2

@macio_944 mój wujek z Ameryki nigdy nie byłem fanem republikanów! Oprócz Trumpa, którego fanem jest od ponad 30 lat i cieszy się z jego rządów

1

@Encore nie wiem jak to będzie Encore. Nie pozdrawiam i nie życzę miłego wieczoru

4

@VegetaPolska akurat ona słusznie, a ja biedny.

2

Haha oglądam sobie ten serial na Netflix. Na plus fajne tłumaczenie, ale śmieszy mnie jak Triple H robi z siebie jakiegoś Franka Underwooda i że to niby on rządzi xd. Przecież on nie ma nic do powiedzenia @negreanu @PatrychoO @mordini123

15

Przepraszam wszystkich fanów reprezentacji Argentyny za wyśmiewanie Juliana Alvareza i jego gry, jest to w rzeczywistości jeden z najlepszych napastników jakich widziałem. A jakieś głupie statystyki że gra więcej niż Sorloth a strzela mniej to bez znaczenia przecież, przecież rolą napastnika nie jest strzelanie goli..

0

@lucas/catalan fanem Pawłowskiego nie jestem, ale trzeba przyznać sprowadził kilku dobrych graczy, aż szkoda że nie mogę się wybrać

1

@fart ja na Brauna głosowałem w tych prezydenckich, pozdrawiam serdecznie i życzę miłej nocy

0

Gdyby w Polsce był podział na republikanów i demokratów to kto byłby liderem tych dwóch sił politycznych?

3

@tomek8756 uważam że dziewczynie pasuje koszulka Realu. Ale kibicowanie im zdecydowanie nie. Tak więc zgłoszone

2

@blakkudium nie będę oglądać tego meczu. Przeciwko komu ten cały Kobe zagra?

2

Pytania które Zawsze zostaną bez odpowiedzi?

0

@RoberDzik w historii Barcelony może być pierwszy.

0

Co warto zwiedzić w Argentynie?

1

@barcelonaLM publiczność i fani boy

0

@gumaz ludzie wierzą w istnienie jakiś gwiazd czy innych rzeczy które nie istnieją, z gwiazd to powiem tak słońce istnieje, ale czy jest tylko jedno słońce? Nie wiem

0

@Damian11 w dzisiejszej erze internetu typu tik tok trendy zmieniają się bardzo szybko i chciałbym być na to przygotowany

0

@Hadziuk wróciło do mody?

6

Wybieram się na siłkę pierwszy raz od jakiś 3/4 miesięcy, jak tam najlepiej się obecnie ubrać? Jaka jest moda?

1

@Almogaver ja rozumiem że Healy jest powolny i to bardzo, ale nie spodziewałem się przegranej na finiszu z gościem ważącym 30kg, ujechał się wcześniej pewnie

1

@Eklerek ja na 100 zrobiłem dwa razy czas poniżej 10 sekund. I znam się na tym bardzo dobrze. Tak samo w skoku w dal miałem skoki powyżej 8 metrów(więcej też się zdarzało)

3

@misterio a gdzie jakieś dowody.

1

@macio_944 oczywiście że zostawię przycisk zgłoś,. zawsze go zostawiam

2

@macio_944 ja już jestem za stary na tego typu zabawy

0

@lithotripter szacunek, ale dodatkowo jestem przekonany że tamci też pływali do Europy. Niestety historia to pełen Eurocentryzm. Pozdrawiam i miłego wieczoru życzę

3

@gumaz ja już w ogóle. Emeryturka mi sprzyja

3

@Commando ja bym chciał kiedyś mieć zawód Ojciec.

0

@Walpiano nie wiem, mój idol ma bardzo trudne mecze przeciwko potęgom typu Curacao, Peru czy też Boliwia.

0

@Czajka90 w United może spadnie ale jakaś minimalna szansa na mistrza jest, w Arsenalu nie spadnie z ligi ale... Wiadomo co

0

Kolumb w którymś tam roku odkrył Amerykę z pewnością uwierzę że gość szukając drogi morskiej do Indii popłynął w drugą stronę... I że nie rozpoznał że to były Indie. I dlaczego niby nikt np z plemiona Azteków nie popłynął i nie odkrył Europy. Prawda jest taka że świat europejski na sporo przed Kolumbem wiedział o istnieniu kontynentu za oceanem

0

@Encore nie znam nawet pozycji

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?