1

@macio_944 oczywiście że zostawię przycisk zgłoś,. zawsze go zostawiam

2

@macio_944 ja już jestem za stary na tego typu zabawy

0

@lithotripter szacunek, ale dodatkowo jestem przekonany że tamci też pływali do Europy. Niestety historia to pełen Eurocentryzm. Pozdrawiam i miłego wieczoru życzę

3

@gumaz ja już w ogóle. Emeryturka mi sprzyja

3

@Commando ja bym chciał kiedyś mieć zawód Ojciec.

0

@Walpiano nie wiem, mój idol ma bardzo trudne mecze przeciwko potęgom typu Curacao, Peru czy też Boliwia.

0

@Czajka90 w United może spadnie ale jakaś minimalna szansa na mistrza jest, w Arsenalu nie spadnie z ligi ale... Wiadomo co

0

Kolumb w którymś tam roku odkrył Amerykę z pewnością uwierzę że gość szukając drogi morskiej do Indii popłynął w drugą stronę... I że nie rozpoznał że to były Indie. I dlaczego niby nikt np z plemiona Azteków nie popłynął i nie odkrył Europy. Prawda jest taka że świat europejski na sporo przed Kolumbem wiedział o istnieniu kontynentu za oceanem

0

@Encore nie znam nawet pozycji

0

@barcelonaLM nie znam tego aktora, chciał być Shelby

0

@Aragorn33 wszystkie nie. 2011 np słusznie

0

Dobry piłkarz słaby trener?

0

@Conradxc ja nie cisnę beki. Pozdrawiam i życzę miłej godziny 19

0

@Conradxc nie. Ja chciałbym żeby mój syn był jak Cristiano

1

@Encore przecież to wstyd jest. Tym razem nie pozdrawiam nawet.

0

@mekston oprócz Ikera i Ramosa najmniej mnie to obchodzi

0

@Encore hahaha jest i goat

0

@Encore Arsenal nie bo ja chce kibicować zwycięzcom. @Frimpong a jak sędziowanie w premier league

0

Warto w tym roku w premier league kibicować Liverpool?

2

@blakkudium nie znam tych piłkarzy, na jakiej pozycji grają

2

@chavez tylko że publiczność i fani mają innego ulubieńca, a to oni są najważniejsi. Media mają innego ulubieńca, ich zdanie nikogo.

0

@MessiForeverTheBest nie wiem, ja tylko poważne reprezentacje będą oglądać. @Hosh banda Argentyny

0

Za rok o tej porze będzie już po finale ostatniego mundialu w historii piłki nożnej, wszystko się rozstrzygnie, niestety pewna grupa się załamie.

3

@Vurt te brednie na temat odkryć geograficznych też łatwo mogę obalić, to później jednak

1

Jowisz ma podobno tak wiele księżyców i jeden z nich nawet nazywa się Europa. Prawda jest taka że to są brednie, to nie są księżyce tylko inne niezbadane dokładniej obiekty.

1

@Eklerek to co robi to jedno, ale jak można takie coś upubliczniać, to ja donieść na samego siebie

0

@Vurt zdecydowanie tak

2

@macio_944 to że nie wykluczam czegoś takiego nie znaczy że musiało tak być. Ja jestem człowiekiem który lubi wszystko dokładnie przeanalizować ale brakuje mi funduszy. Obstawiam że faktycznie gdzieś się wybrał, czy był to księżyc i który księżyc, tu większe wątpliwości mam

7

@macio_944 powiem jedynie że nie wykluczam że tak było

9

@JohnKennedy każdy który strzelał gole Argentynie. Pierwsze miejsce James

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?