Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@macio_944 mój wujek z Ameryki nigdy nie byłem fanem republikanów! Oprócz Trumpa, którego fanem jest od ponad 30 lat i cieszy się z jego rządów
1
@Encore nie wiem jak to będzie Encore. Nie pozdrawiam i nie życzę miłego wieczoru
4
@VegetaPolska akurat ona słusznie, a ja biedny.
2
Haha oglądam sobie ten serial na Netflix. Na plus fajne tłumaczenie, ale śmieszy mnie jak Triple H robi z siebie jakiegoś Franka Underwooda i że to niby on rządzi xd. Przecież on nie ma nic do powiedzenia @negreanu @PatrychoO @mordini123
15
Przepraszam wszystkich fanów reprezentacji Argentyny za wyśmiewanie Juliana Alvareza i jego gry, jest to w rzeczywistości jeden z najlepszych napastników jakich widziałem. A jakieś głupie statystyki że gra więcej niż Sorloth a strzela mniej to bez znaczenia przecież, przecież rolą napastnika nie jest strzelanie goli..
0
@lucas/catalan fanem Pawłowskiego nie jestem, ale trzeba przyznać sprowadził kilku dobrych graczy, aż szkoda że nie mogę się wybrać
1
@fart ja na Brauna głosowałem w tych prezydenckich, pozdrawiam serdecznie i życzę miłej nocy
0
Gdyby w Polsce był podział na republikanów i demokratów to kto byłby liderem tych dwóch sił politycznych?
3
@tomek8756 uważam że dziewczynie pasuje koszulka Realu. Ale kibicowanie im zdecydowanie nie. Tak więc zgłoszone
2
@blakkudium nie będę oglądać tego meczu. Przeciwko komu ten cały Kobe zagra?
2
Pytania które Zawsze zostaną bez odpowiedzi?
0
@RoberDzik w historii Barcelony może być pierwszy.
0
Co warto zwiedzić w Argentynie?
1
@barcelonaLM publiczność i fani boy
0
@gumaz ludzie wierzą w istnienie jakiś gwiazd czy innych rzeczy które nie istnieją, z gwiazd to powiem tak słońce istnieje, ale czy jest tylko jedno słońce? Nie wiem
0
@Damian11 w dzisiejszej erze internetu typu tik tok trendy zmieniają się bardzo szybko i chciałbym być na to przygotowany
0
@Hadziuk wróciło do mody?
6
Wybieram się na siłkę pierwszy raz od jakiś 3/4 miesięcy, jak tam najlepiej się obecnie ubrać? Jaka jest moda?
1
@Almogaver ja rozumiem że Healy jest powolny i to bardzo, ale nie spodziewałem się przegranej na finiszu z gościem ważącym 30kg, ujechał się wcześniej pewnie
1
@Eklerek ja na 100 zrobiłem dwa razy czas poniżej 10 sekund. I znam się na tym bardzo dobrze. Tak samo w skoku w dal miałem skoki powyżej 8 metrów(więcej też się zdarzało)
3
@misterio a gdzie jakieś dowody.
1
@macio_944 oczywiście że zostawię przycisk zgłoś,. zawsze go zostawiam
2
@macio_944 ja już jestem za stary na tego typu zabawy
0
@lithotripter szacunek, ale dodatkowo jestem przekonany że tamci też pływali do Europy. Niestety historia to pełen Eurocentryzm. Pozdrawiam i miłego wieczoru życzę
3
@gumaz ja już w ogóle. Emeryturka mi sprzyja
3
@Commando ja bym chciał kiedyś mieć zawód Ojciec.
0
@Walpiano nie wiem, mój idol ma bardzo trudne mecze przeciwko potęgom typu Curacao, Peru czy też Boliwia.
0
@Czajka90 w United może spadnie ale jakaś minimalna szansa na mistrza jest, w Arsenalu nie spadnie z ligi ale... Wiadomo co
0
Kolumb w którymś tam roku odkrył Amerykę z pewnością uwierzę że gość szukając drogi morskiej do Indii popłynął w drugą stronę... I że nie rozpoznał że to były Indie. I dlaczego niby nikt np z plemiona Azteków nie popłynął i nie odkrył Europy. Prawda jest taka że świat europejski na sporo przed Kolumbem wiedział o istnieniu kontynentu za oceanem
0
@Encore nie znam nawet pozycji