4

Angielski jest niesamowity używasz tam czasu teraźniejszego by mówić o przeszłości. Jest jednak pewna różnica między czasem Past Simple i Present Perfect, najlepiej to zobrazować na piłce nożnej. Messi won 8 złotych piłek(pomijając kontrowersje). Ale Cristiano has won 5 złotych piłek. Dlatego że Cristiano jeszcze może wygrać złotą piłkę, w przypadku MLS pociąg odjechał. @Comentateiro

1

@Encore wiele jest rzeczy z którymi się nie zgadzam, istnienie niektórych postaci historycznych, ogólnie uważam że historia tak od 1800 roku jest już całkowicie prawdziwa bo sfałszowanie nie byłoby łatwe. Duże wątpliwości mam też co do istnienia kosmosu i inne tego typu rzeczy, wiem że to istnieje ale musi istnieć w innej formie niż jest to podawane w podręcznikach szkolnych czy też tv

2

@Encore rozumiem ale ja na umiejętności krytycznego myślenia poświęcam co najmniej 9 godzin dziennie, średnia wyjdzie z 12 pewnie. Wszystkie kontrowersje historyczne czy też geograficzne

4

@macio_944 śmieje się śmiej, ale to ja w końcu będę wykładać na najbardziej prestiżowych uniwersytetach na świecie jako ten który złamał system

2

@Encore z całym szacunkiem Encore. Mógłbyś wykorzystać ten czas na zdobywanie wiedzy i poszerzanie horyzontów. Tak jak ja

0

Jak bardzo duży wpływ mają ludzie na kontrolowanie pogody?

3

Wszystkim wolnym ramblowiczkom życzę ażeby w końcu stały się szybkie. Szkoda marnować życie na bycie wolną, od dziecka byłem zawsze najszybszy w szkole.

0

@D10SLEO the world's largest love machine

7

Real Madryt vs Inter Miami albo ta ekipa z Nowej Zelandii byłby dobry mecz.

0

@lambard Nuno Mendes, pomógł wygrać ligę narodów, wspaniały piłkarz.

0

@mekston Vitinha to musi udowodnić coś bo w takim PSG to każdy by umiał, Mendes i Yamal top 2 zdecydowanie, nwm kto 3 pewnie Rapha bo staty kozak, prywatnie lubię oglądać Gruzina(fan Cristiano) i to widać na boisku

1

@mekston top 3 bez Mendesa to będzie żart. Pomógł wygrać ligę narodów najlepszy piłkarz

0

@Eklerek trzeci sezon?

0

@Frimpong Mendes szacunek albo Yamal szacunek najlepiej

2

Oglądanie Realu wstyd, nie mam zamiaru ich oglądać.

1

@mekston w moim życiu niejedna Julka była

0

@barcelonaLM może ja?

0

@barcelonaLM Lubisz Serba?

0

@Vurt takiej nie jadłem

0

@Encore kto twoim zdaniem lepszy Drogba czy Osimhen
?

1

Zupa pomidorowa z kurkami najlepsza

2

@Almogaver z kolei 2019 był najsłabszym tourem od lat i od tego momentu wszystko poszło do przodu. myślę że Lance mógłby im dać radę, bo on w sumie nigdy nie musiał jechać na sto procent i nie chciał niepotrzebnie robić sobie wrogów

3

@Eklerek Ze swoimi watami w obecnych realiach walczyliby o maks top 5. I nie można wszystkiego tłumaczyć postępem technologicznym. Zwlascza Brytyjczyk kompletnie nie dałby rady w obecnych realiach

1

@Eklerek Contador i Froome nie są blisko Vingegaarda nawet.

1

@Almogaver nawet jeśli odczuwa to nikt nie jest nawet blisko Belga na prostej i płaskiej itt

0

@JohnKennedy Lipowitz w młodości trenował biathlon

0

@JohnKennedy Seixas ratuj ten sport. Chyba że ktoś nagle wystrzeli ale Lipo to chyba jedyny kandydat i to za 2 lata najwcześniej, a i jest za słaby chyba niestety

2

@negreanu jeśli chodzi o goata to nie muszę znać języka by widzieć że dobrze mówi

1

Jeszcze 2 mecze i można przestać kibicować PSG. Wiadomo nie jest to dobra drużyna, ale trochę dobrego w tym roku zrobili i oby jeszcze dwa razy wygrali

12

@Comentateiro hello, may I have some girls please?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?