Rhaan
Dołączył/a: czerwiec 2019
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Czyli jeszcze tylko przez ok. 16 dni będziemy czytać codziennie że Barca nie ma jak przeprowadzać transferów. Dobra wiadomość.
0
nie chce mi się już kopać z koniem i odpowiadać na komentarze że powinien odejść, na szczęście ankieta pokazała że większość chce żeby został. Ja w nim doceniam chociażby to że on naprawdę chce tu grać. Ciekaw jestem jak będzie wyglądać po pełnym okresie przygotowawczym z Xavim.
3
@parpe Tebas robi to specjalnie bo CVC jest ściśle powiązane z prawami do transmisji. Skoro Barca jest najchętniej oglądaną drużyną to znaczy że dla inwestora jest najistotniejszą z drużyn. Jeżeli Barca nie podpiszę CVC to na bank Tebas nie zarobi tyle ile by chciał więc im gorsza sytuacja Barcy tym większa szansa na podpisanie umowy korzystnej dla tego złodzieja sabotażysty.
0
Niech mi ktoś wytłumaczy jak to się dzieje że co dwa dni ludzie się fascynują tym że nasza sytuacja ekomomiczna jest zła. Przecież do póki te dzwignie finansowe nie zostaną zrealizowane to nasze finanse są dokładnie w takim samym stanie jak po zimowym okienku kiedy trzeba było kombinować żeby zarejestrować piłkarzy... Nie ogarniam tego że w mediach co dosłownie drugi dzień szok, że nie można Roberto zarejestrować.
5
W ogóle mnie nie interesuje zespół kobiecy Barcy, o Aleixy Putellas wiem tyle że o niej gdzieś pisali i wspominali na jakieś gali. Na ulicy bym jej nie rozpoznał a umiejętnościami pewnie odstaje od zawodników Juvenilu (A przecież jestem kibicem Barcy który śledzi na bieżąco drużyne) więc nie dziwie się że zarabiają mniej. Była tu ostatnia informacja że drużyna kobieca wygrała ligę bez porażki a bilans bramkowy to jakieś 150:16 czy coś takiego. Przecież to jest całkowicie niepoważne, wygląda jak turniej szkolny. Strasznie mnie denerwują te porównania zarobków z facetami. Niech wygenerują 1/3 przychodu który generują faceci i możemy zacząć gdybać czy wystarczająco dużo zarabiają.
3
@Manypijany No ja osobiście uważam że City to maszynka do wygrywania, brakuje im jedynie napastnika który gwarantuje bramki z niczego, w LM brakuje bardzo niewiele ale tam często decydują detale, pojedyńcze momenty a Pep wciąż jest bardzo młodym trenerem, 10 mistrzostw na 13 sezonów jako trener, kosmos. Jak Halland odpali to Pep zje wszystkie rozgrywki na śniadanie.
2
@tomek8756 zatrudnij na prezesa brata bez doświadczenia, na trenera skompromitowanego trenera wujka, co może pójść nie tak?
0
W niektórych mediach przebijają się jakieś chore pomysły wymiany Gaviego na Lewego... Zdaje sobie sprawę że wartość tych plotek jest mniej niż znikoma ale jak w ogóle można wpaść na tak absurdalny pomysł wymiany, Polskim dziennikarzom już chyba całkiem odbiło.
0
Jest dopiero Maj więc luz bez spiny ale oczyma wyobraźni widzę nasze letnie wzmocnienia "Fati, Abde, Pjanić, Martin i Umtiti" xD
1
@pax ooo o tym właśnie piszę, Busquets robi babol, nie ma problemu. De Jong nie asekuruje Traore który asekurował Alvesa ( gdzie był nasz kochany prawy obrońca) i jedziemy z błędem, karygodne, jak mógł!
Oczywiście że używam hiperboli! i oczywiście że Busi jest świętą krową i jest przychylniej oceniany przez redakcje tak jak Araujo przez użytkowników (zazwyczaj!) :) ale to jeszcze nic nie znaczy, regularnie widzę jak masa zawodników ma powypisywane minuty w których źle przyjmą piłkę i ta wyjdzie na aut, a w przypadku Busquetsa brakuje kluczowych błędów. Razi mnie to bo dzieje się tak wielokrotnie.
Napisałem że nie został oceniony źle, pomimo tego że ja bym wystawił inną ocene, ponieważ moje zdanie nie jest jedynym słusznym zdaniem i tylko moja ocena jest prawdiłowa... Dodatkowo podkreśliłem że ja oceny nie wystawiłem bo uważam że nie śledziłem meczu dostatecznie uważnie żeby wyłapywać wszystko, co absolutnie nie oznacza że nie mogę się nie zgodzić ze sposobem oceniania poszczególnych zawodników względem innych graczy, uważam że ocena opisowa jest o wiele bardziej istotna niż ocena punktowa ale musi być jakieś przełożenie, niestety tutaj widzę całkowity brak konsekwencji w argumentacji ocen. Jakbym miał powiedzieć jaka jest ocena danego zawdonika po opisie to nie zgadłbym większości.
I w ogóle nie wiem o czym my tu dyskutujemy, redakcja sobie wystawiła oceny, mi się nie podobają, koniec tematu, wszystkim się nie dogodzi.
30
@DonMatteo901 ale kto to jest? bo ja chyba za stary jestem i nie rozumiem xd
7
@Comentateiro Nie wdając się w dyskusję, moim zdaniem problem mamy taki że sprowadzamy temat do jestem za albo jestem przeciw. Przestaliśmy rozmawiać o warunkach takiej aboracji, jak np. ile ma płód, powód aborcji, ilość aborcji przeprowadzanych w jakimś czasie itd... Zamiast tego odpalamy TV i słyszymy z jednej strony aboracje na życzenie dla każdego zawsze i refundowana a z drugiej całkowity zakaz aborcji pod karą ścięcia ...
0
@pax ja nigdzie nie napisałem że Busquets zagrał źle, nigdzie nie napisałem że jego ocena jest nie adekwatna, napisałem natomiast że ocena opisowa Busquetsa skupia się jedynie na dobrych stronach jego występu a przemilcza te złe, dla mnie ta sytuacja ze stratą to jest kalka tego jak straciliśmy bramkę z Realem, mówienie że było 2 obrońców jest dla mnie kuriozalne jeśli przeciwnik wychodzi 3-2 albo 2-2 to ma gigantyczną przewagę a DM nie ma prawa doprowadzać do takich stuacji. Busquets niestety wali takie wielbłądy w co 2 - 3 meczu. Nie mam pojęcia czym to jest spowodowane.
Tak jeszcze prostująć, zasłoń sobie oceny Gaviego i Busquetsa, przeczytaj opisy i powiedz mi że z opisów różnica między nimi to 1 stopień na 10. Dla mnie Busquets zagrał na 6 (ocen nie wystawiałem bo za mało się skupiałem na meczu żeby z czystym sumieniem wystawić notę) ale za wielbłąda odejmuje mu 1 wychodzi 5, Gavi i Frankie na moje zagrali na 4 ale tak jak pisałem ocen nie wystawiłem.
32
Osoba odpowiedzialna za transfer Pjanicia powinna płacić mu z własnych pieniędzy a potem dodatkowo odsiedzieć w kiciu każdy rok jego kontraktu... Przecież to był kryminał!
15
Sergio „Święta Krowa” Busquets, każdemu innemu wyliczymy każde złe dotknięcie piłki i skrupulatnie odnotujemy minute błędu. Busiemy oczywiście tego nie zrobimy bo po co mu wypominać idiotyczną stratę po której przeciwnik ma 200% okazje i tylko dzięki własnej nieudolności nie zdobył bramki. Busi jest z zasady najlepszy i nie wolno go kwestionować
1
@Sau_Ron Właśnie to robią nasze kochane pasożyty, Martin Umtiti itd... Wypełniają kontrakt ... każdy kij ma 2 końce
4
@Emhyr i właśnie dlatego powinno się ich odsunąć od drużyny, takie zachowania mogą negatywnie wpłynąć na innych zawodników. Zesłać do rezerw i kazać im graćw 3 lidze.
6
@Mns21 Tylko że to nie jedyny szejk, jak widać w paryżu wydają więcej kasy a efektów nie ma. United też biedne nie jest, Real to samo. Każa z tych drużyn wydaje kupe kasy, nie tylo Guardiola. Ponadto jakie są największe gwiazdy City? De Bruyne? Gdze był Kevin zanim przyszedł do City. ManCity wydaje dużo kasy ale nie ściąga zawodników po 200mln.
13
@Mns21 Guardiola w 13 lat kariery wygrał 10 mistrzostw krajowych, 3x Barca, 3x Bayern i 4x City i ma taką samą liczbę wygranych LM. Więc raczej można powiedzieć że póki co niczym nie ustępuje Fergusonowi, no chyba że będziemy go winić za to że karierę trenerską zaczynał z rezerwami Barcy z którymi zajął 1 miejsce w ich klasie rozgrywkowej a potem zaczął demolować wszystkich w pierwszej drużynie Barcelony. Kariera Pepa wciąż trwa i kiedy zejdzie ze sceny zejdzie jako najbardziej utytułowany trener w historii. Żeby było jasnę, ja w żadnym wypadku nie kwestionuje SAF, trener wybitny, dla mnie minimum top 3 wszech czasów.
7
@takisobiektos no tak jeszcze 2x z MIlanem, to mamy 3 na 27 lat pracy. Guardiola pracuje 13 lat.
56
@Vebrol SAF przez 27 lat pracy z ManU wygrał LM 2 razy, Pep Guardiola przez 13 lat swojej kariery trenerskiej wygrał LM 2 razy. Ancelotti przez 26 lat pracy wygrał LM 1 raz. Co Ty myślisz że LM to takie trofeum co się zdobywa po 10 razy?
125
@Vebrol facet wygrał 4 razy Premiere League w 6 lat a niekótrzy wciąż go kwestionują, to jest niesamowite...
0
@damiano996 nigdy nie marudziłem że nie ma takiego a nie innego piłkarza.
0
@damiano996 zajebiście, walić styl, historie wartości... WINCYJ PINIENDZY. Przyjdzie szejk i powie Ci że ma w d*** xaviego, styl, szkółkę itd. Nie chciałbym drugiego PSG w Barcelonie
7
@Peciak Odpowiedź jest prosta, spora część strat spowodowana została sytuacją nadzwyczajną czyli pandemią covid a limity mają co do zasady chronić kluby. Dla przykładu, UE pozwoliła się państwom członkoskim warunkowo bardziej zadłużać aby uniknąć zapaści gospodarczej.
Jeżeli teraz nie będziemy mogli rejestrować piłkarzy to może i nie wydamy za dużo ale też dużo nie zarobimy. Liga powinna być elastyczna.
6
To jest jakiś absurd z tym CVC, to jest skandal i szwindel. 270mln euro za prawa o wartości ok 825 mln przy stałej wartości...
0
@sonek a wiesz że przez chwilę nawet myślałem o tym xD ale potem stwierdziłem że dla mojego zdrowia psychicznego będzie lepiej jak nie zobacze Realu przegrywającego 2:0 w 91 minucie, tylko po to żeby Liverpool dostał wylewu i przegrał 2:3 po golu w 99 minucie meczu.
0
@KrystianR ja się umówiłem na sobotę z dziewczyną z którą od niedawna się spotykam. Wczoraj uświadomiłem sobie mój błąd ... Odwołać nie odwołam ale no nie powiem, trochę boli xD
0
@ObiektywnyKibic121 Ja uwielbiam nasze perełki ze szkółki ale uważam że nie można oprzeć środka pomocy o samych nastolatków. Pedri to jest fenomen jeden na mialiard ale jak złapie kontuzję to jest problem. Bo moim zdaniem Nico to nie ten rozmiar kapelusza a Torre to jedna wielka niewiadoma. Nie każdy od razu będzie potrafił dostosować się do naszej gry.
0
@Momals11 Przyda się doświadczony pomocnikw Barcy B, trochę przepłacony no ale co zrobić.