1

@Encore Pozdrawiam serdecznie Encore

1

@Encore Po Polsku może Encore? Nic nie rozumiem, a temat osiemnastki Yamala jest moim ulubionym tematem i poświęcam mu 3 godziny dziennie

0

@agaFCB haha my mężczyźni jesteśmy lepsi w piłkę nożną. Pozdrawiam serdecznie

4

@Kessie Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego wieczoru

4

Yamal zyskał u mnie szacunek. Szacunek.

1

@PatrychoO mistrz świata powinien być wzorem do naśladowania.

3

@Kapitan hawk Żaden Vitinha dopóki nie zagra dobrze na kadrze, jeśli już ktoś to Mendes.

1

@Kapitan hawk Patricio. @Bolton ale jak przyszło co do czego zachował się w porządku i pomogła

1

@blakkudium spokojnie w 2069 Arteta wygra.

1

@Kapitan hawk Nani, Riki, Rui. Brakuje takich graczy

1

Kompromitacja Nevesa(nie jest to pierwsza niestety) takie faule to się robi np w finale mundialu gdy się wygrywa, ale jeśli będzie tak dalej grał to nie pojedzie na kadrę.

1

@Adran360 a Neves i Vitinha za rok będą się pałętać po kadrze.. dramat

0

@addept przecież ten gość nie umi grać. Jak taki kozak to niech na kadrze coś zrobić, bo kadra to prawdziwi mężczyźni.

11

Dziewczyny nie lubią kulturalnych i miłych chłopców.

0

@Sysia11 śmiechu warte

0

Nie obchodzi mnie kto wygra ten turniej, obchodzi mnie kto wygra prawdziwy mundial

1

@barcelonaLM patologia, co tu więcej dodawać

0

@michal26 oczywiście zgłoszone. @barcelonaLM pozdrawiam

0

@negreanu no Hunter to wstyd. Ale booker roku też. Hangman Page to jednak średniak, z dobrym story, ale każdy mógłby być na jego miejscu. No i Punka nie lubi

0

@lucas/catalan spoko się bili ale szkoda że Swerve i Komboj się rolami nie zamienili.

0

@mekston ale teraz @JohnKennedy rządzi i to już nie mój problem

0

@mekston ja już nie jestem członkiem fanklubu. Niech Alcaraz przegra.

2

@fart z kim grają i po co i o co?

1

@Kapitan hawk ja dalej żyję w 2016 roku, a prawie już 2026

0

@PatrychoO Goldberg koniec kariery. Właściwie to Bill Goldberg

0

Bardziej się obecnie opłaca kupić Lambo czy Ferrari?

0

@D10SLEO Hangman nie lubi CM Punka, ale lepiej on niż Mox. Ale jeszcze lepiej jakby Swerve wygrał

0

Chyba dzisiaj wymarzony dzień Breta Harta, tyle lat czekania. @mordini123 @lucas/catalan @PatrychoO

2

@Arden Tort Sachera potrafi położyć lepiej niż alko

1

@Kapitan hawk ja oglądałem tylko porażki moich ulubionych drużyn typu Real Madryt czy Inter Miami, dobrze że odpadli

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?