Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@blakkudium nie mam zamiaru ich oglądać
6
@Kessie ogarnij te kuflowe mocne na osiemnastkę Yamala.
1
@Kapitan hawk oby. Nie lubię strasznie Alcaraza. @mekston @barcelonaLM @Encore
1
@PatrychoO nie mam zamiaru w to grać. Pozdrawiam
0
@negreanu booker roku bookerem roku ale Hangman trochę grzeczniej mógłby bo nie dorasta Punkowi do pięt, tak samo bracia króliki
0
Hangman Page to wróg CM Punka numer 1, gada głupoty, z drugiej strony trzeba zabrać pas nudziarza Moxleya. Powinien to zrobić Swerve. @mordini123 @lucas/catalan
2
@Vurt tak ale nie może do klubu C.
2
@blakkudium jeszcze 5 Argentyńczyków i uda się wygrać z amatorami z Nowej Zelandii. Haha
4
Transfer w piłce nożnej = sytuacja w której piłkarz przechodzi z klubu A do klubu B.
0
@FCB_dimiC nie ma w tym nic złego
0
@MichuZ44 a smerfy kto nakręcił? @Adi123456789 z pewnością ludzie wiedzą co tyle lat temu było. Jeszcze nazywają epoki typu kreda. A nawet pogody nie są w stanie przewidzieć naukowcy
6
Ciekawostka na dobry dzień. Podobno jednym z największych dinozaurów(mam duże wątpliwości co do ich istnienia) był Argentynozaur. @Lionel_Messi10 @mekston @Kapitan hawk @Sysia11 @Adran360
3
@Adran360 To nawet czegoś takiego Argentyna nie potrafi wygrać?
3
@Luciano99 Mekston wytłumacz mi o co tu chodzi. @mekston
1
@Eklerek dziewczynami
2
@Eklerek i tak miałeś dobrze, ja musiałem się ukrywać
23
@FcPortoFan1999 nie wiem
3
Czepianie się do rocznikowo 18 latka że się bawi to jest dramat. Ja w tym wieku robiłem rekordy
0
@mekston Nie, ale Claudio Bravo już tak
0
@mekston czyli teraz za Norrie jesteśmy? To jakiś kolega Lando?
1
Kto jest twoim ulubionym bramkarzem w historii? U mnie zdecydowanie Claudio Bravo, kiedy było trzeba to grał dobrze.
6
@Encore ja też się podobam dziewczynom i co?
1
@partymaker a tu Rhodes i Orton też walą finishery i co? Jedynie aew źle z Punkem zrobili
1
Fajnie że Siegemund gra dalej. @barcelonaLM @Encore @mekston
3
Lepiej żeby Piastri zdobył mistrzostwo świata w f1
8
Hulkenberg pierwszym w historii Hulkenbergem na podium rajdu F1. Szacunek
0
@MichuZ44 podiumberg?
6
Co może oznaczać jak 7 lat temu Oliwia na cześć, odpowiedziała mi hej. @mekston @agaFCB
0
@Encore oby Rubliatow dziś wygrał... Prawda Encore?
3
@MichuZ44 Oviedo będą grać w La Liga i to akurat dobrze