Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Encore Pozdrawiam serdecznie Encore
1
@Encore Po Polsku może Encore? Nic nie rozumiem, a temat osiemnastki Yamala jest moim ulubionym tematem i poświęcam mu 3 godziny dziennie
0
@agaFCB haha my mężczyźni jesteśmy lepsi w piłkę nożną. Pozdrawiam serdecznie
4
@Kessie Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego wieczoru
4
Yamal zyskał u mnie szacunek. Szacunek.
1
@PatrychoO mistrz świata powinien być wzorem do naśladowania.
3
@Kapitan hawk Żaden Vitinha dopóki nie zagra dobrze na kadrze, jeśli już ktoś to Mendes.
1
@Kapitan hawk Patricio. @Bolton ale jak przyszło co do czego zachował się w porządku i pomogła
1
@blakkudium spokojnie w 2069 Arteta wygra.
1
@Kapitan hawk Nani, Riki, Rui. Brakuje takich graczy
1
Kompromitacja Nevesa(nie jest to pierwsza niestety) takie faule to się robi np w finale mundialu gdy się wygrywa, ale jeśli będzie tak dalej grał to nie pojedzie na kadrę.
1
@Adran360 a Neves i Vitinha za rok będą się pałętać po kadrze.. dramat
0
@addept przecież ten gość nie umi grać. Jak taki kozak to niech na kadrze coś zrobić, bo kadra to prawdziwi mężczyźni.
11
Dziewczyny nie lubią kulturalnych i miłych chłopców.
0
@Sysia11 śmiechu warte
0
Nie obchodzi mnie kto wygra ten turniej, obchodzi mnie kto wygra prawdziwy mundial
1
@barcelonaLM patologia, co tu więcej dodawać
0
@michal26 oczywiście zgłoszone. @barcelonaLM pozdrawiam
0
@negreanu no Hunter to wstyd. Ale booker roku też. Hangman Page to jednak średniak, z dobrym story, ale każdy mógłby być na jego miejscu. No i Punka nie lubi
0
@lucas/catalan spoko się bili ale szkoda że Swerve i Komboj się rolami nie zamienili.
0
@mekston ale teraz @JohnKennedy rządzi i to już nie mój problem
0
@mekston ja już nie jestem członkiem fanklubu. Niech Alcaraz przegra.
2
@fart z kim grają i po co i o co?
1
@Kapitan hawk ja dalej żyję w 2016 roku, a prawie już 2026
0
@PatrychoO Goldberg koniec kariery. Właściwie to Bill Goldberg
0
Bardziej się obecnie opłaca kupić Lambo czy Ferrari?
0
@D10SLEO Hangman nie lubi CM Punka, ale lepiej on niż Mox. Ale jeszcze lepiej jakby Swerve wygrał
0
Chyba dzisiaj wymarzony dzień Breta Harta, tyle lat czekania. @mordini123 @lucas/catalan @PatrychoO
2
@Arden Tort Sachera potrafi położyć lepiej niż alko
1
@Kapitan hawk ja oglądałem tylko porażki moich ulubionych drużyn typu Real Madryt czy Inter Miami, dobrze że odpadli