Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@JohnKennedy jest nowym liderem fanklubu Alcaraza. Życzę powodzenia. @mekston @Encore @barcelonaLM
4
Wszystkiego najlepszego Lamine Yamal
1
@Adran360 MLS udowodniła kolei brak topowości, ale za to drużyna z Nowej Zelandii być może była słabsza
1
Bywałem na lepszych osiemnastkach
2
@July_6_BcN nie wierzę że tak jest, wiem że tak jest. Jak tylko tylko listopadowcy czy grudniowy wyciągali kieliszki to upominałem żeby chowali
2
Jeśli ktoś jest na osiemntasce ale ma przykładowo 17 lat to nie może pić na takiej imprezie, nawet jak rocznikowo już ma 18.
7
@TR3YWAY ja idę dzisiaj do filharmonii
2
@FcPortoFan1999 wiem że będzie reprezentacja na P. Oby nie było tej na A, ale różnie może być.
4
Za rok o tej porze będzie już po ćwierćfinałach mistrzostw świata, wiele już będzie wiadomo.
1
@Comentateiro nie znam języka
1
Iga Świątek wygrała ten mecz, czyli wygrała cały turniej. @agaFCB @mekston
0
@agaFCB jutro będzie podobnie
1
@Kessie w jakim zespole wtedy jeździli? I gdzie jest Max?
3
@Eklerek ja za jednego herba wymienię piłkarza lepszego niż Messi
2
Wie ktoś czy na tej osiemntasce Yamala będzie alkohol?
0
@Vurt nie będę takiej kupować
1
@Encore i za to brak szacunku.
1
Nie ma lepszego stroju dla kobiety niż koszulka piłkarska
12
@VegetaPolska życie nie jest sprawiedliwe. Kiedyś zamówilem sobie dwie randki,.liczyłem że skończę pierwszą i zdążę na drugą,.niestety zasiedziałem się na pierwszej.
0
@Arkon umiejętność języka obcego, dla mnie to wstyd.
3
@macio_944 niech zrobią kiedyś Ghost od Argentyna
0
@Sysia11 a ja bym zobaczył odpadnięcie w grupie na mistrzostwach świata.
0
@Encore koalicja z Serbią?
0
@Encore spokojnie jestem liderem fan klubu
0
@Encore oby przegral w finale.
2
@JohnKennedy korzystam. Pozdrawiam
3
@JohnKennedy hahaha. Napastnik Norwegii Sorloth to jedne z moich ulubionych piłkarzy. Niestety w klubie musi użerać się z kolesiostwem
2
@Kessie w sumie chciałbym zobaczyć uniwersum w którym Wilk robi z Maxem a Horner robi z Hamiltonem. Tak jak zawsze chciałem zobaczyć jak Cristiano robi z Bracelono
0
@JohnKennedy ale mi jedynie o czasówkę chodzi. Na tak płaskiej czasówce stawianym Duńczyka trochę wyżej niż Sloweńca, Pogacar pojechał chyba trochę powyżej tego co powinien, ale Jonas wciąż nie powinien tam przegrać z zawodnikami którymi przegrał. I tak Seixas wygra za 2 lata
0
@zadafcb nie wiem czy to nie jest najmocniejszy Jonas na ściankach w historii, tym bardziej nie rozumiem czasówki