1

@misterio wstyd. Przez to że nie umiem tego obliczyć nie zostanę naukowcem wybitnym np. ale z drugiej strony matmę zdałem na 30 coś dzięki korkom od koleżanki Nikoli, może jednak powinna być obawizkwoa? Pozdrawiam i miłego wieczoru życzę

4

Matura z matematyki nie jest zła, ale powinny być cyferki tylko bez literek. Literki to u @NeroTFP1 na matmie zdecydowanie nie są one potrzebne

0

Umtiti. Tak czy nie?

0

@Encore kiedy Ten Hag przestanie się kompromisować

18

@Criss18Barca ja daję kelnerkom numer telefonu

0

@Aragorn33 ale mnie już tak

1

@Encore ja polubiłem jakiś post Messiego. A do Miami się nie wybieram

0

@Encore hahah. Pozdrawiam. Wiesz kiedy w Polsce będzie?

2

@Faro niech za trening się biorą a nie imprezy w głowie. Co się dzieje z moim klubem...

3

@Zoker ja za 17 razem zdałem B i na łuku też zdarzyło mi się oblać i nie jestem gorszy

3

Marzenia się spełniają to jeszcze nie jest meta ale jest coraz bliżej. Tylko CM Punk. @negreanu @mordini123 @D10SLEO @PatrychoO

1

@July_6_BcN na najbliższym skrzyżowaniu skręć w lewo. @Encore zapisz to jaki świetny sytuacyjny żarcik zrobiłem

0

Kierunki studiów które kompletnie nie opłacają się w 2025 roku?

2

@Kozinho. Gdzie znajdę tak zwane witaminy? Gdzie znajdę tzw odpowiednie proporcje makroskładników. Ja teraz nie pakuję już z 3/4 miechy ale w prime wciskałem tam na maksa 140, niby waga 93 i nie było docięcia ma brzuchu ale coś tam wiem. Ale ja nie oglądam co mówi tv

6

Kebab to jeden z największych wrogów współczesnego człowieka, człowiek taki zamiast iść na trening i prowadzić zdrowy tryb życia to idzie i bierze kebaba. Trzeba doprowadzać do organizmie makroskładniki typu białko, węglowodany i tłuszcze w odpowiednich proporcjach to podstawa, ale nie można zapominać też o witaminach to podstawa.

0

@MesQueUnClub_87 najważniejsze to żyć w zgodzie z samym sobą

5

Często jest tak że prawicowa dziewczyna i lewicowy chłopak to najlepsze połączenie i związek. A znam taką parę i dobrze się dogadują

2

@Encore już członkiem fanklubu nie jestem. @blakkudium oczywiście obok De Paula i młodego Simeone jeden z ulubionych piłkarzy.

6

Tego już za dużo, dosyć kibicowania Yamalowi. Teraz trzeba kibicować piłkarzom typu Julian Alvarez.

1

@MesQueUnClub_87 czemu Horozon 2 nie? Gorzej poszło?

23

@NeroTFP1 Angielski, dobrze że go nieznam i jestem z tego dumny

1

@Encore Pozdrawiam serdecznie Encore

1

@Encore Po Polsku może Encore? Nic nie rozumiem, a temat osiemnastki Yamala jest moim ulubionym tematem i poświęcam mu 3 godziny dziennie

0

@agaFCB haha my mężczyźni jesteśmy lepsi w piłkę nożną. Pozdrawiam serdecznie

4

@Kessie Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego wieczoru

4

Yamal zyskał u mnie szacunek. Szacunek.

1

@PatrychoO mistrz świata powinien być wzorem do naśladowania.

3

@Kapitan hawk Żaden Vitinha dopóki nie zagra dobrze na kadrze, jeśli już ktoś to Mendes.

1

@Kapitan hawk Patricio. @Bolton ale jak przyszło co do czego zachował się w porządku i pomogła

1

@blakkudium spokojnie w 2069 Arteta wygra.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?