyć Frankiego pod wodzą Xaviego po przepracowaniu pewnego okresu, ja widziałem w tej rundzie kilka naprawdę dobrych występów Holendra i wierze że ten chłopak odpali. Jeżeli następny sezon również będzie przeciętny to wtedy już nie będzie znaków zapytania i zwyczajnie u nas chłopak się nie sprawdza.

0

@AmigoBlancos Brzęczek był trenerem reprezentacji 2.5 roku, Michniewicz kilka miesięcy to jest różnica. Nie krytykuje Czesia tylko dlatego że stara się zmienić ustawienie i przestawić grę reprezentacji po siwym bajerancie, trzeba trochę czasu żeby to zagrało. Trafiliśmy na Belgie, dostaliśmy oklep, widać że zawodnikom siadła psycha w pewnym momencie. Zanim kogoś zlinczujemy powinniśmy dać mu trochę czasu na prace.

0

@pax kilkanaście spotkań to grał za Koemana i Valverde a Busquets wtedy również grał takie dno że nie dało się patrzeć, zresztą jak cała Barcelona. Przypomnę że to był pierwszy w miarę dobry sezon Busquetsa od dawna. W kazdym razie nie widzieliśmy jeszcze ustawienia Pedri - Gavi - FDJ jak dobrze pamiętam.

0

@AmigoBlancos Ale się wszyscy tego Czesia uczepili, ile on trenuje? W ilu meczach kadre poprowadził? A już wszyscy po nim jadą jak po psie. Jedną wtope zaliczył i już wszyscy płaczą. Przypomnę że to nie trener biega po murawie i nie można go winić za każdą porażkę. Bądźmy cierpliwi, Belgowie to jest topowa reprezentacja, dawno nie graliśmy z tak silnym przeciwnikiem, bo sorry ale Anglicy w mojej ocenie nie mają do nich podejścia.

1

@Kinginiesta jeżeli to strona międzynarodowa to nic dziwnego, Blik to w ogóle jest polski system płatności i póki co działa tylko u nas. Karta to jedyny sprawdzony, bezpieczny i błyskawiczny sposób transakcji który działa wszędzie.

3

@Tom_Sta Cieszę się że w końcu ktoś dostrzega że transfer Frankiego nie został zamortyzowany i od kwoty sprzedaży trzeba będzię tą amortyzacje odjąć. Żeby ten transfer jakkolwiek się opłacił trzebaby dostać ponad 120mln euro za niego. Jak dla mnie Frankie powinien zostać i w końcu grać na pozycji Busiego.

0

@Barcanajlepszyteam potem będą płakać że taka kobieta która dostała stanowisko za płeć zarabia mniej o 8% :)

9

@DaPidejpi a to luz, zwyczajnie 40% osób będzie musiało powiedzieć że utożsamiają się jako kobiety xD

A tak serio to parytet płci to najbardziej absurdalny, szkodliwy i seksistowski przepis w dziejach. Mówi wprost, kobiety są za głupie żeby dostać się na dane stanowisko więc trzeba je im dać z urzędu.

0

@DaPidejpi o co chodzi z tym płeć ważniejsza od kompetencji bo nie jestem w temacie?

2

@Kgorecki2500 100 posłów i 32 senatorów to jest świetny pomysł akurat i tutaj nie chodzi o kase a o odpowiedzialność. Przy 460 posłach te kukiełki kupczą głosami i migrują z parti do parti żeby tylko hajs się zgadzał, połowy ustaw nad którymi debatują nie znają bo po co, głosują zgodnie z agendą. Liczy się hajs i znajomości. Przy 100 posłów każdy będzie znany i rozliczany z tego co zrobił i jak głosował.

Z ilością ministestw to akurat ciężki temat bo bez szczegółów ciężko ocenic czy ma to sens, chociaż idea słuszna.

0

@Kazragore nie ma czegoś takiego jak pensja za osiągnięcia. On ma zarabiać tyle ile daje drużynie, jeżeli zalicza zjazd to albo obniża wynagrodzenie albo niech szuka frajera gdzie indziej. Nie porównuj sportowców na kontraktach do pracowników na etacie.

4

chłopak zagrał połowę sezonu, wraca po kontuzji, drużyna jest w przebudowie i nie wszystko funkcjonuje. A ludzie już wieszają psy na nim... Dajmy mu chociaż normalnie przepracować okres przygotowawczy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?