Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@barcelonaLM wstyd i kompromitacja ekipy
0
@Encore bez ekipy?
0
@Herato Iniesta to jeden z goatow
1
Nie oglądajcie Friza dzisiaj. On jest słaby w tenisa
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@FcPortoFan1999 kebab jest niezdrowy, nie zostaniesz najlepszym piłkarzem na świecie jedząc kebaby
0
@MichuZ44 komu będziesz kibicować w takim starciu?
1
@RoberDzik te zaklęcia całe twoje nstek bzdur, zero pokrycia z rzeczywistością.
0
@Frimpong no ale to patologia, Luka nie był nawet w swojej kadrze najlepszy na tym mundialu
0
@JohnKennedy to też, i ogólnie te czasy. Ja w historię wierzę od 1800 roku. Wiadomo to taki punkt odniesienia, ten Napoleon powiedzmy i nie tylko
0
@JohnKennedy u mnie czegoś takiego jak nieprawda nie znajdziesz. Jeśli są tematy w których nie jestem pewien to zaznaczam że nie jestem pewien, przykładowo postać Aleksandra Macedońskiego, w 85 procentach w to nie wierzę, ale zachowuje szanse że może jednak coś było na rzeczy tylko inaczej niż w podręcznikach czy tv
5
Farbowanie włosów nie poprawia umiejętności piłkarskich, a te są najważniejsze w przypadku wygrawania trofeów
2
@blakkudium a co to za mecz oglądasz o godzinie 21.29?
1
@macio_944 ta gra to Red dead redemption celem tej misji jest odzyskanie młodego Marstona
0
@Lionel_Messi10 w Arabii e odróżnieniu od MLS jest dobra obrona i tam moja szybkość mogłaby nie być wystarczająca. Dalej na spokojnie byłbym top 5 strzelców ligi, w MlS byłbym jednak zdecydowanie pierwszy
0
@JohnKennedy wygrane szlemy szczęścia nie dają
@mekston
1
Gravenberch to jest konieczny transfer w tym okienku dla Barcelony
1
@adi7adi8 Isner już nie gra i zakończył karierę, zresztą występował on w turnieju mężczyzn, w tych dla kobiet nigdy nie brał udziału
3
@Jakchcesz Cristiano to ich największy koszmar, śni im się w każdej nocy
0
@patrykzmc2000 na jaką pozycję to są kandydaci?
0
@kanver_ na jakiej pozycji gra ten piłkarz?
0
@4drian0 zobaczymy. Coś w tym może być.
0
@Encore a kto według ciebie jest pierwszą rakietą?
0
@adamek20151 zobaczymy ale ja generalnie jestem przeciwnikiem tv
0
Nie będę oglądać meczu Igi. @mekston @Encore
1
@Vurt Kvara jest jego fanem
2
@Czajka90 a kto to jest?
1
@Vurt Gruzja, Gruzin.
1
@Safrani fizyka może dużo przynieść społeczeństwu, a rozwój to podstawa
1
@Comentateiro ja ogólnie jestem przeciwnikiem języków obcych. Ale jest jak jest