Rhaan
Dołączył/a: czerwiec 2019
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
13
@MarioVeB! No tak, jak merytorycznie nie ma się szans to trzeba zaczynać tekstami o zniżaniu się do poziomu. Spoko, klasyka. Tak przedłużali wydanie koncesji, żeby przepchnąć ustawę i mieć powód niewydania licencji, chodziło o TVN 24, które i tak mogło dostać licencję Holenderską i po problemie, co nie zmienia faktu że Twój argument jest z du** wzięty i dostosowany pod tezę ale mnie na to nie złapiesz. W kwestii umowy o wolnym handlu z USA weź się popukaj w głowę, ona dotyczy towarów a nie usług, nawet w UE nie masz wolnego przepływu usług, jak nie wierzysz to idź wziąć kredyt w Portugalii to Cię wyśmieją. FB na swój status zapracował xD no kisnę ! Ty tak serio? Ciekaw jestem czy jak mówisz o prawach pracowniczych to też tak popierasz dziki XIX wieczny kapitalizm, śmiem twierdzić e nie, powtórze jeszcze razm każda firma ma obowiązek działać w ramach prawnych, jeżeli jest to monopolista medialny to powinien podlegać kurateli ministwerswa aby niedopuszczał się nadurzyć swojej pozycji rynkowej, co jest STANDARDEM w każdym kraju.
2
@Borneo Jeżeli firma która zajmuję się między innymi rozpowszechnianiem informacji może dowolnie promować i wybierać treści które jej pasują, to trzeba się w takim razie zastanowić nad koncesją :) w każdym razie medialni giganci, w tym google już dawno powinni zostać uregulowani prawnie
24
@MarioVeB! tak monopolista, dokształć się proszę, jaki procent na rynku Polskim ma FB + Instagram? śmiem twierdzić że grubo ponad 70% a monopol mamy już od 50%.
Twój argument o TVNie też jest wart tyle co poziom Twojej wiedzy, czyli niewiele. Nikt nie chciał zabrać koncesji TVNowi, chcieli jedynak zmienić prawo w taki sposób aby firmy z poza europy nie mogły posiadać większościowych udziałów w TV aby ubiegać się o koncesję. Ale spoko, rozumiem że najprościej jest obalić stworzoną przez siebie, fałszywą teze i kłócić się że ma się racje.
0
@normasubiektywna W poprzednim sezonie Frankie nie był w swojej topowej formie z Ajaxu ale wciąż był naszym najlepszym pomocnikiem i wyglądał o wiele lepiej niż Busi który momentami grał kryminał. Przypomnę że mówiło się nawet że ustawienie z 3 obrońców pozwoliło przywrócić do żywych Busquetsa, dzisiaj wygląda dobrze bo zwykle jest asekurowany przez jednego z pozostałych pomocników.
39
@takisobiektos a ja uważam że to trafnę porównanie, argument niektórych o prywatnej firmie to kpina bo FB to monopolista na rynku social mediów a z tego co wiem nie jest pod żadnym nadzorem kuratora. Może powinien jakiś pan z PiSu wpaść i zrobić porządek "zgodnie z prawem" ale wtedy byłaby wojna o wolne media, prawda?
0
@normasubiektywna Nie pamiętam kiedy jakikolwiek zawodnik zagrał na pozycji Busquetsa więcej niż 2-3 mecze pod rząd, więc jak w ogóle można myśleć o zastępstwie ? U nas to jest bardzo specyficzna pozycja, chociaż zauważyłem że ostatnio Busquets bardziej uczestniczy w rozgrywaniu przy asekuracji De Jonga może to jakiś pomysł na stopniową adaptacje Frankiego.
9
@Croocers Już tłumaczę, zaraz zrobią badania w których wyjdzie że szczepionka w wariancie XYZ dadję 49.98% skutecznej ochrony przed wawriantem YZX jeżeli dawkę przypominającą Z weźmiesz w czasie pełni księżyca stojąc na jednej nodzę, a jeśli od razu weźmiesz do tego booster to dadzą Ci certyfikat zaszczepienia na 2 dni i będziesz mógł ściągnąć maseczkę pod prysznicem.
4
@FC1899Barca przecież Śmiszek to konkubina Biedronia, uosobienie nepotyzmu, facet dostał jedynkę na liście za dawanie du**. Czego można od niego wymagać?
0
Sprzedać do PSG za koszt amortyzacji transferu i wszyscy szczęśliwi. Chcę tylko zobaczyć jak szejk mu daje 30mln rocznie xd
0
@Yoshi94 na wypożyczeniu będzie zarabiał tyle samo...
3
@kuz Argument że grał w najlepszych klubach można obalić tak że facet ma 29 lat a klub już zmieniał 8 razy a zaraz będzie 9... Jakby był dobry to nikt by nim nie rzucał jak szmaciąną lalką.
2
to był już 50 występ Puiga i wyglądał ... źle? kilka piłek to było wrzucenie kolegów na minę, podania często za lekkie, cud że nie skończyło się tragedią.
3
@Arkon Garcia Mingueza top, nie wiem jak mogłeś pominąć...
2
@Comentateiro Statystyka totalnie z kosmosu, Polska w skali świata wcale źle wyszczepiona nie jest, nie mamy też najgorszej służby zdrowia, są kraje czy stany w których uznano covid za normalną chorobę zakaźną i jakoś nie widać ciał na ulicach. Jeżeli statystyki które przytoczyłeś czegoś dowodzą to jedynie tego że nie ma żadnych korelacji między lockdownem i poziomem wyszczepienia a śmiertelnością na covid, lub też druga opcja, dane są o du** rozbić. Nie wiem czy dalej tak jest ale na początku pandemii wszystkich jak leci wpisywali jako ofiary covida bo była z tego dodatkowa kasa.
2
@Criss18Barca no ja akurat myślę że jest tutaj nas tyle że zdania mogą być podzielone :)
0
@viscabee9 porównujesz Ter Stegena do Roberto? Faceta który przez kilka lat był jednym z najlepszych w drużynie do wiecznej zapchaj dziury?
0
@sintesox nie wiem czy miał więcej ale liczą się chyba tylko ligi z top 5 europy, a Holenderska się nie łapie.
1
@Uukasz_93 Jak byk jest napisane że Stegen obronił 71% strzałow w zeszłym sezonie, czyli tylko kilka pkt % mniej niż topka. Zwalanie na niego winy to głupota.
10
@pyra92 Pedrim i Gavim zachwyca się cały świat, o Araujo pytają kluby z PL a Nico również jest bardzo wysoko oceniany. To nie są przypadki Puiga...
8
@Vebrol Jestem za bo nie trawie mafi z UEFA/FIFA a teksty o piłce dla wszystkich można włożyć między bajki, wystarczy spojrzeć na PSG. Liczy się kasa.
0
@Kgorecki2500 haha, PSL nie przekroczy progu, PiS zgarnie głosy dzięki metodzie donta, koniec końców do stworzenia rządu potrzebna będzie konfa albo sld, a skończy się na tym że pis wyciągnie kilku posłów z lewicy za stołki.
1
@Zbyszard nota za wrażenia artystyczne super ale od skrzydłowego za 150mln euro oczekiwałbym chociaż tej jednej bramki na 3-4 mecze. Przypomnę że gość jest lepszy od Mbape :)
1
@Zbyszard najpiękniejsze w nim jest to jak pięknie nie strzela bramek, 150mln euro.
2
@Criss18Barca ciężka sprawa, chcesz wejść do It ale jako kto? Z jednej strony podajesz bazy danych z drugiej grafikę, dość spory rozstrzał. Musisz też pamiętać że w IT nie ma czegoś takiego jak praca z jedną technologią, a przynajmniej w znamienitej większości, technologię się łączą. Jeżeli jesteś całkiem zielony to odpuść sobie termin na przyszły rok, w tej chwili rynek juniorów jest przesycony, ludzie którzy już coś umieją szukają pracy od 3 miesięcy nawet do roku.
0
6 minut doliczonych? Zawodnicy sevilli 10 leżeli na murawie…
41
Gavi lekko trafia przeciwnika, zolta kartka. Gomes napir*** łokciem, kopie fauluje 7x w meczu i luz nie ma problemu… to jest kpina z sędziowania
1
Sevilla powinna grać już w 9…
8
Sędzia robi co może żeby Sevilla strzeliła
1
@mateusz_mdj10 obserwuje go uważnie od kilku meczy, dzisiaj mega irytuje ale zauważyłem jedną rzecz, on nie jest pod formą, jak bierze grę na siebie to widać że potrafi. No tylko że on ucieka od gry, chłopak ma chyba problem natury psychicznej, wygląda jakby był zagubiony. Zobaczymy może po przerwie świątecznej coś mu w głowie przeskoczy.
0
@Nieznajomy jak się meczy nie ogląda tylko śledzi jakiś live score to się potem ocenia bramkarzy po tym że był jeden celny strzał i od razu bramka