0

@Czajka90 za 12 lat dalej Arsenal nic nie wygra

0

@July_6_BcN dość tego kompromisowania się. U mnie każdy miesiąc jest trzeźwości, całe moje życie.
PS @Czajka90 to że przyszedł Gyokeres nie znaczy że wygracie coś w tym sezonie.

2

Czas przestać się oszukiwać @mekston Max nie będzie mistrzem świata, w tym wypadku niestety poparcie idzie w stronę Piastriego, jest to smutne, bo nie jestem fanem @Eklerek ale jest to smutne że on nie będzie mistrzem świata a ktoś z maklarenowej dwójki będzie. Za rok niestety będzie trzeba zagłosować na Kimiego. Ciężkie czasy w tym sporcie. @Kessie

0

@Encore i tak zawsze powinno być, a nie zasługowcy wielcy grają w pierwszym i psują grę (nie mam tu na myśli siatkówki)

0

@MesQueUnClub_87 ale już popularyzacja słynnego TV zaczęła wypierać gazety. Internet to pół biedy w porównaniu do TV, ale też trzeba uważać na treści

2

@michal26 ja nawet nie wiem co to za klub... Jest tam jakiś Argentyńczyk?

1

Gazeta-jeden z najwspanialszych wynalazków ludzkości, zawsze można było przeczytać coś ciekawego, niestety ten wspaniały środek do przekazywania informacji został zastąpiony przez TV. I tu zaczyna się regres społeczeństwa, zamiast przeczytać coś i wyciągnąć samemu wnioski, człowiek ogląda TV i we wszystko wierzy.

10

16 nieudanych egzaminów na prawo jazdy kategorii B, nie poddałem się i zdalne za 17. Teraz pora wejść na poziom wyżej, kategoria C, a potem jeszcze wyżej. Myślałem może żeby się cofnąć wstecz i zrobić kategorie A, ale to każdy by zdał.

1

Zawsze może być lepiej i jest miejsce na poprawę.

2

@macio_944 analizy piłkarskie profesjonalne za darmo, bardziej profesjonalne za 20 zł na godzinę.

1

W lidze mistrzów rywale będą mocniejsi

2

@Jakchcesz a ja piątą noc nie śpię

4

@Metempsychosis myślę że jest więcej niż jedno słońce i one się kręcą

6

Osoba z którą się nie zgadzasz, ale ją szanujesz? U mnie Mikołaj Kopernik, doceniam że w czasach bez wielkiego rozwoju technologicznego próbował wielkich rzeczy, samo to zasługuje na ogromny szacunek.

2

@Lionel_Messi10 na jakiej pozycji De Paul zagra? Będę oglądać z byłą

1

@pioz123 tu jest sedno problemu polskiego systemu nauczania. Nie zgłosiłeś się nie odpowiadaj, a ja nigdy nie szanowałem zasad i zawsze byłem mądrzejszy od nauczycieli

1

@GeneralXavi dużo dziewczyn

0

@Encore nie mam zamiaru tego oglądać.

1

@fart oglądasz mecz?

2

Co może oznaczać jak dziewczyna napisze na messenger pogadamy później? @July_6_BcN @agaFCB

2

@Frimpong wstyd i hańba. 12 letni ja pewnie lepiej grał

0

@macio_944 nie lubię jedynki ukazuje elementy fantastyczne i które nie mają nic wspólnego z rzeczywistością

0

@Hadziuk głosowałem na Brauna i Trzaskowski druga, a teraz już nie wiem

0

@Hadziuk wstyd mi że rozważałem głosowanie na Konfe

0

@1LY0 nieznacząca statystka zero wspólnego z rzeczywistością tak zwaną.

0

@Vurt hahaha ja w prime z 6 lat temu wiedźmina na najtrudniejszym przechodziłem bez żadnych eliksyrów rynsztunków . Teraz mam na najłatwiejszym problemy, nie gram już nawet bo zbyt ciężką

0

@Walpiano w sparingu to każdy może. Liczy się liga

1

@blakkudium tylko jeden piłkarz jest tu klasy światowej

1

@Encore ale jak ty chcesz głosować skoro są różne okręgi wyborcze i jego może nie być w twoim, a na prezydenta raczej nie będzie startować. Ja głosowałem pierwsza tura Braun, drugą Trzaskowski, w parlamentarnych nie wiem kto, może Razem...

1

@Lionel_Messi10 jaka pozycja i jaki klub,

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?