2

@JohnKennedy jest nowym liderem fanklubu Alcaraza. Życzę powodzenia. @mekston @Encore @barcelonaLM

4

Wszystkiego najlepszego Lamine Yamal

1

@Adran360 MLS udowodniła kolei brak topowości, ale za to drużyna z Nowej Zelandii być może była słabsza

1

Bywałem na lepszych osiemnastkach

2

@July_6_BcN nie wierzę że tak jest, wiem że tak jest. Jak tylko tylko listopadowcy czy grudniowy wyciągali kieliszki to upominałem żeby chowali

2

Jeśli ktoś jest na osiemntasce ale ma przykładowo 17 lat to nie może pić na takiej imprezie, nawet jak rocznikowo już ma 18.

7

@TR3YWAY ja idę dzisiaj do filharmonii

2

@FcPortoFan1999 wiem że będzie reprezentacja na P. Oby nie było tej na A, ale różnie może być.

4

Za rok o tej porze będzie już po ćwierćfinałach mistrzostw świata, wiele już będzie wiadomo.

1

@Comentateiro nie znam języka

1

Iga Świątek wygrała ten mecz, czyli wygrała cały turniej. @agaFCB @mekston

0

@agaFCB jutro będzie podobnie

1

@Kessie w jakim zespole wtedy jeździli? I gdzie jest Max?

3

@Eklerek ja za jednego herba wymienię piłkarza lepszego niż Messi

2

Wie ktoś czy na tej osiemntasce Yamala będzie alkohol?

0

@Vurt nie będę takiej kupować

1

@Encore i za to brak szacunku.

1

Nie ma lepszego stroju dla kobiety niż koszulka piłkarska

12

@VegetaPolska życie nie jest sprawiedliwe. Kiedyś zamówilem sobie dwie randki,.liczyłem że skończę pierwszą i zdążę na drugą,.niestety zasiedziałem się na pierwszej.

0

@Arkon umiejętność języka obcego, dla mnie to wstyd.

3

@macio_944 niech zrobią kiedyś Ghost od Argentyna

0

@Sysia11 a ja bym zobaczył odpadnięcie w grupie na mistrzostwach świata.

0

@Encore koalicja z Serbią?

0

@Encore spokojnie jestem liderem fan klubu

0

@Encore oby przegral w finale.

2

@JohnKennedy korzystam. Pozdrawiam

3

@JohnKennedy hahaha. Napastnik Norwegii Sorloth to jedne z moich ulubionych piłkarzy. Niestety w klubie musi użerać się z kolesiostwem

2

@Kessie w sumie chciałbym zobaczyć uniwersum w którym Wilk robi z Maxem a Horner robi z Hamiltonem. Tak jak zawsze chciałem zobaczyć jak Cristiano robi z Bracelono

0

@JohnKennedy ale mi jedynie o czasówkę chodzi. Na tak płaskiej czasówce stawianym Duńczyka trochę wyżej niż Sloweńca, Pogacar pojechał chyba trochę powyżej tego co powinien, ale Jonas wciąż nie powinien tam przegrać z zawodnikami którymi przegrał. I tak Seixas wygra za 2 lata

0

@zadafcb nie wiem czy to nie jest najmocniejszy Jonas na ściankach w historii, tym bardziej nie rozumiem czasówki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?