0

@barcelonaLM wstyd i kompromitacja ekipy

0

@Encore bez ekipy?

0

@Herato Iniesta to jeden z goatow

1

Nie oglądajcie Friza dzisiaj. On jest słaby w tenisa

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@FcPortoFan1999 kebab jest niezdrowy, nie zostaniesz najlepszym piłkarzem na świecie jedząc kebaby

0

@MichuZ44 komu będziesz kibicować w takim starciu?

1

@RoberDzik te zaklęcia całe twoje nstek bzdur, zero pokrycia z rzeczywistością.

0

@Frimpong no ale to patologia, Luka nie był nawet w swojej kadrze najlepszy na tym mundialu

0

@JohnKennedy to też, i ogólnie te czasy. Ja w historię wierzę od 1800 roku. Wiadomo to taki punkt odniesienia, ten Napoleon powiedzmy i nie tylko

0

@JohnKennedy u mnie czegoś takiego jak nieprawda nie znajdziesz. Jeśli są tematy w których nie jestem pewien to zaznaczam że nie jestem pewien, przykładowo postać Aleksandra Macedońskiego, w 85 procentach w to nie wierzę, ale zachowuje szanse że może jednak coś było na rzeczy tylko inaczej niż w podręcznikach czy tv

5

Farbowanie włosów nie poprawia umiejętności piłkarskich, a te są najważniejsze w przypadku wygrawania trofeów

2

@blakkudium a co to za mecz oglądasz o godzinie 21.29?

1

@macio_944 ta gra to Red dead redemption celem tej misji jest odzyskanie młodego Marstona

0

@Lionel_Messi10 w Arabii e odróżnieniu od MLS jest dobra obrona i tam moja szybkość mogłaby nie być wystarczająca. Dalej na spokojnie byłbym top 5 strzelców ligi, w MlS byłbym jednak zdecydowanie pierwszy

0

@JohnKennedy wygrane szlemy szczęścia nie dają
@mekston

1

Gravenberch to jest konieczny transfer w tym okienku dla Barcelony

1

@adi7adi8 Isner już nie gra i zakończył karierę, zresztą występował on w turnieju mężczyzn, w tych dla kobiet nigdy nie brał udziału

3

@Jakchcesz Cristiano to ich największy koszmar, śni im się w każdej nocy

0

@patrykzmc2000 na jaką pozycję to są kandydaci?

0

@kanver_ na jakiej pozycji gra ten piłkarz?

0

@4drian0 zobaczymy. Coś w tym może być.

0

@Encore a kto według ciebie jest pierwszą rakietą?

0

@adamek20151 zobaczymy ale ja generalnie jestem przeciwnikiem tv

0

Nie będę oglądać meczu Igi. @mekston @Encore

1

@Vurt Kvara jest jego fanem

2

@Czajka90 a kto to jest?

1

@Vurt Gruzja, Gruzin.

1

@Safrani fizyka może dużo przynieść społeczeństwu, a rozwój to podstawa

1

@Comentateiro ja ogólnie jestem przeciwnikiem języków obcych. Ale jest jak jest

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?