Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Czajka90 za 12 lat dalej Arsenal nic nie wygra
0
@July_6_BcN dość tego kompromisowania się. U mnie każdy miesiąc jest trzeźwości, całe moje życie.
PS @Czajka90 to że przyszedł Gyokeres nie znaczy że wygracie coś w tym sezonie.
2
Czas przestać się oszukiwać @mekston Max nie będzie mistrzem świata, w tym wypadku niestety poparcie idzie w stronę Piastriego, jest to smutne, bo nie jestem fanem @Eklerek ale jest to smutne że on nie będzie mistrzem świata a ktoś z maklarenowej dwójki będzie. Za rok niestety będzie trzeba zagłosować na Kimiego. Ciężkie czasy w tym sporcie. @Kessie
0
@Encore i tak zawsze powinno być, a nie zasługowcy wielcy grają w pierwszym i psują grę (nie mam tu na myśli siatkówki)
0
@MesQueUnClub_87 ale już popularyzacja słynnego TV zaczęła wypierać gazety. Internet to pół biedy w porównaniu do TV, ale też trzeba uważać na treści
2
@michal26 ja nawet nie wiem co to za klub... Jest tam jakiś Argentyńczyk?
1
Gazeta-jeden z najwspanialszych wynalazków ludzkości, zawsze można było przeczytać coś ciekawego, niestety ten wspaniały środek do przekazywania informacji został zastąpiony przez TV. I tu zaczyna się regres społeczeństwa, zamiast przeczytać coś i wyciągnąć samemu wnioski, człowiek ogląda TV i we wszystko wierzy.
10
16 nieudanych egzaminów na prawo jazdy kategorii B, nie poddałem się i zdalne za 17. Teraz pora wejść na poziom wyżej, kategoria C, a potem jeszcze wyżej. Myślałem może żeby się cofnąć wstecz i zrobić kategorie A, ale to każdy by zdał.
1
Zawsze może być lepiej i jest miejsce na poprawę.
2
@macio_944 analizy piłkarskie profesjonalne za darmo, bardziej profesjonalne za 20 zł na godzinę.
1
W lidze mistrzów rywale będą mocniejsi
2
@Jakchcesz a ja piątą noc nie śpię
4
@Metempsychosis myślę że jest więcej niż jedno słońce i one się kręcą
6
Osoba z którą się nie zgadzasz, ale ją szanujesz? U mnie Mikołaj Kopernik, doceniam że w czasach bez wielkiego rozwoju technologicznego próbował wielkich rzeczy, samo to zasługuje na ogromny szacunek.
2
@Lionel_Messi10 na jakiej pozycji De Paul zagra? Będę oglądać z byłą
1
@pioz123 tu jest sedno problemu polskiego systemu nauczania. Nie zgłosiłeś się nie odpowiadaj, a ja nigdy nie szanowałem zasad i zawsze byłem mądrzejszy od nauczycieli
1
@GeneralXavi dużo dziewczyn
0
@Encore nie mam zamiaru tego oglądać.
1
@fart oglądasz mecz?
2
Co może oznaczać jak dziewczyna napisze na messenger pogadamy później? @July_6_BcN @agaFCB
2
@Frimpong wstyd i hańba. 12 letni ja pewnie lepiej grał
0
@macio_944 nie lubię jedynki ukazuje elementy fantastyczne i które nie mają nic wspólnego z rzeczywistością
0
@Hadziuk głosowałem na Brauna i Trzaskowski druga, a teraz już nie wiem
0
@Hadziuk wstyd mi że rozważałem głosowanie na Konfe
0
@1LY0 nieznacząca statystka zero wspólnego z rzeczywistością tak zwaną.
0
@Vurt hahaha ja w prime z 6 lat temu wiedźmina na najtrudniejszym przechodziłem bez żadnych eliksyrów rynsztunków . Teraz mam na najłatwiejszym problemy, nie gram już nawet bo zbyt ciężką
0
@Walpiano w sparingu to każdy może. Liczy się liga
1
@blakkudium tylko jeden piłkarz jest tu klasy światowej
1
@Encore ale jak ty chcesz głosować skoro są różne okręgi wyborcze i jego może nie być w twoim, a na prezydenta raczej nie będzie startować. Ja głosowałem pierwsza tura Braun, drugą Trzaskowski, w parlamentarnych nie wiem kto, może Razem...
1
@Lionel_Messi10 jaka pozycja i jaki klub,