Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Encore dość tego kompromisowania się. Dwójka z Maklarena pod względem umiejętności nawet nie stoi przy Leclercu.
0
@Lanosss nigdy nie kibicowałem i nie mam zamiaru.
1
Nie opłaca się w tym sezonie kibicować Realowi
6
@Eklerek przepuść Piastriego i blokuj Lando jutro.
0
@Eklerek już Piastri lepiej.
0
@Encore ja słucham Mozarta i Chopina a nie takie coś.
0
@FCB24 nie, EGOwiec Triple H jest słaby i bał się zawsze że Punk będzie większą gwiazdą niż on i był.
0
@negreanu mam już dość. Wrócił a zamiast go szanować i dziękować i całować to dają mu przegrywać. Koniec tego, jeśli dziś przegra to przerzucam się na AEW, mimo że tam tylko Swerva wysoko cenie, no i weteranów typu Samoa Joe ale oni starzy już, ale nie wybaczę Hunterowi i reszty bandy tego.
1
Jestem ogromny stres, ale nie ma co, za 20 godzin będzie już wielki sukces, oby obłuda Rollins niczego nie zepsuł. @PatrychoO @negreanu @D10SLEO
0
@Sau_Ron nie wiem. Nie znam tego języka i jestem dumny
4
Angielski z Popitkiem - naucz się i ty, nie pamiętam która już edycja. Czas przyszły i predykcję, kiedy użyć going to a kiedy will? Dobre pytanie. Messi will win world cup, Ronaldo is going to win world cup. W przypadku going to mamy jakieś poszlaki że faktycznie tak będzie, w przypadku will bazujemy na własnych doświadczeniach, opiniach itp, często w przypadku will dodaje się słowa typu hope, think, assume, czasem obietnice typu promise
0
@barcelonaLM o co tu chodzi?
1
@blakkudium czytałem kiedyś, rewelacji nie było, lepsze od TV
3
@Kessie kupisz mi browarka ?
1
Nie wszystko co mówią w tv jest złe.
2
@Stinger_ prawda jest taki że gdyby Argentyna dowiedziała się o tym sporcie to by wszystkie konkursy w sezonie wygrywali. Ale nie wiedzą
2
@Bocheno1 ja kiedyś zagrałem męczyła w darcie jakiś amatorskie tam turnieje lokalne, średnia 118 była około u mnie
1
@JohnKennedy na maturę pewnie dobrze też znać teorię heliocentryczną, znam ją i się nie zgadzam
1
@JohnKennedy jesli są takie kozaki to powinni najpierw przepłynąć Wiśle, potem rower i na koniec bieg. Wtedy bym oglądał
3
@JohnKennedy nie mam zamiaru tego oglądać
1
@JohnKennedy ja z geografii matury nie pisałem, ale te wszystkie formy terenu jak powstają jakieś warunki atmosferyczne przecież to bajki są
1
@JohnKennedy no uczą jakiś głupot które nie mają nic wspólnego z rzeczywistością.
0
@Stinger_ jak predykcję odnośnie skoczków z Argentyny?
2
Jestem zatrwożony poziomem geografii, podobnie jak Chemia i Biologia zresztą
0
@July_6_BcN ja jestem zwolennikiem miesiąca bez pracy w każdym sektorze. Zobaczymy jak społeczeństwo będzie funkcjonować
1
@DonCarletto no nie wygra bo są za słabi na wygrywanie
1
@DonCarletto a Arsenal i tak nigdy nic nie wygra.
1
@Encore o to właśnie chodzi. Dobry transfer
0
@Encore który sezon?
0
@Czajka90 za 12 lat dalej Arsenal nic nie wygra