3

@Rl9k1nG Ja trochę nie w temacie jestem ale z kontekstu wypowiedzi wynika chyba to że Ukraińcy nie patyczkują się z kolaborantami a nie że to oni byli odpowiedzialni za zbrodnie w Buczy. Głupotą według mnie jest odnoszenie się akurat do Buczy ale czy ten post jest aż tak kontrowersyjny?

0

@cules100pro jest takie powiedzenie, mów do dupy to Cie osra :) widzę że Tobie się nie przemówi do rozsądku. Ja napisałem że Frenkie jest hejtowany a Pjanić hypowany co jest absurdalne, Ty odpisałeś "Pjanic zarabia 15 a Frenkie 29". Czyli nie dość że napisałeś głupoty to jeszcze nawet ich nie rozumiesz. Ja dyskusje uważam za zakończoną bo zwyczajnie nie za bardzo ogarniasz ale luz, kiedyś zrozumiesz :) Miłego dnia.

0

@cules100pro jedyny fakt jaki potwierdziłeś jest taki że wartość merytoryczna czy logiczna Twoich wypowiedzi leży gdzieś pomiędzy rynsztokiem a mułem xd Nie potrafisz obronić swoich głupich tez więc zaczynasz wrzutki na mnie zamiast zwyczajnie przyznać się do swojej niewiedzy i ignorancji. Kiedyś dorośniesz, zaczniesz zarabiać i wtedy zrozumiesz jakie bzdury nawypisywałeś.

1

No tak, piłkarz idzie klubowi na rękę po czym chce dostać swoją kase? CYK POZEW. Rzygać się chce jeśli to prawda. Mogli wszyscy wtedy powiedzieć że mają głęboko w D***E problemy klubu i pozwolić Barcelonie zbankrutować.

Sorry ale póki co to zwykły kapiszon. Do póki nie będzie jakichś konkretnych zarzutów to mogą wszystkich którzy przedłużyli wtedy umowy jedynie cmoknąć.

0

@cules100pro A no może to że porównujesz zawodników przez pryzmat zarobków i obciążenia finansów ?? Więc trzeba być ćwierćinteligentem lub zwykłym ignorantem żeby porównywać umiejętności dwóch zawodników przez pryzmat obiążenia budżetu na dany sezon a nie wysokośći kontraktu? Jeżeli Frenkie i Pjanić oboje mają zarobić 48mln euro w 4 lata ale jeden dostaje wypłate raz na 2 lata to znaczy że co drugi sezon jego opłacalność drastycznie maleje?? No nie, bo to wyliczenia z d**y, Frenki poszedł klubowi na rękę, zgodził się odroczyć wynagrodzenie bo klub miał poblemy finansowe i teraz ma być za to hejtowany? Za to że trzeba mu wypłacić to co już zarobił i niby na tyle nie zasłużył? Fajnie ale za zeszły rok dostał 3mln euro brutto. To już nie jest ważne prawda?

0

@cules100pro A wiesz co to odroczenie wynagrodzenia? Frenkie zgodził się odroczyć 17mln euro. Czyli kase zarobił a jeszcze nie dostał i między innymi stąd bierze się to magiczne "29mln" zarobku. Frenkie dostaje 12mln euro brutto rocznie. Reszta to dodatki za międzyinnymi wygranie ligi mistrzów i odroczone wynagrodzenie. Pjanić nie zarabia wcale mniej.

0

@cules100pro A no może dlatego że to jest kasa którą już zarobił? W takim razie rozumiem że według Ciebie Pique aktualnie zarabia 72mln euro?

0

@cules100pro Gówno prawda, według tego co mówisz Pique zarabia 72 mln. Wliczanie Frenkiemu do wypłaty odroczonego wynagrodzenia plus zaliczanie wszystkich bonusów to czysta głupota. Skąd wiesz ile Pjanić na bonusów? Nie wiesz bo nigdzie nie były podane a jakieś napewno są.

0

@Encore jak to jest że jak Frenkie zagra zajebisty mecz przeciwko randomom z Meksyku to jest hejt że to są ogórki a jak Pjanic którego nie chcieli w Turcji bo jest emerytem parodystą na emeryturze który od 5 lat nie zagrał na przyzwoitym poziomie, 3 razy kopnie celnie piłke przeciwko rezerwom oldboyów z ameryki to wszyscy się spuszczają że powinien dostać szansę?? A przypomnę że zarabia Tyle co Frenkie.

2

@stickie to trochę absurdalne że ludzie porównują Frenkiego do Silvy, bo Portugalczyk gra od kilku sezonów pod wodzą najlepszego trenera w historii a Frenkie zaliczył 3 parodystów w roli trenera po drodze i miał juniorów za partnerów w drużynie. Już o braku prezydenta w klubie i ogólnym burdelu nie wspominając.

3

Jeden z dyrektorów ManU wie czego chce Frenkie i powiedział to Redknappowi :) świetna historia

0

@ini_barca Wiesz co, ja to raczej z głowy rzuciłem w odniesieniu do Tebasa który mówił że CVC pozwoli Barcelonie rejestrować piłkarzy. Między innymi powiedział takie zdanie: "CVC: Dołączenie przez Barcelonę do CVC nie jest konieczne. Musi sprzedać aktywa, ale CVC nie jest jedynym sposobem. Porozumienie jest dobrowolne."

Tymczasem z dźwigni było 3x więcej kasy niż z CVC. Czyli albo ordynarnie kłamał że CVC w jakikolwiek sposób może nam pomóc albo teraz rzuca nam specjalnie kłody pod nogi stusując konkretną interpretacje.

7

@Pawel13sz La Liga twierdziła że będziemy mogli rejestrować piłkarzy jak podpiszemy CVC a teraz się okazuje że jak zarobiliśmy o ponad 500mln euro więcej nić z potencjalnego dealu to jednak wciąż za mało i musimy zarobić kolejne 200mln euro :)

0

@Messibestplayerintheworld Sezon jest długi, każdy dostanie swoje minuty, jakoś nie chce mi się wierzyć że Frenkie odszedłby bo bałby się rywalizacji.

0

@Messibestplayerintheworld Przecież Xavi go nie posadzi na ławce jak nie obniży wynagrodzenia.

0

@Qlimax86 Było napisane że konkretne miejsce a nie ogólnie sektor no to odniosłem się do każdego miejsca. W kwestii kamer co drugi sektor, pamiętaj że to nie mogą być byle jakie kamery, tylko takie które rejestrują obraz 360stopni lub szerokokątnie i do tego w jakości telewizyjnej. Widziałeś kamery telewizyjne? To są wielkie drogie kolosy. No i na koniec trzeba sobie zadać pytanie po co? Ja osobiście mecz wole oglądać w TV z obrazem taki jaki jest, na stadion idę poczuć atmosfere spędzić czas w towarzystwie itd.

3

@Qlimax86 Stworzenie nagrania i obejrzenia tego później jest możliwe ale w czasie rzeczywistym nie ma szans a przynajmniej nie ma szans przez następne kilka lat. No bo jakby to miało działać? Aktualnie oglądając coś w VR albo poruszasz się po wyrenderowanej sztucznej mapie albo korzystasz z nagrania video w odpowiedniej technologii. Nagranie odpada bo każde miejsce musiałoby posiadać swoją kamerę która wszystko by rejestrowała, natomiast skanowanie całego obiektu i tworzenie modelu po którym mógłbyś się poruszać w czasie rzeczywistym póki co wykracza poza nasze możliwośći techniczne i byłoby ekstremalnie drogie.

0

@Dawidfcb1998 jak będzie grał jak w sparingach w meczu z Atletico to zostaniesz fizycznie zniszczony.

0

@Culer_1906 przecież FDJ od miesiąca gra dla ManU, musi tak być bo wszystkie media o tym pisały :)

0

@Zorrocule najgorsi to są Ci durnie co dzisiaj dorabiają ideologie do powstania, o jakiejś zemście, o jakiś rachunkach i że nie chodziło o zwycięstwo. A jak dostają na twarz argumentami to je ignorują i mówią że chodziło o coś innego. W Krakowie też żyli ludzie pod okupacją, też stracili bliskich, a jednak nie poszli na rzeź w imię 5 minut wolności. Przeciętny obywatel ma prawo czuć co chce, ale polityk czy generał nie ma prawa podejmować decyzji w oparciu o ja chce czy ja mam dość.

1

@FC1899Barca Ale nikt nie ma pretensji do powstańców którzy walczyli, problem w tym że nikt nie powinien im na to pozwolić. Powstanie nie powinno wybuchnąć i jakoś w innych miastach do wybuchu nie doszło a rozkaz w Krk również został wydany. Zresztą dlaczego Linda mówi w imieniu Powstańców? Mi się wydaje że jednak Powstańcy wierzyli w wygraną, nikt im nie mówił że wszyscy zginą wzamian za 5 minut wolności.

0

@_catalan Nie, 7mln euro netto dla 19 latka który łącznie w swojej karierze zaliczył mniej niż 3tyś minut(stan na dzisiaj), a umowa była podpisywana jeszcze w zeszłym sezonie, to jakiś kosmiczny absurd. Nie ma szans że Fati tyle dostaje chyba że wliczają mu w wynagrodzenie wszystkie bonusy co pokazuje że ta tabelka jest ABSURDALNA. Bo nagle okazuje się że wynagrodzenie Frenkiego na następny sezon liczone jest z zaległym wynagrodzeniem 6mln euro brutto w tym sezonie, wszystkimi bonusami w tym wygrana LM 3mln euro brutto i premią za lojalność która ma dostać za rok w wysokości bodajże 7mln euro brutto jako jednorazowy dodatek który otrzymuję u nas 90% zawodników.

0

@Encore Dostanie szanse tak samo jak Umtiti :)

6

@FC1899Barca Czyli rozumiem że teraz będziemy przedstawiać aktorów jako ekspertów od historii czy wojny? Rozumiem że jak Steven Seagal mówi że Putin jest spoko to znaczy że Putin jest spoko? To co mówi Linda w żaden sposób nie odnosi się do zarzutów stawianych organizatorom powstania. W Krakowie rozkazu niewykonano, dało się?

1

@Encore ale to są okropne bzdury xD ktoś wierzy w te brednie? Ansu Fati 14 mln euro xD

0

@GeneralXavi konto firmowe na EA sports?? :)

0

@tbas Bo fanboye Rikiego nie oglądają meczy tylko highlighty i dla nich nikt się nie poznał na prawdziwym talencie, a oni przecież widzieli że chłopak biega.

0

@Lionel_Messi10 No tak jak źródło jasno podaje że Frenkie od początku wykluczył United, nie chce United i nie odejdzie z Barcy to nie istotne bo potem Sport napiszę że Frenkie jednak chce... Pogódź się z tym, Frenkie zostanie.

0

@Fabik87 tylko oni to robili w meczu o stawke :)

2

@Janiama Xavi już zaznaczył że chce mieć stoperów którzy świetnie wyprowadzają piłkę więc można sie spodziewać Araujo na prawej lub ławkę. Bernardo za 80mln przy takiej ilości pomocników mnie jakoś nie grzeje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?