Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@JohnKennedy a ja jestem już dziś po 3 kuflowych mocnych. szczerze powinien odejść z drużyny. Tylko nie wiem gdzie Red Bull? Sojusz z Jumbo?
0
@Encore ja żadnego z tych sportów nigdy nie widziałem, powiem więcej, ostatni mecz piłki nożnej jaki obejrzałem był może z 3 lata temu(oprócz meczów w których goat bierze udział)
0
@mekston z tym bramkarzem mam dane dobre wspomnienia. Bravo @mekston
0
Jakie jest twoje podejście do teorii spiskowych?
2
@fart nie widziałeś nigdy dziewczyny w koszulce Realu i tyle w temacie. Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego wieczoru
0
Real Madryt zdecydowanie nie. Ale nic nie pasuje dziewczynie lepiej niż koszulka Realu Madryt.
0
@JohnKennedy nie jest to prawda, tyle brałem na martwy jak byłem w 1 gimnazjum(jak nie wcześniej) a Speed to kozak
1
@PatrychoO Speed kozak, Gola nie
2
@blakkudium niech lepiej zaoferują kontrakt Messiemu
1
Powrót Dembele. Tak czy nie?
15
Urban strzelił kiedyś Realowi, już jego kadencja jest lepsza niż poprzednich trenerów
1
@Luciano99 w jakiej oni drużynie grają?
1
@Adran360 kiedy Legia pokonała Argentynę?
1
@Kgorecki2500 i bardzo dobrze, gra jest na tyle łatwa że żadnych sprzeciorów nie trzeba kupować, a kostiumek zawsze fajnie wygląda
0
@MessiForeverTheBest przecież wtedy masz nowy dom i dalej jest to dom
1
Widzę że Atletico nie chce robić progresa. Cóż trener Argentyńczyk to co się dziwić.
3
@Herato ja trenowałem z wieloma kobietami takie coś.
1
@JohnKennedy Torito zdecydowanie może nim być, on ma bardzo podobne przyspieszenie do Tadeja i świetnie jedzie szutry, Flandria to coś innego ale może i tak dałby radę
2
@JohnKennedy Healy chyba po Liege zażartował i spytał się kiedy kończy, Tadej odpowiedział że kontakt ma do 2030 to może wtedy, myślę że coś może w tym być. Ja wiem że są ludzie i po 35 świetni, ale on już w młodym wszedł na wysoki poziom, Valverde to jeden z niewielu wyjątków prawie 20.lat w topie
1
@JohnKennedy postawili na sprintera Meeusa któremu nie idzie. Pellizzari i Lipowitz to przyszłość Bory i powinno powoli iść w tym kierunku, zwłaszcza Włoch w górach ma ogromny potencjał, zaryzykuję że nie dużo mniejszy niż Del Toro
1
@zadafcb Jumbo/Ineos/kto kolwiek jak najszybciej powinni się tym zająć i najlepiej sprowadzić Ayuso ma pomocnika(myślę że za dobry hajs chciałbym Pogacara zniszczyć)
1
@JohnKennedy Lipowitz w młodości trenował biathlon
1
@Destroyer_of_Worlds bez Jonasa i bez Van Der Poela obaj przejdą do historii jako jego najwięksi rywale
0
@JohnKennedy ale nigdy nie będzie miał połowy aury Armstronga
0
No i pomysł z helikopterem już na plus. Brakuje trochę aktywności z publiczność
0
@BorzyKrzys Puchacz był na chwilę
1
@manero jest fanem najlepszego piłkarza w historii
0
@Eklerek ten Gola lepiej nie. Szkoda ale pozdrawiam serdecznie
0
Te jutubery psują tylko streama. Ale na plus że Puchacz się pojawił i podobno mają grać później. Tera youtuber magik się pojawił i on akurat fajny kontent robi. To akurat na plus
0
Puszka na streamie u Speeda, podobno mają późnej grać