Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Marzenia się spełniają. IshowSpeed w Polsce. @Encore wzruszyłem się trochę
3
@Luciano99 grał z Cristiano w jednej drużynie.
4
@Kgorecki2500 Garfield, mimo że seria Amazing to trochę zmarnowany potencjał
1
@Sulimo spajdermen raczej. Pozdrawiam serdecznie i życzę miłej nocy
4
@macio_944 ja chciałbym żeby moje dzieci żyły w świecie w którym rozwój postępuje. Dla mnie rozwój to na podstawa. Tak samo jak o całe że słońce nie krąży mam wątpliwości, bo raz jest a raz go nie ma, a w niektórych miejscach na ziemi ledwo co wychodzi. Gdybym miał fundusze duże typu klub Barcelona to wszystko bym poświęcił na badania naukowe bo to jest podstawa
7
Oglądam sobie tik toki z tej całej wyprawy w kosmos. Oczywiście szacunek bo ja w istnienie kosmosu wierzę tylko w innej formie, dobre pytanie skąd tam internet? Potwierdza się powoli to co pisałem już wcześniej czyli kosmos istnieje ale inaczej niż w przekonaniu ludzi
0
@Faro w meczu niech tak zagra. Trening to za mało
1
Hipokamp to bardzo ważny element naszego mózgu, z uszkodzonym hipokampem funkcjonowanie jest bardzo ciężkie. Co ciekawe jest on rozwinięty bardzo na przykład u taksówkarzy, zwłaszcza tych z większych miast. Także warto.
0
@MessiForeverTheBest z takim zawodnikiem będzie ostra walka.... O ligę konferencji. Hahaha
1
@misterio wstyd. Przez to że nie umiem tego obliczyć nie zostanę naukowcem wybitnym np. ale z drugiej strony matmę zdałem na 30 coś dzięki korkom od koleżanki Nikoli, może jednak powinna być obawizkwoa? Pozdrawiam i miłego wieczoru życzę
4
Matura z matematyki nie jest zła, ale powinny być cyferki tylko bez literek. Literki to u @NeroTFP1 na matmie zdecydowanie nie są one potrzebne
0
Umtiti. Tak czy nie?
0
@Encore kiedy Ten Hag przestanie się kompromisować
18
@Criss18Barca ja daję kelnerkom numer telefonu
0
@Aragorn33 ale mnie już tak
1
@Encore ja polubiłem jakiś post Messiego. A do Miami się nie wybieram
0
@Encore hahah. Pozdrawiam. Wiesz kiedy w Polsce będzie?
2
@Faro niech za trening się biorą a nie imprezy w głowie. Co się dzieje z moim klubem...
3
@Zoker ja za 17 razem zdałem B i na łuku też zdarzyło mi się oblać i nie jestem gorszy
3
Marzenia się spełniają to jeszcze nie jest meta ale jest coraz bliżej. Tylko CM Punk. @negreanu @mordini123 @D10SLEO @PatrychoO
1
@July_6_BcN na najbliższym skrzyżowaniu skręć w lewo. @Encore zapisz to jaki świetny sytuacyjny żarcik zrobiłem
0
Kierunki studiów które kompletnie nie opłacają się w 2025 roku?
2
@Kozinho. Gdzie znajdę tak zwane witaminy? Gdzie znajdę tzw odpowiednie proporcje makroskładników. Ja teraz nie pakuję już z 3/4 miechy ale w prime wciskałem tam na maksa 140, niby waga 93 i nie było docięcia ma brzuchu ale coś tam wiem. Ale ja nie oglądam co mówi tv
6
Kebab to jeden z największych wrogów współczesnego człowieka, człowiek taki zamiast iść na trening i prowadzić zdrowy tryb życia to idzie i bierze kebaba. Trzeba doprowadzać do organizmie makroskładniki typu białko, węglowodany i tłuszcze w odpowiednich proporcjach to podstawa, ale nie można zapominać też o witaminach to podstawa.
0
@MesQueUnClub_87 najważniejsze to żyć w zgodzie z samym sobą
5
Często jest tak że prawicowa dziewczyna i lewicowy chłopak to najlepsze połączenie i związek. A znam taką parę i dobrze się dogadują
2
@Encore już członkiem fanklubu nie jestem. @blakkudium oczywiście obok De Paula i młodego Simeone jeden z ulubionych piłkarzy.
6
Tego już za dużo, dosyć kibicowania Yamalowi. Teraz trzeba kibicować piłkarzom typu Julian Alvarez.
1
@MesQueUnClub_87 czemu Horozon 2 nie? Gorzej poszło?
23
@NeroTFP1 Angielski, dobrze że go nieznam i jestem z tego dumny